Acht en dertig seconden MAANDAGENDA VAN HET AQENDABUREAU Mesdagstraat 40 - Tel. 3613 1 april: 2 april: 2 april: 3 april: 5 april: 5 april: 5 april: 5 april: 5 april: 6 april: 7 april: 7 april: 7 april: 7 april: 7 april: 8 april: 8 april: 9 april: 9 april: 9 april: 10 april: 10 april: 10 april: 11 april: 11 april: 12 april: 12 april: 12 april: Vroom en Dreesmann, vervolg modeshow, Schaaf Alg. Ned. Met. Bond, toneelavond, P. de Jong Kunst aan Allen, Haagse Comedie, Harmonie Fed. Friese Studenten, dagvergad., Kunsts. Prinsetün Leeuwarder Leesgezelschap, feestavond, P. de Jong Dansschool Epema, Soiree, Schaaf Kon. Shell, kindermiddag, aanv. 14.00 uur, Gr. Weide Speeltuinver. „Rengerspark", toneelavond, Gr. Weide Bond Plattel.vr., ,,Het dagboek v. Anna Frank", Harm. Toneelver. T.O.G., „Het huis aan het meer", Schaaf Leeuw. Wandelclub, trainingstochten: 20, 30 en 40 km; vertrek 13.30, 10.30 en 9 uur Langemarktstr. 26 Damcl. „Gezellig Samenzijn", damtournooi, P. de Jong Dansschool Epema, Matiné, Schaaf M.K.V., bijeenkomst, Schaaf Protestantse Landdag, Harmonie Fa. Morrema, sport-tentoonstelling, Groene Weide Bescherming Bev., Tetman en Jarich de Vries, Harm. V.O.L.A., filmavond, P. de Jong Fa. Morrema, tentoonst. sportartikelen, Gr. Weide Bescherming Bev., Tetman en Jarich de Vries, Harm. N.V.V./Vrouwenbond, jaarvergadering, Jac.kerkh. 1 Fa. Morrema, tentoonst. sportartikelen, Gr. Weide Kunst aan Allen, kamermuziek-uitvoering, Harmonie Fa. Morrema, tentoonst. sportartikelen, Gr. Weide Bur. „Inter-Contact", filmavond, Kunstsintr. Prinsetün Buurtver. „Landbuurt", feestavond, P. de Jong Leeuw. Kegelclubs, extra vrijebaan-wedstr., Gr. Weide Fryske Toanielboun, toneelavond, Schaaf april april april april april april april april april april april april 7 april 7 april 8 april 8 april 8 april 9 april 9 april 9 april 9 april 20 april 20 april 21 april 21 april 22 april 22 april 22 april 23 april 23 april 23 april 23 april 24 april 24 april 25 april 26 april 26 april 26 april 26 april 26 april 27 april 27 april 28 april 28 april 29 april 29 april 29 april 30 april 30 april Pers.ver. Energiebedrijven, feestavond, Gr. Weide Leeuw. Kegelclubs, corps-wedstrijd, Groene Weide Dansschool Epema, soiree, Schaaf Landelijke Bakkersbond, tentoonstelling, Beurs L.S.K., feestavond, Schaaf Ned. Ver. Sex. Herv., forum-avond, Groene Weide Kunstsintr., voordr.avond m. Otto Stermann, Prinsetün Landelijke Bakkersbond, tentoonstelling, Beurs Buurtver. „Achter de Hoven", feestavond, Schaaf Chr. Bakkerspatroonsbond, feestavond, Gr. Weide Operagez. „Forum", opv. „Don Giovanni", Harmonie Mij. tot Nut v/h Algemeen, de heer Salten spreekt over volgende concert Fr. Orkest, foyer Harmonie Leeuw. Bestuurdersb., jaarvergadering, Oranje Hotel Chr. Huishoudschool, toneelavond, Schaaf Fed. Bedr. Ton.gr., slot-toneelavond, Schaaf Fr. Rundvee Stamboek, feestavond, Groene Weide Ver. Vrijz. Hervormden, toneelavond, Harmonie Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs Buurtver. „Cambuur", feestavond, P. de Jong Toneelver. „De Blauwe Spelers", uitvoering, Schaaf Pers.ver. Vervoersbedr., feestavond, Groene Weide Leeuw. Kegelclubs, corps-wedstrijd, Groene Weide Toneelver. „Vondel", toneelavond, Schaaf Ver. Slechthorenden, bijeenkomst, P. de Jong Wijkver. „Emanuël", gemeente-avond, Harmonie N.V.V./Vrouwenbond, filmavond, Jacobijnerkerhof 1 Zelfstandige Bakkersbond, feestavond, P. de Jong Lager Onderw., inspectie-verg., aanv. 9 uur, Harm. V.O.L.A., filmavond, P. de Jong Bond Chr. Groentehandelaren, toneelavond, Schaaf Pers.ver. „De Waarborg" (BVAB), feestavond, Gr. W. Bond Chr. Zangver., priissjongen, Harmonie Frysk Orkest, Mozart piano-concert, Harmonie Voetbalv. „De Zwaluwen", contact-avond, Gr. Weide Fr. Ork., Mozart piano-concert v. genodigden, Harm. Blauwe NV Huizum, herdenking 50-j. best., P. de Jong L.A.C. „Frisia", feestavond 75-jarig jubileum, Schaaf Pers.ver. Openbare Werken, feestavond, Gr. Weide Lw. Accordeonclub, concert en variété, Harmonie Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs Humanistisch Verb., bijeenk. 10.30 uur, Oranje Hotel Dansschool Epema, soiree, Schaaf Chr. Kappersbond, concours, Schaaf Joodse Gem., herdenkingsavond, 10 j. Israël, Harm. Bond Plattelandsvrouwen, dag-vergadering, Schaaf Pers. Rijkswaterstaat, feestavond, Groene Weide F.P.C., dag-vergadering, Kunstsintrum Prinsetün R.K. Ver. „De Instuif", koninginne-bal, Schaaf Oranje-Nationaal, toneelavond, Harmonie DANSEN IN DE BEURS De Stichting Leeuwarder Gemeenschap houdt in april twee dansavonden in de Beurs en wel op 19 en 26 april (orkest op 19 april „The Rhythm Instructors" uit Assen; op 26 april „De Troubadours" uit L'warden). Op 5 en 12 april is er dus geen dan sen. De dansavonden worden thans in de benedenzaal gehouden. (Vervolg van pagina 11) en niets vermoedend wellicht) kan zijn omgeving in de eerste plaats het eigen gezin besmetten. Het hele onderzoek (het maken van de foto dus) duurt volgens het tijdschema niet langer dan 38 seconden. „Even diep adem halen adem inhoudenniet bewegenklaar dank u wel." Het grote werk komt daarna en het wordt dooi de longarts verricht. Hij tuurt op het schermpje om de vlekjes in de foto's te ontdekken. Een inspannend werk, dat de grootst mogelijke concentratie vergt. Misschien wel vervelend werk. Maar nog vervelender zou zijn, wanneer UW „borstbeeld" niet op het schermpje verscheen....

Leeuwarder Gemeenschap | 1958 | | pagina 19