MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40, Tel. 23613 kwaliteits meubelen rnii'ii'Hr"M-LirnuA"cpe"A EYSINGASTR.2I telasoos LEEUWARDEN z. 23 v. Slechthoren- Nederl. Chr. Ned. Herv. Ge- Govert Flinck", O.D.I., schaak- Congo, Kerk Fries Dagblad, v/h P. de Jong 1 maart: Dansschool Epema, soiree, Schaaf. 2 maart: V.V.D., vergadering, Harmonie Ver. den, vergadering, v/h P. de Jong. 3 maart: Huishoudschool, toneelavond, Schaaf Landarbeidersbond, vergadering, Harmonie meente jeugdfilm, Groene Weide Buurtver. feestavond, v/h P. de Jong Chr. schaakclub competitie, lokaal Oosterkerk. 4 maart: Baptisten Gemeente, kleurenfilm over Weekblad „Libelle", modeshow, Schaaf Pers. vergadering, Harmonie V.O.L.A., filmavond, Gezellig Samenzijn, dansen, v/h P. de Jong. 3 maart- Toonkunstkoor „Concordia", uitv. Matthaus Passion met medew. Fr. Orkest, Grote Kerk Ned. Jeugdcentrale filmavond, Groene Weide Friese Motor Club, loopnt vanaf P. de Jong. 6 maart: Alg. Bond „Mercurius", jaarverg., Nieuwekade 84 Toonkunstkoor „Concordia", uitv. Matthaus Passion m. m. Fr. Orkest Grote Kerk Pers.ver. Provinciehuis, feestavond, Gr. Weide A.N.B., filmavond, v/h P. de Jong Kon. Schaakclub Philidor, schaakcompetitie, De Klanderij. 7 maart: A.B.V.G., propaganda-feestavond, Groene Weide Chr Onderw. Bond, dagvergadering, Schaaf Ver. .Grönnegen, feestavond, Schaaf I.O.O.F., feestavond, Harmonie Buurt ver. Beter Wonen, feestavond, v/h P. de Jong. 8 maart: Dansschool Epema, soiree, Schaaf Anneke Elro, kin dermiddag, Harmonie. 9 maart: Geref. Kerk, lezing met lichtbeelden, Schaaf. 10 maart: Ver. v. d. Melkhandel, jaarvergadering, Schaaf Anti Rev. Kiesver., vergadering, Harmonie Chr. schaakclub O.D.I., schaakcompetitie, lokaal Oosterkerk. 11 maart- Alg. Ned. Hengelaarsbond, jubileum-feestavond. Har monie Pers.ver. Coöp. „Excelsior", feestavond, Schaaf „De Korenbloem", Slijtersver. Bakkers: feestavond, v/h P. de Jong Prov. Electrisch Bedrijf, feestavond, v/h P. de Jong. 12 maart: „Kunst aan Allen", concert Gron. Orkest Ver., Har monie „Kunst aan Allen", jeugdconcert (16 uur), Harmonie Inst. v. Arb. Ontwikkeling, „Woninginrichting", spr. de heer Van Gelder, Keizerskroon Rubber Comp. lezing, Gr. Weide Friese Motor Club, vergadering, v/h. P. de Jong. 13 maart: Prot. Kunst Kring, „Graham Green", spr. ds. S. J. Popma, Groene Weide N.V.V. Vrouwenbond, voorlichtings avond, Jacobijnerkerkhof 1 Geref. Jeugd Centr., toneelavond, Schaaf Stichting „Tot Opbouw", vergadering (14.30 uur), Har monie Kon. Schaakclub Philidor, schaakcomp., De Klanderij. 14 maart: Humanistisch Verbond, lezing door prof. G. Stuive ling, bovenzaal Harmonie Kon. Rederijkerskamer Ten Kate, toneelavond, Schaaf Vakbondsjeugd, ouderavond, Groene Weide Bond v. Friese Vogelwachten, vergadering (13.30 u.), Groene Weide Coöp. Excelsior, vergadering, v/h P. de Jong Pers.ver. Fr. Isolatiebedr., feestavond, v/h P. de Jong Pers. Grafische Vakken, feestavond, v/h P. de Jong. 15 maart- Leeuwarder Bachver., uitvoering Bach-kantate met medew. Fr. Orkest, kerk Wirdumerdijk Dansschool Epema, soiree, Schaaf Gymn.ver. Leeuwarden, uitvoering (voorwaar delijk), Harmonie R.K. ver. De Instuif, culturele avond, Har monie Fr. Bond van Harm, en Fanfare Corpsen, solisten-con cours, Groene Weide. 16 maart: V.A.R.A., jaarvergadering en forum, Weerd 18 NAT Geheelonthouders, declamatie Otto Sterman, C. Fabritiusstr. Kunst aan Allen, toneelavond, Harmonie Ver. Vrijz. Herv., toneelavond, Groene Weide. 17 maart: Ver. Vrijz. Herv., dagvergadering (9.30 uur), Harmo nie Personeel Stadhuis, toneelavond, Groene Weide Politie Muziekver., feestavond, v/h P. de Jong Chr. schaakcl. O.D.I., schaakcompetitie, lokaal Oosterkerk. 18 maart: Kunst aan Allen, jeugdtoneelgroep Arena, „Krelis Louwen", Harmonie Buurtver. Insulinde, uitvoering, Schaaf Kracht en Vriendschap, gymnastiekuitvoering, Harmonie. 19 maart: Ned. Reisver., filmavond, Harmonie Friese Motor Club, looprit, start vanaf P. de Jong. 20 maart: Leeuw. Muziekschool, uitvoering, Schaaf Charlotte Kohier, toneelavond (voorwaardelijk), Harmonie Leeuwarder Boekverk. College, lezing met projectie, Harmonie Buurtver. De Vluchtheuvel, feestavond, Groene Weide Kon. Schaakcl. Philidor, schaakcompetitie, De Klanderij. 21 maart: Inst. v. Arb. Ontw., tentoonstelling fotowerk van leden, Prinsentuin Toneelver. T.O.G., toneelavond, Schaaf Grote' Sociëteit, lezing, spr. dr. Boij, Harmonie Pers. Fries Rundveestamboek, feestavond, Groene Weide Ver. D.O.V.O., feestavond, v/h P. de Jong. 22 maart: Ned. Herv. Kerkkoor, uitv. Joh. Passion met medew. Fr. Orkest, Kerk Dansschool Epema, soiree, Schaaf Gym- nastiekver. Quick, jeugduitvoering (14.30 uur), Harmonie. 23 maart: Huishoudschool, feestavond, Schaaf Kunst aan Al len, kamermuziek-uitvoering Harmonie M.K.V., kaartavond, Groene Weide. 24 maart: Maranatha, Maranatha-conferentie, Schaaf Chr. Film-actie, filmavond, Harmonie Chr. schaakcl. O.D.I., schaak competitie, lokaal Oosterkerk. 25 maart: Coöp. Vrouwenbond, ledenvergadering, Ruiterskwar- tier 163 Maranatha, Maranatha-conferentie, Schaaf Friese Bond v. Melkhandelaren, dagvergadering (10 uur), Harmonie Chr. Film-actie, kindermiddag, Groene Weide Pers.ver. P.E.B., filmavond, v/h P. de Jong. 26 maart: Maranatha, Maranatha-conferentie, Schaaf. 27 maart: A.N.B.B., toneelavond, Schaaf Kon. Schaakclub Philidor, schaakcompetitie, De Klanderij. 28 maart: Dansschool Epema, soiree, Schaaf Personeel Ver- voersbedr., feestavond, Groene Weide. 29 maart: Toneelver. T.O.G., toneelavond, Schaaf. 30 maart: M.K.V., dansavond, Schaaf Geref. Meisjesverbond, dagvergadering (14 uur), Harmonie Damclub „Gezellig Sa menzijn", damwedstrijd (aanv. 9 uur), v/h P. de Jong. 31 maart: Pers. Nijverh. Onderwijs, congres, Harmonie Chr. schaakclub O.D.I., schaakcompetitie, lokaal Oosterkerk. Dertig jaar lang tegen de laagste prijzen Dit werd ons mogelijk gemaakt door geringe bedrijfskosten Profiteert ook U hiervan!

Leeuwarder Gemeenschap | 1959 | | pagina 23