MAAN DAGEND A VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40 - Tel 3613 Nieuwe klant' voor de stuiversactie 19 1 maart: Kunstcentrum Prinsentuin, tentoonstelling Minia turen, Prinsentuin 1 maart: Schoolver. R.H.B.S., feestavond, Schaaf 1 maart: Chr. Onderw. Ver., dagvergadering, Schaaf 1 maart: Ver. Beter Wonen, feestavond, P. de Jong 1 maart: B.B., feestavond, P. de Jong 1 maart: Pers.ver. V.S., feestavond, Groene Weide 1 maart: Leeuwarder Gemeenschap, dansen, ork. „The Rhytm Instructors", Beurs 2 maart: Humanistisch Verbond, gezellige bijeenkomst, 2 maart: Dansschool Epema, soiree, Schaaf 2 maart: Anneke Elro, kindertoneel (middag), Harmonie 2 maart: Herv. Kerk, opendeur-bijeenkomst (voormiddag), Harmonie 3 maart: Ver. Vrijz. Hervormden, „Het Lyts Frysk Toaniel", Groene Weide 3 maart: „Tot Opbouw", vijf partijen-bijeenkomst voor vrou wen, Harmonie 3 maart: A.B.V.A., cabaretavond, Schaaf 3 maart: Chr. Landarb. Bond, feestavond, Harmonie 4 maart: Frysk Orkest, Mendelssohn-vioolconcert, Theo Olof, Harmonie 4 maart: Nieuwe Koers, „Cultuur en opvoeding", Jacobijner Kerkhof 1 4 maart: L.S.K., opera-avond, Schaaf 4 maart: Ver. Oud Appelscha, propaganda-avond, P. de Jong 5 maart: Bond Zelfst. Melkh., dagverg. (10-17 uur), Schaaf 5 maart: Muziekver. Euphonia, uitvoering, Schaaf 5 maart: Mobil Oil, filmdag, P. de Jong 5 maart: V.O.L.A., filmavond, P. de Jong 5 maart: Kunst aan Allen, Nieuw Ned. Toneel, Harmonie 6 maart: Cebuto, Oostenrijkse avond, Schaaf 6 maart: Wim Sonneveld, cabaret, Harmonie 7 maart: Pers.ver. Alg. Friese, kien-avond, 7 maart: Ned. Chr. Reisver., filmavond, Groene Weide 8 maart: Fryske Krite, uitvoering, Schaaf 8 maart: Korfbalver. Leeuwarden, feestavond, P. de Jong 8 maart: Leeuwarder Gemeenschap, dansen, orkest „Flying Fingers", Beurs 9 maart: Voetbalver. Leeuwarden, feestavond, Schaaf 10 maart: Blauwe N.V. Leeuwarden, filmavond, Jac. Kerkh. 1 10 maart: K.A.B., culturele avond, Schaaf 10 maart: Missiewerk, film (10, 14 en 16 uur), Groene Weide 11 maart: Kunst aan Allen, concert G.O.V., Harmonie 11 maart: Kunst aan Allen, jeugdconcert ('s middags), Harm. 12 maart: Telemannschool, ouderavond, Groene Weide 13 maart: „Libelle", modeshow (14.30, 19 en 21.15 u.), Schaaf 13 maart: Fries Dagblad, „Bildtse Friezen", Harmonie 13 maart: Fed. Begraf.ver. Friesland, dagvergadering (10-17 u.), Groene Weide 14 maart: Ned. Reisvereniging, propaganda-avond, Harmonie 14 maart: Geref. Jeugdcentr., feestelijke jaarverg., Gr. Weide 15 maart: Ver. „Grönnegen", toneelavond, Schaaf 15.maart: A.N.B., feestavond, P. de Jong 15 maart: Ned. Theater Bureau, „Rooie Sien", Harmonie 15 maart: Bond Staatspensionnering: toneelavond, Gr. Weide 15 maart: Leeuwarder Gemeenschap, dansen, ork. „Midnight Swingers", Beurs 16 maart: Inst. v. A. O./V.A.R.A., film „Roman Holiday" (9.45 uur), Tivoli 16 maart: Hum. Verbond, bijeenkomst, spr. G. H. Steurman, 16 maart: Dansschool Epema, soiree, Schaaf 16 maart: Fr. B. Harm.- en Fanfare Corpsen, solisten concours, aanvang 9 uur, Groene Weide 17 maart: Kon. Wilhelminaschool, ouderavond, Gr. Weide 18 maart: „Nieuwe Koers", filmavond, Jac. Kerkhof 1 18 maart: Alg. Bond „Mercurius", Draaimolen-cabaret, Schaaf 18 maart: Ver. v. Bedrijfstoneelclubs, toneelavond, P. de Jong 18 maart: Sexuele Hervorming, filmavond, Harmonie 19 maart: Blauwe N.V. L'warden, ledenverg., Gron.straat la 19 maart: Slagershond, feestavond, P. de Jong 19 maart: Chr. Film-Actie, filmmiddag, Harmonie 19 maart: Muziekver. „Looft den Heer", concert, Harmonie 19 maart: Ver. „Bellamy", propaganda-avond, Groene Weide 20 maart: Zangver. „Concordia" Fr. Orkest, uitv. Mattheüs- Passion (18.45 uur), Grote Kerk 20 maart: Alg. Emigratie Centrale, alg. voorlichtingsavond, Zuiderstraat 1 20 maart: Kunst aan Allen, mevrouw Van Gasteren-Menaga, voordracht voor de jeugd (15.30 uur), Harmonie 20 maart: Modehuis H.B., voorjaars-modeshow (middag) 21 maart: Zangver. „Concordia" Fr. Orkest, uitv. Mattheüs- Passion (18.45 uur), Grote Kerk 21 maart: Modehuis H.B., voorj.-modeshow (middag en avond) 22 maart: Vriva, toneelavond, Harmonie 22 maart: „Ten Kate", uitvoering, Schaaf 22 maart: Ver. D.O.V.O., feestavond, P. de Jong 22 maart: Pers.ver. „Telex", feestavond, Groene Weide 22 maart: Leeuwarder Gemeenschap, dansen, orkest „Trouba dours", Beurs 23 maart: Dansschool Epema, soiree, Schaaf 23 maart: „Lamberty", Haarlem, kindercircus (14 uur), Harm. 24 maart: Maranatha-conferentie, Schaaf 24 maart: Ver. „De Harmonie", Rotterdams Toneel, Harmonie 25 maart: Maranatha-conferentie, Schaaf 25 maart: Fed. Harm.- en Fanf. Corpsen, concert, Harmonie 26 maart: Maranatha-conferentie, Schaaf 26 maart: Friese Motor Club, ledenvergadering, P. de Jong 26 maart: A.V.R.O., kindertoneelmiddag, Harmonie 26 maart: Brass Band, fanfare-concert, Harmonie 27 maart: Inst. v. Arb. Ontw., foto-avond, Langemarktstraat 32 27 maart: N.V.V./Vrouwenbond, marionetten-theater, B. Brug- mans, Schaaf 28 maart: Prot. Kunstkring, „De schoonheid van het glas Groene Weide 28 maart: Pers.ver. „Phoenix", feestavond, P. de Jong 29 maart: Coöp. Excelsior, vergadering met afdelingsbesturen en personeel, Harmonie 29 maart: T.O.G., toneelavond, Schaaf 29 maart: V.A.R.A., dagvergadering (11 uur), P. de Jong 29 maart: Chr. Frysk Selskip, vergadering (14 uur), P. de Jong 29 maart: Brouwer's Accordeonclub, muziekavond, Gr. Weide 29 maart: Leeuwarder Gemeenschap, dansen, orkest „Trouba dours", Beurs 30 maart: Ned. Herv. Kerkkoor/Fr. Ork., Johannes Passion, 30 maart: Gymn.ver. „Quick", jeugduitv. (14.30 uur), Harmonie 30 maart: Dansschool Epema, soiree, Schaaf Aan de organisatoren van bovengenoemde bijeenkomsten wordt verzocht wijzigingen ter kennis te brengen van het Agenda bureau, telefoon 3613. Het bestuur van de voetbalvereniging „Leeuwarden heeft onlangs besloten met ingang van het nieuwe seizoen de vijf centen boven de toegangsprijs ten bate van de Stichting Leeu warder Gemeenschap te gaan heffen. Dit betekent een flinke uitbreiding van het financiële draagvlak der Stichting. Wij hopen, dat vele verenigingen, die nog niet aan de stuivers actie meedoen, dit goede voorbeeld zullen volgen.

Leeuwarder Gemeenschap | 1958 | | pagina 19