Inzending* term ij 11 voor «le fotowedstrijd met één maand verlengtl Hier is dan één van de tientallen inzendin gen voor onze vaeantie-fotowedstrijd, uit geschreven in samenwerking met de Amateurfotografenvereniging Leeuwarden. Of dit kiekje voor een bekroning in aan merking zal komen? Daarover moet uiter aard de jury straks beslissen. In ons Augustusnummer werd deze prijsvraag uit geschreven en sindsdien bracht vrijwel iedere postbestelling ons zendingen vacantie-kiekjes. En tegelijk bereikte ons het verzoek de inzendingstermijn iets ruimer te stellen dan tot 1 October. De laatste weken is bet verscheidene dagen goed fotoweer geweest en vele amateurs hebben daarvan dankbaar gebruik gemaakt. Wanneer zij echter hun film nog niet vol zouden hebben, dan zou het toch wel zonde zijn de rest door te draaien, alleen en uitsluitend om aan de wedstrijd mee te kunnen doen. Bovendien vraagt het afwerken enige tijd. We heb ben daarom besloten de uiterste datum voor de inzending van foto's te verschui ven tot 1 November. U heeft dus nog een maand de tijd. Dan vroegen enige lezers of ook foto's van de feestelijkheden in Leeuwarden mogen worden gestuurd. Wij vroegen vacantie- foto's en het is heel best mogelijk, dat vele Leeuwarders (een deel van) hun vacantie voor deze gelegenheid hebben bewaard. Er is dus niets tegen, dat u dergelijke foto's stuuft; wanneer ze een door u meegemaak te gebeurtenis in de vacantietijd in beeld brengen dan is de zaak in orde. "Nog even in het kort de voorwaarden. U stuurt de foto of de foto's aan de redactie van „De Leeuwarder Gemeenschap", Voorstreek 101-103, Leeuwarden en op de enveloppe vermeldt u: „Fotowedstrijd Aan de achterkant van elke foto naam en adres van de inzender (en gegevens over de foto) vermelden, benevens het woordje „retour", wanneer u de foto terug wilt hebben. In dat geval porto b ij s 1 u i t e n. In het vorige nummer vermeldden wij als prijzen: 20,-, 10,- en 2 x 5,-. Deze gelden voor de gewone „kiekjes", afdruk- jes dus. Voor vergrotingen is, in overleg met de Amateurfotografenvereniging, een apar te rubriek ingesteld met door deze vereni ging beschikbaar gestelde geldprijzen en wel: 12,50, 7,50 en 5.—. MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40 - Telefoon 3613 1 Oct.: Rijks-Zuivelschool, herdenking 50-jarig bestaan, Har monie. 2 Oct.: Volksonderwijs, feestavond, zaal Schaaf. 2 Oct.: Tetman de Vries, Friese toneelavond, Harmonie. 2 Oct.: Ned. Chr. Onderw. Bond, congres, zaal Schaaf. 2 Oct.: F.M.C., feestavond, P. de Jong. 3 Oct.: R.K. Ver. „De Instuif", clubavond met bal, Klan- derij. 4 Oct.: Kunst aan Allen, concert Holl. Strijkkwartet, Har monie. 5 Oct.: N.V. Sex. Hervorming, filmavond, Harmonie. 6 Oct.: Ver. Harmonie, toneel .door Rotterdams Toneelgez., Harmonie. 7 Oct.: Coöp. Vrouwenbond, prov. dag, Harmonie, middag en avond. 7 Oct.: Prot. Kunstkring, openbare verg., spr. de heer R. Beintema, Kunst-Centrum, Prinsentuin, 20 uur. 8 Oct.: Kunst aan Allen, kamermuziek, Harmonie. 8 Oct.: Leeuw. Hockey Club, feestavond, zaal Schaaf. 9 Oct.: Filmkring, jeugdfilm, Harmonie, 's middags. 9 Oct.: Alg. Bedrijfsgroepen Centrale, receptie en feest avond, zaal Schaaf. 9 Oct.: Ned. Verb. v. Vakverenigingen, prov. vergadering, Harmonie, 15 uur. 9 Oct.: Door Eendracht Sterk, feestavond, P. de Jong. 9 Oct.: Friese Dambond, bijeenkomst, P. de Jong. 10 Oct.: Rotterdams Kindertoneel, middagvoorstelling, Han- monie. 10 Oct.: Theater-Bureau, variété-avond, Harmonie. 10 Oct.: Humanistisch Verbond, bijeenkomst, spr. Th. W. Polet. 11 Oct.: Modeshow, gebreide goederen, zaal Schaaf. 12 Oct.: Ned. Chr. Vrouwenbond, dagvergadering, Harmonie. 12 Oct.: N.V.V. Vrouwengroep, ledenvergadering, spr. mej. Poldermans. 13 Oct.: Italiaanse Opera, uitvoering, Harmonie. 13 Oct.: Coöp. Vrouwenbond, ledenverg. Ruiterskwartier 163. 14 Oct.: Ver. „De Bijbei", bijeenkomst, zaal Schaaf. 14. 15 en 16 Oct.: Med'sch congres. Harmonie. 16 Oct.: De Blauwe Spelers, toneelavond, zaal Schaaf. 16 Oct.: Pers. Ver. Vervoerspersoneel, toneelavond, Groene Weide. 17 Oct.: R.K. Ver. „De Instuif", balavond, foyer Harmonie. 17 Oct.: VARA/Inst v. Arb Ontw., filmochtend, Tivoli. 16 Oct.: Apollo, feestavond, P. de Jong. 18 Oct.: Ver. van Slechthorenden, bijeenkomst, P. de Jong. 18 Oct.: Don-Kozakken-Koor, uitvoering. Harmonie. 19 Oct.: L.S.K., feestavond, zaal Schaaf. 20 Oct.: Vola, filmavond, P. de Jong. 21 Oct.: Kunst aan Allen, concert G.O.V., Harmonie. 22 Oct.: Kunst aan Allen, toneelavond. Harmonie. 23 Oct.: Bedr. Voetbalbond, feestavond. Harmonie. 23 Oct.: Chr. Meisjesver., prov. dag. Harmonie. 23 Oct.: Inst. v. Arb. Ontwikkeling, kunst-avond „De Schoonheid van België. 23 Oct.: „Ten Kate", toneelavond, zaal Schaaf. 23 Oct.: Lw. Leesgezelschap, feestavond, zaal P. de Jong. 24 Oct.: R.K. Ver. „De Instuif", culturele avond, Klanderij. 24 Oct.: R.K. Frysk Boun, feestavond, zaal Schaaf 24 Oct.: Theosofische Ver., openbare lezing, spr. de beer W. C. Burger, Groene Weide, 10.30 uur. 25 Oct.: Chr. Vrouwenbond, vergadering, P. de Jong. 26. 27 en 28 Oct.: Maranatha-Conferentie, zaal Schaaf. 27 Oct.: VRIVA, toneelavond. Harmonie. 28 Oct.: Het Baken, „Ons Gezin"-avond, 20 uur. 28 Oct.: Vrijz. Herv Ver., middagvergadering, Harmonie. 29 Oct.: Pers. Vliegbasis, feestavond, P. de Jong 30 Oct.: Hoofdstad Operette, uitvoering. Harmonie. 30 Oct.: T.O.G., toneelavond, zaal Schaaf. 30 Oct.: Kaartclub „Het Noorden", feestavond, P. de Jong. 31 Oct: Hoofdstad Operette, uitvoering, Harmonie.

Leeuwarder Gemeenschap | 1954 | | pagina 15