P" j getuigschriften voorzien Van goedf A' v 13 KFKSTUIS 1953 a» - i ;-,.r\0»4, Ons maandblad begint straks de derde jaar gang (waarvan de eerste overigens niet vol ledig was) met een serie goede getuig schriften, die moed geven voor de toe komst. Het uitgeven van een nieuw blad is altijd een waagstuk; het resultaat moet worden afgewacht, omdat men de reacties van het publiek niet kan voorspellen. Wij zijn echter tevreden over het publiek en we menen, dat het publiek over het algemeen tevreden over ons is. De brieven, die wij hebben ontvangen, wijzen daar op. Intussen zijn we er nog niet. Nog altijd kan de lezerskring worden vergroot en dit moet des te gemakkelijker kunnen, omdat de abonnementsprijs bijzonder laag is gesteld. Dit was mogelijk, omdat het niet de be doeling van de Stichting „De Leeuwarder Gemeenschap" en de uitgeefster (N.V. Erven Koumans Smeding) was een winst- object in het leven te roepen. In vertrouwen mogen wij u wel verklappen, dat het blad inderdaad geen winstobject is geworden; voor wie inzicht in de exploitatie van een periodiek heeft is dit trouwens zonder meer wel duidelijk, want de luxueuze hoeveel heid royale foto's alleen al kost handen vol geld. Dit blad stelt zich in dienst van de Leeu warder bevolking (die de Leeuwarder ge meenschap vormt) en vraagt daarvoor slechts een beperkte vergoeding. Het maandblad „De Leeuwarder Gemeen schap" neemt daarmee een unieke positie in de Friese hoofdstad in en niet alleen in de Friese hoofdstad! Veranderingen, die verbeteringen beogen te zijn, zijn thans in voorbereiding met be trekking tot de inhoud van het blad. Daar bij wordt speciaal gedacht aan de vrouwen en aan de kinderen. Wij hopen spoedig met iets nieuws te komen voor deze belang rijke groepen van onze lezerskring. Daarmee komen wij tegemoet aan wensen, die ons van vele kanten hebben bereikt. Zijn ear méér wensen? Schrijft u ze ons!

Leeuwarder Gemeenschap | 1953 | | pagina 13