Agendabureau vraagt u/eer de aandacht 19 Het Agendabureau Leeuwarden bestaat reeds een zestal jaren en ondervindt in brede kring veel waardering. De Stichting Leeuwarder Gemeenschap zowel als de V.V.V. steunen deze instelling financieel en eerstgenoemde stich ting stelt de nodige ruimte in haar maandblad gratis beschikbaar voor een maandelijkse agenda. Hoewel reeds meer dan 60 verenigingen en instellingen bij het Agendabureau zijn aangesloten, is het toch nuttig bij de aanvang van het vergader-seizoen weer eens de aandacht op het agendabureau te richten en iets over zijn werkwijze te vertellen. Op de 15e van elke maand verstrekt het bureau een over zicht van alle dan bekende vergaderingen en andere bijeen komsten aan de redactie van het maandblad. Dit wordt dan gepubliceerd op de eerste van de nieuwe maand. Elke vrijdag geeft het bureau een agenda voor de dan volgende nieuwe week aan de plaatselijke pers en bovendien krijgen de leden, aangesloten bij het agendabureau maandelijks een overzicht van de agenda. In de loop van zijn bestaan is dit bureau geworden een vraagbaak voor het Leeuwarder verenigingsleven. Het bestuur is van mening, dat nu is gebleken dat een agenda bureau voor een plaats als Leeuwarden nodig en nuttig is, verscheidene verenigingen zich bij dit bureau zouden kunnen aansluiten. Een hartewens van bestuur en leden is, dat eventuele wijzigingen van vergaderingen die reeds zijn vastgesteld spoedig, liefst onmiddellijk aan het Agenda bureau worden opgegeven. De voorlichting aan de leden kan daardoor nauwkeuriger worden. Het bestuur voert het werk voor het bureau geheel belan geloos uit en de contributie is zeer gering. Omtrent de voorwaarden voor het lidmaatschap kunt u alle gewenste inlichtingen krijgen bij de secretaris: J. G. Wolbers, Mes dagstraat 40, tel. 3613. De Leeuwarder Volksdansvereniging in haar nieuwe costuums op de Lange Pijp

Leeuwarder Gemeenschap | 1957 | | pagina 19