Jong MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40 - Telefoon 3 613 (Onder voorbehoud van onjuiste opgaven en wijzigingen) 1 Febr. 1 Febr. 2 Fobr. 2 Febr.: 3 Febr.: 3 Febr.: 3 Febr.: 3 Febr.: 3 Fobr.: 4 Febr.: 4 Febr.: 4 Febr.: 5 Febr.: 5 Febr.: o t-ebr.: 5 Febr.: 5 Febr.: 6 Febr.: 6 Febr.: 6 Febr.: 7 Febr.: 7 Febr.: 7 Febr. 7 Febr. 7 Febr. 8 Febr. 8 Febr. 9 Febr. 9 Febr. 9 Febr. 10 Febr. 10 Febr. 11 Febr. 11 Febr. 11 Febr. 11 Febr.: 12 Febr. 12 Febr. 12 Febr. 12 Febr. 13 Febr. 13 Febr: 13 Febr. 14 Febr. Vola, filmavond, P. de long N.C.R.V., Marinierskapel, Harmonie Ver. Zelfstandige Melkhandel, feestavond Groene Weide Volleybalclub, feestavond, Groene Weide Kunst aan Allen, concert G.O.V., Harmonie „Demosthenes", vetgadreimg, Kanderij Bedrijfsverenigingen, toneelavond, P. de Jong Pens. P.E.B., filmavond, P. de Jong Kweekschoolver. M.O.N.O., feestavond, Groene Weide. Pater de Greve, rodte. Harmonie Pers. Ver. Grafische Bedrijven, feestavond, Groene Weide P.v.d.A. Leeuwarden, leldenveigaderimg, V.V.H.- gebouw, Weend Aig Bond Meubelm. en Iloutb., bindingsavond, P. de Jong Pers .ver. Casolith, feestavond, P. de Jong Zei'lVer. „De Meeuwen", feestavond, zaal Schaai Hoofdstad-Operette, uitvoering, Harmonie Pers.ver. „Babov", feestavond, Groene Weide Humanistisch Verbond1, bijeenkomst, Zuiderstraat 1 „Herwonnen Levenskracht", feestavond, zaal Schaaf Hoofdstad-Operette, uitvoering. Harmonie Sexuede Hervorming, filmavond, Harmonie Inst. v. Arb. Ontwikkeling, gramofoonplatenconcert, W. Sprenigerstraat 80 Ver. „Ons Gebouw", jaarvergadering, Oranje-hotel „Herwonnen Levenskracht", feestavomdl, zaal Schaaf Coöp. „Exce'sior", bïndingsavond, Harmonie Sexuele Hervorming, openbare verg., Harmonie Friese Motor Club, striptodht, P. de Jong Pers.ver. Sociale Zaken, feestavond, P. de Jong Ohr. Jeugd Organisatie, gymnastiek-uitvoering, Harmonie Ver. „Onze Jeugd", toneelavond, Groene Weide Inst. v. Arb. Ontwikkeling, filmavond Coöp. Vrouwen Bond, ledenvergadering, Ruiters- kwartier 163 P.v.d.A., Huizum, ledenvergadering Huishoudschool, feestavond, zaal Schaaf Ver. „De Harmonie", toneelavond leden „Sabrina", Harmonie Bond van Landelijke Rijver., verg. en feestavond, Groene Weide, 14 uur „Door Eendracht Sterk", feestavond, P. de Jong Dansclub „Adema", bal, zaal Schaaf Fryske Biweging, Fryske Biwegingsdei, Harmonie Speelt.ver. „Het Westen", feestavond, Groene Weide I.v.A.O.-V.A.R.A., filmochtendi, Tivoli Dansclub „Adema", bal, zaal Schaaf R.K. Ver. „De Instuif", iöstuif-avond, foyer Harmonie Theosofische Ver., lezing, Groene Weide 15 Febr.: Bescherming Bevolking, propaganda-avomidl, zaal Schaaf 15 Febr.: Kilima Hawaiiams, jubileumvoorstelling, Harmonie 16 Febr.: Kunst aan Allen, Geong. v. Renesse, piano, Harmonie 16 Febr.: Blauwe N.V., ledenverg., Oosteikade 14 16 Febr.: Fryske Krite, toneelavond; zaal Schaaf 16 Febr.: Vola, filmavond, P. de Jong 17 Febr.: „Demosthenes", vergadering, Klanderij 17 Febr.: L.S.K., variété-avond', zaal Schaaf 17 Febr.: Kunst aan Alen, kamermuziek, Harmonie (middag en avond 17 Febr.: Lutherse Gemeente, zang- en toneelavond, P. de 18 Febr.: Blauwe N.V., ledenverg. Geb. „Bomia", Borniastr. 18 Febr.: Pers. Prov. Griffie, feestavond, zaal Schaaf 18 Febr.: K.R.O., propaganda-avond, Harmonie 18 Febr.: Politie-Muziekver., feestavond, P. de Jong 19 Febr.: Lijempf, feestavond, zaal Schaaf 19 Febr.: Gymn. Ver. „Leeuwarden", uitvoering, Harmonie 19 Febr.: Ver. „Beter Wonen", feestavond, P. die Jong 19 Febr.: V.P.N., conferentie, P. de Jong 19 Febr.: Lw. Volksdansclub, bal, Groene Weide 20 Febr.: Toneëlver. T.O.G., toneelwedstrijd, zaal Schaaf 20 Febr.: Ver. „Voorwaarts", feestavond, P. de Jong 20 Febr.: V.P.N., vervolg conferentie, P. de Tong 20 Febr.: Carnavalsfeest, Groene Weide 21 Febr.: Bescherming Bevolking, propaganda-avond, Schaaf 21 Febr.: Ballet Baqui de Biaritz, uitvoering, Harmonie 21 Febr.: „Om de Klokslag", toneelavond!, Groene Weide 22 Febr.: Amateur-fotografenver., bijeenkomst. Oranje-hotel 22 Febr.: Soli Deo Gloria, uitvoering, zaal Schaaf 22 Febr.: Pers.ver. Condensfabr., uitvoering, Harmonie 23 Febr.: Kunst aan Alen, Rotterdams Toneel, Harmonie 23 Febr.: Bescherming Bevolking, propaganda-avond, Schaaf 23 Febr.: Speelt.ver. „Ger. Dou", toneelavond, P. de Jong 23 Febr.: Voetbalver. „Rood Geel", feestavond, P. de Jong 23 Febr.: A. N. Bouwarb. Bond, ledenvergadering, P. de Jong 23 Febr.: Ned. Chr. Vrouwenbond, ledlenveig.. Groene Weide 24 Febr.: U.L.O.-school 4, feestavond, zaal Schaaf 25 Febr.: Rijks-Kweekschool, feestavond, zaal Schaaf 26 Febr.: Buurtver. „Insulimde", feestavond, zaal Schaaf 26 Febr.: Gymn. Ver. „Leeuwarden", uitv-oering, Harmonie 26 Febr.: Kermis-exploitanten, feestavond, P. de Jong 26 Febr.: Ned. Herv. Gemeente, weekend, P. de Jong 26 Febr.: Gymn.ver. „Oldehove", feestavond!, Groene Weide 27 Febr.: Leeuw. Bachver./Fr. Orkest, cantate no. 105, Doopsgez. Kerk, 15/16 uur 27 Febr.: Heruitte Davids, afscheidsavond, zaal Schaaf 27 Febr.: Friese Propagandaclub, jaarvergadering, Harmonie 28 Febr.: Vriva, toneelavond, Harmonie 28 Febr.: Bescherming Bevolking, propaganda-avond, zaal Schaaf zaal zaal

Leeuwarder Gemeenschap | 1955 | | pagina 15