MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40 - Telefoon 3613 (Onder voorbehoud van onjuiste opgaven en wijzigingen) 1 Jan.: Vriendenkring N.S., feestavond. P. de Jong 1 Jan.: Chr. Frysk Selskip, feestavond, Groene Weide 2 Jan.: Humanistisch Verbond, Nieuwjaarsbijeenkomt, Oosterkade 14, 14.30 uur 2 Jan.: „Ten Kate", toneelavond, zaal Schaaf 4 Jan.: Amateur-Fotografenver., verenigingsexpositie, Oranjehotel 5 Jan.: Beatrix-Oord, feestavond, P. de Jong 6 Jan.: Ver. „Demosthenes", vergadering, Klanderij 7 Jan.: „Het Baken", peulvruchten-avond, Oostergr.wal 129 7 Jan.: P.v.d.A. Huizum, Nieuwjaarsbijeenkomst, 7 Jan.: P.v.d.A.. Leeuwarden, ledenvergadering, V.V.H.-geb. 7 Jan.: Ver. „De Drie Provinciën", middagvergadering. Groene Weide 7 Jan.: Diakonessenhuis, jubileum-feestavond, Harmonie 8 Jan.: A.N.A.B., feestmiddag, P. de Jong 8 Jan.: Korfbalclub Leeuwarden, feestavond, P. de Jong 8 Jan.: Marathon, filmavond, P. de Jong 8 Jan.: T.O.G., toneelavond, zaal Schaaf 8 Jan.: Gymn.ver. „Brinio", uitvoering, Harmonie 9 Jan.: Anna Cadro, kindertoneel, Harmonie 9 Jan.: R.K. ver. „De Instuif", bijeenkomst, Harmonie 10 Jan.: Leeuw. Best. Bond N.V.V., kadercursus, Klanderij 10 Jan.: A.V.R.O.-tournee, Canadees Orkest, Harmonie 11 Jan.: Bond v. Zuivelfabrieken., bijeenkomst, Groene Weide 11 Jan.: Ver. „De Harmonie", toneelavond, Harmonie 12 Jan.: Kunst aan Allen, concert Frysk Orkest, Harmonie 12 Jan.: Coöp. Vrouwenbond, ledenvergadering, Ruiterskw. 163 12 Jan.: Nederl. ver. Sex. Hervorming, openbare vergadering, Amicitia 12 Jan.: Prot. Kunstkring, lezing over literatuur, 12 Jan.: Ned. Staatsmijnen, voorlichtingsavond, Groene Weide 14 Jan.: Leeuw. Best. Bond N.V.V., kaderverg. met film, Harmonie 14 Jan.: Personeelsver. Stadhuis, feestavond, Groene Weide 14 Jan.: Geref. Gymnasium, feestavond, zaal Schaaf 15 Jan.: Inst. v. Arb. Ontw., familiebijeenkomst, Keizerskroon 15 Jan.: K.I.O.,feestavond, P. de Jong 15 Jan.: Groninger Vereniging, feestavond, Groene Weide 15 Jan.: L.G.C., uitvoering, zaal Schaaf 16 Jan.: Humanistisch Verbond, bijeenkomst, 16 Jan.: Blauwe Spelers, uitvoering, zaal Schaaf 18 Jan.: L.S.K., feestavond, zaal Schaaf 19 Jan.: N.V. Geh. Onth. Leeuwarden, ledenverg., zaal Schaaf 19 Jan.: V.O.L.A., filmavond, P. de Jong 19 Jan.: Textielver. „De Eendracht", feestavond, Gr. Weide 20 Jan.: Ver. „Demosthenes", vergadering, Klanderij 20 Jan.: Bond v. Oorlogsinvaliden, bijeenkomst, zaal Schaaf 21 Jan.: Avond Handelsschool, feestavond, zaal Schaaf 21 Jan.: Alg. Ned. Graf. Bond, bijeenkomst, Harmonie 22 Jan.: Fr. Krite, feestavond, zaal Schaaf 22 Jan.: Filmkring, jeugdfilm, Harmonie 23 Jan.: Fr. Krite, feestavond, Harmonie 24 Jan.: Vriva, toneelavond, Harmonie 24 Jan.: Accordeonschool-P. de Vries, uitvoering, zaal Schaaf 25 Jan.: Amateur-Fotografenver., bijeenkomst. Oranjehotel 26 Jan.: Ver. „Achter de Hoven", feestavond, zaal Schaaf 26 Jan.: Kunst aan Allen, Ned. Volkstoneel, Harmonie 27 Jan.: Chr. Bond van Harm.- en Fanfarecorpsen, uitvoering. Harmonie 27 Jan.: „Eloquentia" (R.H.B.S.), feestavond, zaal Schaaf 28 Jan.: Personeelsver. Phoenixfabr., feestavond, zaal Schaaf 28 Jan.: „Ons Genoegen", uitvoering. Harmonie 29 Jan.: Rode Kruis, bijeenkomst, P. de Jong 29 Jan.: Pers. P.T.T., feestavond, zaal Schaaf 29 Jan.: Alg. Bedrijfsgroepen Centrale, feestavond, Gr. Weide 30 Jan.: Bach Vereniging, uitvoering m.m.v. Frysk Orkest, Cantate 7, Doopsgez. Kerk, 15 en 16 uur 30 Jan.: R.K. Frysk Boun, uitvoering, zaal Schaaf 30 Jan.: Radio-Sterrenparade, Harmonie 31 Jan.: Ned. Ver. v. Huisvrouwen, filmmiddag, Amicitia 31 Jan.: Leeuw. Best. Bond N.V.V., kadercursus, Oranjehotel

Leeuwarder Gemeenschap | 1954 | | pagina 15