31 Zalen Tivoli aan de noordzijde van de Huizumerlaan, 1995 website. We heten hem van harte wel kom. Website Door het vertrek van Babylonia, onze web sitebouwer en technisch beheerder, naar Ierland, was het bestuur genoodzaakt om op zoek te gaan naar een nieuwe technisch beheerder. Drie bedrijven in Leeuwarden zijn gevraagd offerte uit te brengen. Na zorgvuldige selectie is gekozen voor Lau- tenbag Reclame. Steve willen wij dank zeggen voor de werkzaamheden die hij altijd punctueel en snel uitvoerde en voor de prettige wij ze waarop wij hebben samengewerkt de afgelopen jaren. Wij wensen hem met zijn bedrijf veel succes in Ierland. Algemene Leden Vergadering 2012 Als datum voor de ALV is gekozen woens dag 4 april 2012. Dit keer niet op onze traditionele plek in de Prinsentuin, maar voor een keer in Zalencentrum Tivoli in de Huizumerlaan. Liwwadderdag 2012 Op 15 april 2012 (inderdaad, de bevrij ding van Leeuwarden) organiseert de werkgroep Liwwadderdag weer een dag in Zalen Schaaf. De Transvaalwijk komt volop in de schijn werpers te staan. Op die dag is er ook een reünie voor oud-bewoners en huidige bewoners van de Landbuurt en Achter Landbuurt. Hendrik ten Hoeve Pries 2012 Tijdens de ALV in april zal naast de Pommeranten Pries voor de eerste keer de Hendrik ten Hoeve Pries worden uit gereikt. Op de website van Aed Levwerd kun u het reglement lezen. De jury voor 2012 bestaat uit Andries Monna, Ap Timmermans en Peter Walon. De Hendrik ten Hoeve Pries is ingesteld voor eigenaren van panden, die hun pand of objecten of onderdelen daarvan en daar bij horende tuinen of erven in de gemeen te Leeuwarden hebben verfraaid en/of in oude staat hersteld. De prijs wordt twee jaarlijks uitgereikt. Het bestuur van Aed Levwerd roept iedereen op, die denkt hiervoor in aanmer king te komen of die denkt iemand te weten die daarvoor in aanmerking komt, zich te melden via hendriktenhoevepries@ aedlevwerd.nl U heeft daarvoor tot 1 ja nuari 2012 de tijd. Daarna gaat de jury de aangemelde objecten beoordelen. Tijdens de Algemene Leden Vergadering van Aed Levwerd op woensdag 4 april 2012 wordt de winnaar bekend gemaakt. Spanjaardslaan, hoek De Wetstraat, een deel van het gebied dat tijdens de Liwwadderdag centraal staat, op een prentbriefkaart uit 1903

Leovardia, 2000-2018 | 2011 | | pagina 33