Van der Noorc Zonen KOLEN OLIE Voor al Uw brandstoffen MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU Mesdagstraat 40 - Tel3613 i//>I rk I en Oostersingel 74a Telefoon 3330 Mesdagstraat 19 Telefoon 6015 19 1 oktober: Partij v. d. Arbeid (Lw.), huish. verg., Weerd 18 1 oktober: Tik Tak-show, Schaaf 2 oktober: Leeuw. Best. Bond, feestavond, Schaaf 3 oktober: Alg. Emigr. Centrale, voorl.avond, Zuiderstr. 1 3 oktober: Kunst aan Allen, concert G.O.V., Harmonie 3 oktober: Kunst aan Allen, jeugd-concert G.O.V. (midd.), Harmonie 4 oktober: Fryske Krite, toneelavond, Schaaf 4 oktober: Kunst aan Allen, Rotterdams toneel „De Bolle", Harmonie 4 oktober: Beatrixoord, poppen-expositie, Gr. Weide 5 oktober: Chr. Onderw. Ver., dag-vergadering, Schaaf 5 oktober: Fryske Krite, toneelavond, Schaaf 5 oktober: Stichting L'w. Gemeensch., dansavond, Beurs 5 oktober: Nat. Dans-theater „Israël", balletavond, Harm. 5 oktober: Beatrixoord, poppen-expositie, Groene Weide 6 oktober: Inst. v. Arb. Ontw., paddenstoelen-excursie, Vogelsang State 6 oktober: Dansschool Epema, soirée, Schaaf 6 oktober: Beatrixoord, poppen-expositie, Groene Weide 7 oktober: Ver. Slechthorenden, vergadering, P. de Jong 7 oktober: Chr. Emigr. Centrale, voorl.avond, P. de Jong 7 oktober: C. A., modeshow, Harmonie 7 oktober: Beatrixoord, poppen-expositie, Groene Weide 8 oktober: C. A., modeshow, Harmonie 8 oktober: Mr. R. de Waard, lezing over draaiorgels. Harm. 8 oktober: Beatrixoord, poppen-expositie, Groene Weide 9 oktober: C. A., modeshow, Harmonie 9 oktober: Beatrixoord, poppen-expositie, Groene Weide 10 oktober: Prot. Kunstkring, litt. lezing, spr. G. Rijnsdorp, Groene Weide 10 oktober: VRIVA, Scapino-ballet, Harmonie 11 oktober: Tetman en Jarich de Vries, cabaret-avond, Harmonie 12 oktober: Volksonderwijs, feestavond, Schaaf 12 oktober: A.B.V.G., receptie en feestavond, 16 en 20 uur, P. de Jong 12 oktober: A.N.A.B., feestavond, Groene Weide 12 oktober: Gezelschap Johan Kaart, „Potas en Perlemoer", Harmonie 12 oktober: Stichting L'w. Gemeensch., dansavond, Beurs 13 oktober: Leeuwarder Bach Ver., uitv. kantate met mede werking Frysk Orkest, Kerk Wirdumerdijk 13 oktober: R.K. ver. „De Instuif", ton.- en balavond, Schaaf 13 oktober: Anneke Elro, kinder-toneelmiddag, Harmonie 14 oktober: Ver. „De Harmonie", Haagse Comedie, toneel avond voor de leden, Harmonie 15 oktober: P. v. d. A. (Pr. Chr. W. G.), jaarverg., Weerd 18 15 oktober: Coöp. Vrouwen Bond, vrouwendag (middag en avond), Harmonie 16 oktober: 16 oktober: 16 oktober: 16 oktober: 17 oktober: 17 oktober 17 oktober 18 oktober 18 oktober 19 oktober 19 oktober 19 oktober 19 oktober 19 oktober 19 oktober 19 oktober 20 oktober 20 oktober 21 oktober 22 oktober 23 oktober 23 oktober 23 oktober: 24 oktober: 25 oktober: 26 oktober: 26 oktober: 26 oktober: 26 oktober: 26 oktober: 26 oktober: 27 oktober: 27 oktober: 28 oktober: 29 oktober: 30 oktober: 30 oktober: 31 oktober: Blauwe N.V., Leeuwarden, huish. vergadering, Gron.str. la V.O.L.A., filmavond, P. de Jong Coöp. Vrouwen Bond, vervolg vrouwendag (middag en avond), Harmonie R.K. Boerinnenbond, verg. (10-17 u.), Gr. Weide Kunst aan Allen, concert Frysk Orkest, George van Renesse, piano, Harmonie Kunst aan Allen, jeugd-concert (15.30 u.),Harm. Chr. Film-actie, filmavond, Groene Weide P.C.B. (vervoerspers.), toneelavond, Schaaf Chr. J. M. Vereniging, feestavond, Harmonie Volksonderwijs, feestavond, Schaaf Pers. Gebr. Bekker, feestavond, P. de Jong Ver. „Leesgezelschap", toneelavond, P. de Jong Hoofdstad-operette, „Ein Walzertraum", Harm. Oud M.T.S.-leerlingen, reünie, Groene Weide R.K. Bouwv. ver. „St. Jozef", feestavond, Gr. W. Stichting L'w. Gemeensch., dansavond, Beurs Dansschool Epema, soirée, Schaaf Hoofdstad-operette, „Ein Walzertraum", Harm. Prov. Electr. Bedrijf, personeelsavond, Schaaf Kunst aan Allen, Toneel-Puck, Harmonie Drentse Ver. „De Brink", cult, avond, P. de Jong Bond Staatspensionnering, propaganda toneel avond, Harmonie „Tot Opbouw", lezing met lichtbeelden, Harm. Foto „Gevaert", propaganda-avond, Harmonie Operagez. „Forum", Madame Butterfly, met medewerking Frysk Orkest, Harmonie Kon. Red.km. „Ten Kate", „Pigmaleon", Schaaf Toneelver. „Door Eendracht Sterk", feest avond, P. de Jong Bedrijfsvoetbalbond, feestavond, Harmonie Jeugdfilm, filmmiddag, Harmonie Stichting Friese Pers, feestavond, Gr. Weide Stichting L'w. Gemeensch., dansavond, Beurs R.K. „Frysk Boun", feestavond, Schaaf H. Rinket's Variété „Klaar is Kees", Harmonie Ver. Slechthorenden, bijeenkomst, P. de Jong Kunst aan Allen, kamermuziek-avond, Harm. Leeuw. Opera Ver., opera-fragmenten, Schaaf Ned. Chr. Fed. Muz. Ver., dag-verg., Harmonie Herv. Vrouwen Ver., film „Uit het leven van Abbé Pierre", Harmonie Van 28 september t/m 10 oktober zal de secretaris van het Agendabureau wegens familie-omstandigheden afwezig zijn. Bij geen gehoor gelieve te bellen: telefoon 3093 van de voorzitter J. van der Zee.

Leeuwarder Gemeenschap | 1957 | | pagina 19