MAANDAQENDA VAN HET AQENDABVREAU Mesdagstraat 40 - Tel. 3613 De nieuwe Singer-serie is uit SINGER MAATSCHAPPIJ N.V. 19 1 dec.: 1 dec. 1 dec. 1 dec. 2 dec.: dec.: dec.: dec.: dec.; dec.: dec.: dec.: dec.: dec. dec. dec. dec. dec. dec. 8 dec. 8 dec. 8 dec. 9 dec.: 10 dec. 10 dec.: 10 dec.: 11 dec. 11 dec.: 11 dec. 11 dec.: 11 dec.; 11 dec.: 12 dec.: 12 dec.; 12 dec.: 13 dec. 13 dec.: 14 dec. 14 dec.: 14 dec. 14 dec. 14 dec. 15 dec. 15 dec.: 15 dec.: 16 dec.: 16 dec.: 17 dec.: 17 dec.: 17 dec.: A.J.C., Sint Nicolaas-avond, Sinneljocht R.K. ver. St. Cristofores, St. Nic.-avond, Gr. Weide Int. Theaterbureau, Franse revue, Harmonie Dansschool Epema, soiree, Schaaf St. Nicolaas-commissie, St. Nicolaasfeest ouders, Harmonie Pers.ver. C.A.F., filmavond, Groene Weide St. Nicolaas-commissie, St. Nicolaasfeest ouders, Harmonie Nieuwe Koers, bijeenkomst, Bagijnestraat 40 L.S.K., uitvoering met bal, Schaaf A.N.A.B., St. Nicolaas-feestmiddag, P. de Jong Schoolver. Hildebrandt, St. Nic.-avond, Gr. Weide Hof-school, St. Nic.feest ('s morgens), P. de Jong R.K. scholen, St. Nicolaasfeest (ochtend en middag), Harmonie Drentse ver. De Brink, contactavond, P. de Jong Schoolver. M.O.N.O., St. Nic.avond, Groene Weide Friese Landb. Jongerein, dagvergadering, Schaaf Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs Supp. voetbalver. L'warden, feestavond, P. de Jong Meisjes-H.B.S., feestavond, Schaaf A.J.C., instuif-avond, Sinneljocht R.K. ouders, Sint Nicolaasavond, Harmonie R.K. ver. De Instuif, Sint Nicolaasbal, Schaaf Friese Sierduivenclub, bijeenkomst, Groene Weide Partij van de Arbeid, cursus gemeente-politiek, Stedelijk gymnasium Pers.ver. Coöp. Excelsior, contactavond, P. de Jong Melk en zuivel, examen, Groene Weide Inst. v. Arb. Ontw./N.V., reis door Oostenrijk, Keizerskroon V.O.L.A., filmavond, P. de Jong Coöp. Excelsior, personeelsavond, Groene Weide Chr. Film-actie, filmmiddag (15 uur), Gr. Weide Chr. Film-actie, filmmiddag en avond (2, 4 en 8 u.), Harmonie Fryske Krite, uitvoering, Schaaf Alg. Emigratie-Centrale, voorl.avond (Australië), Zuiderstraat 1 Prot. Kunstkring, prof. dr. K. Heeroma over eigen werk, Groene Weide Auto-techn. club, filmavond, Groene Weide Chr. Oratoriumver., Bach's Weinachtsoratorium, met medew. Frysk Orkest R.W.S., lezing, Groene Weide Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs A.N.B. (bouwvakarb.), feestavond, Schaaf Gymn.ver. Quick, uitvoering, Harmonie Pers. Fr. Rundvee Stamb. Sb Nic.avond, Gr. Weide Chr. Jeugdfilm, filmmiddag (waarschijnlijk), Harm. A.J.C., handenarbeid-avond, Sinneljocht Gymnver. Quick, Ned. kampioenschappen jeugd- turnen; 10 uur jeugdturnstersj 13.30 turnsters, Harmonie Dansschool Epema, soiree, Schaaf Ver. Slechthorenden, contactavond, P. de Jong Lw. Accordeonschool P. de Vries, leerlingen-uit voering, Schaaf Nieuwe Koers, bijeenkomst, Bagijnestraat 40 N.V.V.-Vrouwenb., kerstavond, Jacobijnerkerkh. 1 Partij van de Arbeid, cursus gemeente-politiek, Stedelijk gymnasium 17 dec. 17 dec. 17 dec. 18 dec. 18 dec. 18 dec. 18 dec. 18 dec.: 19 dec. 19 dec. 19 dec. 20 dec. 20 dec. 21 dec. 21 dec. 21 dec. 21 dec. 21 dec. R.K. vrouwengemeenschap, kerstavond, Gr. Weide Tetman en Jarich de Vries, De tiid haldt gjin skoft, Harmonie Fr. Accordeonsch. Brouwer, uitvoering, Schaaf Blauwe N.V. Lw., ledenverg., Groningerstr. la Coöp. Vrouwenbond, kerstbijeenk., Ruiterskw. 163 Modevakschool, lezing, Groene Weide Vlugh. en Kracht, gymn.uitvoering, Harmonie U.V.V., kerstmiddag bejaarden, Harmonie Fr. Orkest, concert, Willem Noske viool, Harmonie Partij van de Arbeid, cursus gemeente-politiek, Stedelijk gymnasium Herv. Kerk, kerstfeest, Schaaf Schoolver. E.L.O., kerstavond, Groene Weide Herv. Kerk, kerstfeest, Schaaf Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs T.O.G., feestavond, P. de Jong Pers.ver. Isolatiebedrijf, feestavond, P. de Jong Schoolver. M.O.N.O., kerstavond, Groene Weide Ned. Reisvereniging, kerstavond, Groene Weide Singer is de kwaliteits-naaimachine Gratis stop- en borduur-cursussen Wij repareren alle soorten naai machines vakkundig Vraagt vrijblijvend demonstratie bij U thuis Desverlangd op gemakkelijke betalingsconditie Leeuwarden, Nieuwestad 119 - Telefoon 0 5100-4182 Onze auto's komen vrijblijvend bij U thuis 21 dec.: Dansschool H. Adema, leerlingenbal, Schaaf 22 dec.: Leeuw. Bach-ver., Bach-kantate m. m. Fr. Orkest 22 dec.: Dansschool H. Adema, leerlingenbal, Schaaf 23 dec.: Ver. Vrijz. Herv., kerst-wijdingsavond, Schaaf 24 dec.: Voetbalver. Leeuwarden, kaartavond, P. de Jong 24 dec.: Chr. Film-actie, filmmiddag en -avond, Gr. Weide 24 dec.: Johan Kaart, Potas en Perlemoer, Harmonie 25 dec.: Ten Kate, toneeluitvoering, Schaaf 26 dec.: Humanistisch Verb., middagbijeenkomst, De Bleek 26 dec.: Chr. Frysk Selskip, middagbijeenkomst, P. de Jong 26 dec.: A.J.C., kerstbijeenkomst, Sinneljocht 26 dec.: „Hotcica", dansavond, Groene Weide 26 dec.: Friese Schaakbond, schaakwedstrijd, Gr. Weide 26 dec.: Ljouwter Toanielselskip, toneeluitv., Harm. 26 dec.: T.O.G., toneelavond, Schaaf 26 dec.: R.K. ver. De Instuif, matinée, Schaaf 26 dec.: Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs 28 dec.: Ten Kate, toneelavond, Schaaf 28 dec.: Tetman en Jarich de Vries, toneelavond, Harmonie 28 dec.: Anneke Elro, kindertoneelmiddag, Harmonie 29 dec.: Dansschool Epema, soiree, Schaaf

Leeuwarder Gemeenschap | 1957 | | pagina 19