^Agendabureau Jaarvergadering ZO»EBAGK^DA een weg te vinden, waardoor meer gelijk gerichte bijeenkomsten (dus bijeenkomsten waarop eenzelfde onderwerp wordt be handeld) gecoördineerd kunnen worden. Dit zou veel propaganda-kosten overbodig maken en een groter bezoek in de hand werken. De heer Gemser stelde de vraag of het ook uitvoerbaar is bij het gebouwtje van de V.V.V. een muurkastje te plaatsen, waar een agenda vermeldt wat in de loop van de week in de stad te doen is. Spr. meende, dat dit voor vreemdelingen wel van belang kan zijn. De heer W. C. Dijkstra miste sommige ver gaderingen in de agenda van de dagbladen en vroeg wat daarvan de oorzaak is. De laatste vraag wordt door de heer Kuipers, die de pers vertegenwoordigde, naar wens beantwoord. Omtrent een muurkastje bij de V.V.V. meende men, dat dit niet de aandacht zal trekken van iemand die plaat selijk niet bekend is. Van de mededeling van dc heer Groothoff nam het bestuur met voldoening kennis. Daarbij vond de secretaris gelegenheid de aandacht te vestigen op de belangstelling, die het Agendabureau geniet van de Stich- t ig „De Leeuwarder Gemeenschap". De agenda werd reeds in haar maandblad op genomen en nu heeft het bureau boven dien nog gelegenheid gekregen in dit tijd schrift over zijn werk en de doelstelling te schrijven. De leden stelden dit zeer op prijs en het bestuur kreeg opdracht contact met de Stichting te zoeken, opdat zo mogelijk een grotere samenwerking tot stand'komt tus sen de beide instellingen. Het algemene karakter kan er slechts door worden be vorderd. Met voldoening maakte de secretaris mel ding van het feit, dat ook van de zijde der R. Kath. geestelijkheid toegezegd is in R.K. kringen de aandacht op het Agenda bureau te vestigen. Na deze uitvoerige besprekingen werden de verslagen van de secretaris-penning meester met dank voor het geleverde werk goedgekeurd. De rondvraag leverde nog een abonné op voor het maandblad van de Leeuwarder Gemeenschap. Vittocht uit de stad op een mooie, zomerse dag. van het Agendabureau Leeuwarden Juli 4/5 Int. v. A.O. Weekend te Bakkeveen. 15 N.V. Geh. Onth. Lwd. Ledenvergadering. 18 1st. v. A.O. Excursie per fiets naar Kruidentuin. (Buitenpost). 26' Inst. v. A.O. Per trein n/d Linde-vallei bij Wolvega. Aug. 2 Inst, c, A.O. Excursie naar Imkerij te Oudwoude. 16 Inst. v. A.O. Excursie per roeiboot op de Oudevenen. 19 N.V. Geh. Onth. Lwd. Ledenvergadering. 30 Inst. c. A.O. Vogelexcursie langs de Waddeukust. Sept. 5/6 Inst. v. A.O. Fietsweek-end naar Appelscha. 16 Inst. v. A.O. Avondwandeling. 16 N.V. Geh. Onth. Lwd. Ledenvergadering. Oct. 10/11 Inst. v. A.O. Paddenstoelen-week-end te Kortehemmen. Op Dinsdag 19 Mei is in het Oranje-Hotel de jaarvergadering van het Agendabureau gehouden, die, wegens ziekte van voorzitter J. v. d. Zee onder leiding stond van de heer G. Gemser. Bij de behandeling van de jaarverslagen van de secretaris-penningmeester J. Wolbers kwam ook het beleid van het bestuur in bespreking. De heer Groothoff stelde hot op prijs, dat het gelukt is een meer alge meen karakter aan het Agendabureau te geven. Het blijkt, dat men in andere steden jaloers is op hetgeen in Leeuwarden reeds is bereikt op dit gebied. Het is wenselijk VOOR IEDERE KLANT DE JUISTE „BRAND" Zuiderplein 17 - Bleeklaan 102 Telefoon 4694 en 5919 li

Leeuwarder Gemeenschap | 1953 | | pagina 12