xz: DIENSTRUIMTEN J STANDRUIMTE Aanu/insten Jeugdleeszaal (gouverneursplein 4o> BUFFET I M C A FH C| Zo is de benedenzaal van de Beurs ingedeeld voor de jeugd- tentoonstelling van de Stichting Leeuwarder Gemeenschap op 2, 3 en 4 januari. Behalve de standruimte ziet u: a) Een filmzaaltje-, b) een demonstratieruimte voor sport en spel. In het zaaltje kunnen voor de jeugd belangrijke films worden vertoond, zo op het gebied van de natuurbescherming, veilig verkeer enz. De (niet afgesloten) ruimte kan worden gebruikt voor het geven van demonstraties met binnenhuisspelen enz. Sprookjes. D. Bevelander: Sprookjes van Oost-Euro pa H. Herda: De sprookjeswereld; mooiste sprookjes uit tal van landen R. Metzemaker: Sprookjestuil; vier oude sprookjes in een nieuw kleed. Eenvoudige leesboekjes. J. Terpstra: Buurtjes over 't water J. Terpstra: Van de boerderijen die elkaar aankeken A. de Vries: Het boek van Jaapje A. de Vries: Het boek van Gerrie H. Weilen: Kasinier de egel H. Wijdeveld: Siem, de beer van Piet Hein. Leeftijd 8-10 jaar. G. Adrian: Noes is niet voor de poes J. Brisley Lankester: Milly-Molly-Mandy gaat kamperen J. Brisley Lankester: Milly-Molly-Mandy doet de huishouding H. M. Denneborg: Het ezeltje Grisel- la C. Grashoff: Pino A. Kuyle: Man netje Windwijs E. Lillegg: Vevi Ch. Phaff: De liefste wens van Tip en Joosje L. Tetzner: 1. Soe en Ageleia. 2. De kleine Soe uit Afrika R. Zimnik: De beer en de mensen. Leeftijd 10-12 jaar. M. Bruyn-Ouwehand: Em Koppenol ver dient zelf F. Hagers: Hallo Marjolein! A. D. Hildebrand: Schip der versteke lingen P. Lynch: Zigeunerjongen E. Nesbit: Nieuwe avonturen van het zes tal P. Nierop: Pak aan, Miesje Sandel hout A. van Rhijn: Avontuur in de Ar dennen J. Roelink: Vlissinger Michiel J. Spyri: Lauri, e - iongen uit de ber gen. Leeftijd 12-14 jaar. Th. Frank: Orkaan over de prairie R. Goudappel-Bos: Jos woont in een huis op wielen E. Ott: Meisjeskostschool L. Roggeveen: Spanning in de „Rode Leeuw" A. Rutgers van der Loeff: Het licht in je ogen C. Wilkeshuis: De boog van de farao P. J. Zonruiter: Peter Fleming in het land van de Mara- kies. Leeftijd 14-16 jaar. F. Hagers: Daar heb je Jouetta weer D. Hollatz: Metti en haar eiland H. Hoogland: Anders dan andere meisjes M. Moen: Sverre in Canada J. C. Thie- me: Vermist in de poolnacht F. L. Schoustra: De crack van Victoria. B. Godsdienst. A. O. Armstrong: Verhalen uit het leven van Jezus D. A. Cramer-Schaap: Bij belse verhalen voor jonge kinderen A. de Vries: Groot vertelboek voor de Bijbelse Geschiedenis. E. Levensbeschrijvingen. De Groten der aarde J. Dulieu: Fran cesco; uit het leven van de Heilige Fran- ciscus van Assisi. O. Dierkunde. C. Conijn: Een huis vol dieren W. M. Kruseman: Kijk uit je ogen! Vogels W. M. Kruseman: Kijk uit je ogen! In secten B. Parker Morris: De wondere natuur N. Tinbergen: Vogelleven. T. Techniek. Jongens Radio; dl. 2 en 3 I. I. Sikorsky: De gevleugelde S C. van Steenderen: Het nieuwe luchtvaartboek voor jongens P. Stouthamer: Wolf geeft verkeersles.

Leeuwarder Gemeenschap | 1957 | | pagina 3