MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40 Telefoon 361 3 I llllllllllllllllllllllllllllll (Onder voorbehoud van onjuiste opgaven en wijzigingen 1 januari R.K. Ver. N.K.V., dansavond, Groene Weide 1 januari A.J.C., nieuwjaarsviering 0.45 uur, Sinneljocht 1 januari Dansclub Epema, matineé, Schaaf 1 januari Dansclub „Nije Moed", dansavond, Schaaf 2 januari K.A.B., kindermiddag, Groene Weide 3 januari Frysk Orkest, concert t.b.v. Kor Ketfonds, met medewerking van Bachkoor, Harmonie 5 januari Partij van de Arbeid, bijeenkomst, Gr. Weide 5 januari Gymn.ver. „Vitesse", contactavond, Gr. Weide 5 januari Dansclub Epema, soirée, Schaaf 5 januari Drentse Ver. „De Brink", nieuwjaarsvisite, P. de Jong 6 januari Humanistisch Verb., nieuwjaarsbijeenkomst, 6 januari Alg. Postduivenbond, vergadering van 11-17 u., Groene Weide 6 januari Dansclub Epema, soirée, Schaaf 6 januari L.U.W.A., personeelmiddag, Schaaf 7 januari Vereniging „De Harmonie", Haagse comedie, voor leden, Harmonie 8 januari A.J.C., bonte avond, Sinneljocht 9 januari Kustvaart, voorl.avond met film, Groene Weide 9 januari Personeel Frico, feestavond, Harmonie 10 januari Ver. Vrijz. Herv., bijeenkomst, Schaaf 11 januari Pluimveever. „Nut en Sport", tentoonst., Beurs 11 januari Rode Kruis, ontspanningsmidd. invaliden, Schaaf 11 januari Opera Forum, La Bohème, Harmonie 12 januari Inst. v. Arb. Ontw., familiebijeenkomst, Lange Marktstraat 32 12 januari Blauwe N.V., toneelavond, Groene Weide 12 januari Gymn.club „Leeuwarden", toneelavond, Schaaf 12 januari Partij van de Arbeid, bijeenkomst bejaarden, 15 uur, Harmonie 12 januari Leesgezelschap, feestavond, P. de Jong 13 januari De Blauwe Spelers, toneelavond, Schaaf 14 januari Kunst aan Allen, jeugd-concert, Joop Stotijn hobo, Harmonie 14 januari Kappers-middagbijeenk. en feestavond, Schaaf 14 januari Voetbalver. „Blauw Wit", feestavond m. Tetman de Vries, Harmonie 15 januari Personeel C.A.F., jubileum-feestavond (waar schijnlijk) 15 januari L.S.K., feestavond, Schaaf 15 januari Alg. Ned. Grafische Bond, filmavond, Harmonie 16 januari Protestantse Kunstkring, poppenspel Henk Zou tendijk „Peer Gynt", Amicitia 16 16 17 17 17 17 januar januar januar januar januar januar 18 januar 18 18 19 19 19 19 19 19 19 *19 20 20 20 21 22 22 23 23 23 24 24 24 26 26 26 26 26 27 27 29 29 29 januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar januar Lotte Goslar, cabaret, Harmonie V.A.R.A., vergadering, P. de Jong Kunst aan Allen, concert G.O.V., Julian Olevski, viool, Harmonie R.K. Vrouwengemeensch., filmavond, Gr. Weide L.U.W.A., operette-avond, Schaaf Korfbalclub „Leeuwarden", spelregel-testavond, P. de Jong P.v.d.A. Leeuwarden/Huizum, openbare verga dering, Chr. H.B.S. („Hildebrandt"), toneel-avond, Harm. Fotografie, kleurenfoto's, Harmonie R.K. Ver. „De Instuif", instuif-avond, Gr. Weide Ned. Reisver., bijeenkomst met dans, Gr. Weide Chr. Emigr. Centrale, verg. (13-18 u.), Gr. Weide Fryske Krite, toneelavond, Schaaf Ver. Jeugdfilm, filmmiddag, Harmonie Muziekver. „Ons Genoegen", uitv., Harmonie Vereniging O.D.S., feestavond, P. de Jong Kermis-exploitanten, feestavond, P. de Jong Humanistisch Verb., bijeenkomst, Weerd 18 R.K. Frysk Boun, toneelavond, Schaaf Blauwe N.V., kindermiddag, P. de Jong Kunst aan Allen, Rotterd. Toneel, Harmonie Centra, expositie, Groene Weide Chr. Reisver., propaganda-avond, Schaaf Centra, expositie, Groene Weide Chr. Filmactie, filmavond, Harmonie Ver. v. Rijwielhandelaren, feestavond, P. de Jong Blauwe N.V. Huizum, jaarverg. gebouw Speel tuinvereniging „Gerard Dou" N.V.V. Vrouwenb., ledenverg., Jac. Kerkhof 1 Chr. Bond Harmonie- en Fanfarecorpsen, con cours, Harmonie Ver. „Grönnegen", toneelavond, Groene Weide Pers. Postma/Feenstra, feestavond, Gr. Weide Personeel Koopmans, toneelavond, Schaaf Speelt.ver. K.I.O., feestelijke bijeenk., P. de Jong V.R.I.V.A., toneelavond, Harmonie Dansclub Epema, soirée, Schaaf A.J.C., bonte avond, Sinneljocht N.V.V. Vrouwenbond, cabaret-avond, Gr. Weide Frysk Orkest, dubbelconc. Bach/Mozart, Harm. Buurtver. Groningerplein e.o., feestav., P.de Jong 10

Leeuwarder Gemeenschap | 1956 | | pagina 19