MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40, Tel. 23613 1 mei Leeuw. B.B./Partij v.d. Arbeid, wijdingsbijeenkomst in de Harmonie, voormiddag. Kindermiddag in de Harmonie. Demonstratie vanaf het Zaailand, na middag. Feestavond in de Harmonie. Koninklijke Schaakclub Philidor, wintercompetitie, Klanderij. K.V.P., cabaret en bal, Schaaf. 2 mei Personeel Lw. Courant, feestavond, v/h P. de Jong. Wandelsportvereniging, wandeltocht, start 23 uur v/h P. de Jong. Fries Bataljon, reünie, daarna cabaret en bal, Schaaf. Chr. Best. Bond, vergadering (14.30 uur), Harmonie. „Eloquentia", jaarvergadering, Harmonie. 3 mei Dansschool Epema, soiree, Schaaf. 4 mei Dodenherdenking. 5 mei „Buiten 1959", recreatie-tentoonstelling, Prinsentuin. Chr. Schaakclub O.D.I., schaakcompetitie, lokaal Oosterkerk. Doopsgez. Zusterkring, dagvergadering (aanvang 9 uur), Harmonie. „Buiten 1959", recreatie-tentoonstelling, Prinsentuin. Veekeuring, Fr. Rundvee Stamb., nieuwe veemarkt. V.O.L.A., filmavond, v/h P. de Jong. „Buiten 1959", recreatie-tentoonstelling, Prinsentuin. Dansschool Epema, soiree, Schaaf. Leeuw. Toneel, uitvoering, Harmonie. 8 mei „Buiten 1959", recreatie-tentoonstelling, Prinsentuin. Kon. Schaakclub Philidor, schaakcompetitie en vier kampen (leden), Klanderij. Chr. Politie Bond, jubileum-feestavond, Gr. Weide. „Buiten 1959", recreatie-tentoonstelling, Prinsentuin. Bescherming Bevolking, wandeltocht, vertrek 13.00 uur, v/h P. de Jong „Buiten 1959", recreatie-tentoonstelling, Prinsentuin. „Buiten 1959", recreatie-tentoonstelling, Prinsentuin. Leeuw. Aquariumver., lezing, Harmonie. N.V.V./Vrouwenbond, jaarvergadering, Jacobijner- kerkhof 1 Chr. Schaakclub O.D.I., schaakcompetitie, lokaal Oosterkerk „Buiten 1959", recreatie-tentoonst. (slot) Prinsentuin. Friese Motor Club, motorrit, start v/h P. de Jong. Balletschool Corrie van Dijk, ballet-avond, Schaaf. Pers. C.A.F., filmavond (waarschijnlijk), Gr. Weide. 6 mei 7 mei 9 mei 11 mei 12 mei 13 mei 14 mei Frysk Orkest, Beethoven's 4e piano-concert, solist Stevan Bergmann, Harmonie. L.S.K., feestavond, Schaaf. 15 mei Alg. Bond „Mercurius", ledenverg., Nieuwekade 84. Kon. Schaakclub Philidor, schaakcompetitie en vier kampen (leden), Klanderij. Chr. Emigratie Centrale, cursus (14 uur), Harmonie. „Eloquentia", gezellige avond, Groene Weide. 16 mei Buurtver. „Insulinde", jeugdtoneel, Schaaf. 17 mei R.K. ver. „De Instuif", dansavond, Schaaf. 18 mei Chr. Frysk Selskip, filmmiddag, v/h P. de Jong. Dansschool Epema, soiree, Schaaf. 19 mei Chr. Schaakclub O.D.I., schaakcompetitie, lokaal Oosterkerk. C.J.C., dagvergadering (10 uur), Schaaf. Prot. Chr. Onderw. Ver., vergadering plus exposi tie, Harmonie. 20 mei Prot. Chr. Onderw. Ver., vergadering plus exposi tie, Harmonie. 21 mei Garage Boelens, auto-show, Schaaf. 22 mei N.V.V./Vrouwenbond, demonstratie-avond, Jacobij - nerkerkhof 1. Kon. Schaakclub Philidor, schaakcompetitie en vier kampen (leden), Klanderij. Garage Boelens, auto-show, Schaaf. Vrouwelijke Hulp Verlening, dagvergad., Harmonie. 24 mei Leeuw. Bach Vereniging, Bach-kantate m.m. Frysk Orkest, Doopsgez. Kerk. Humanistisch Verbond, lezing, 25 mei Pers. St. Bonifatius Hospitaal, feestavond, Gr. Weide. 26 mei Chr. Schaakclub O.D.I., schaakcompetitie, lokaal Oosterkerk. 27 mei Friese Motor Club, motorrit, start v/h P. de Jong. 28 mei Frysk Orkest, concert, soliste Maria van Dongen en Justus Bohn, opera-programma, Harmonie. Personeel Rijkswaterstaat, sportdag en cabaret avond, Groene Weide. 29 mei Kon. Schaakclub Philidor, aanvang zomercompe titie, toegang vrij (ook voor niet-leden), Klanderij. Nog in voorbereiding: Spaanse dansgroep in de Harmonie. De aandacht van belangstellenden wordt er op gevestigd, dat de agenda in de maanden juni, juli en augustus niet wordt gepubliceerd. Schenkeschans uit de hoogte gezien

Leeuwarder Gemeenschap | 1959 | | pagina 23