O '3 Dit is de jonge-kind' ren-hoek Van oude Tante Pannekoek! 15 I Goed zo! Daar was hard gewerkt ditmaal door de jongere Leeuwarders en Leeuwar- derinnekesü De oplossingen waren: Waag - Anna (Alie was ook goed) - acht - geel; en zwaan - worst - appel - aster - naald. Een prijs wonnen: Gerard Huizing, oud 11 jaar, Diakonessenhuis (eigenlijk behoor je niet meer tot de „jongeren", Gerard, maar als je ziek bent, dan mag je wel een beetje verwend worden! Kan iemand het prijsje voor je halen aan 't bekende adres?) en Doortje Wiersma, van Leeuwenhoekstr. 26, oud 6 jaar. De prijsjes mogen afgehaald worden bij Erven Koumans Smeding, Voor- streek 101-103. Ik ben blij, dat je 't boekje mooi vond, Dirk Jan Kalnia! maar weer flink je best doen, dan krijg je nóg wel eens een prijs. Jan Brouwer, wat heb jij prachtig postpapier! Tante Pannekoek houdt zoveel van olifan ten en ziet! nu stond er een boven aan je briefje; en er zat nog wel een mannetje op met een mand vol cadeautjes! Mag Tante Pannekoek ook eens een rit op de rug van de olifant maken? Zij zal heus niet aan de cadeautjes komen dat belooft zij. En nu opgelet! Daar komt de nieuwe Pan- nekoek-puzzleü Doordat het vóór Pasen dikwijls zo mistig was, is de Paashaas verdwaald geweest en daardoor komt hij pas na de Paasvacantie in ons blad. Maar dat mag niet hinderen; jullie hebben nu ook nog wel eens even tijd om iets met die tekening te doen. De voorste tekening is voor de ouderen. Zoals jullie zien zit de Paashaas in zijn atelier een ei te beschilderen. Maar in het plaatje ontbreekt hier en daar een lijntje of een gedeelte van iets; nu is het aan jullie dat wat ontbreekt (netjes!) bij te tekenen. Doe het met gekleurd potlood, dan kan Tante Pannekoek zien of alles er is. Voor de jongeren is plaat B, met klcurwed- strijd. Wie het mooiste „schilderij" mot verf of kleur-potlood maakt, van de tweede tekening, krijgt een prijs. Maar nétjes wer ken! Slordige plaatjes tellen niet mee. En dan maar je werkstuk ingestuurd vóór 10 Mei a.s. bij „Tante Pannekoek", Erven Koumans Smeding, Voorstreek 101-103. Veel succes! en hartelijke groeten van

Leeuwarder Gemeenschap | 1953 | | pagina 15