Fa.Wi emers flf Verh AANWINSTEN uizen Openbare Leeszaal ^Snybloemen planten en bloemen Singer naaimachines koopt U via agent JagerSITia (showroom) a/d Hoven 85 Telefoon 21 555, Leeuwarden In Leeuwarden W^YÓwerk naar cl& LOODGIETERSBEDRIJF CBak AARDGAS moderne v eriichtinq PRINS nieuwestaci 76 Wij maken alles kant en klaar Geen bezwaar! 20 i Romans: K. Aabye: Martine; de levensstrijd van een vrouw. J. van Ammers-Küller: De koning en de heks; het leven van Jeanne d'Arc. Belcampo: Tussen hemel en af grond. M. Bennett: De man die niet meevloog. H. Böll: Geen alibi voor God. F. Brunklaus: Café noir; een tra gedie uit het jaar 1853. L. B. Carlier: Action station go! A. Christie: Ge tuige a charge; verhalen. H. Claus: De zwarte keizer; verhalen. A. J. Cronin: Het noorderlicht. L. Feuchtwanger: Jefta en zijn dochter. P. H. Frank: De fatale 7 dagen. J. A. Friis: Lajla; een liefde in Lapland. E. Goudge: De roze marijnboom. G. Greene: Onze man In Havanna. R. Jaffe: Meisjes van New York. H. H. Kirst: Kultura 5. A. Mac lean: De laatste grens. J. van Manen- Pieters: Gods geheimschrift. H. Miller: Glimlachend aan de voet van de ladder. H. Reinecker: Taiga. C. Rijnsdorp: Ik volg je tot Istanboel. A. Seipolt: Alle wegen leiden naar Rome. N. Shu- te: Wacht op mij; een realistisch toe komstbeeld. P. J. Stolk: Het ontslag. D. Thomas: Als een jonge hond; novel- lenbundel. Zeilen: H. C. A. van Kampen: Zeilen voor de beginner. C. Lakens Douwes: Zeilend zwerven. L. Pranger: Wedstrijdzeilen. L. Pranger: Zeilen. Diversen: I. Asimov: Wonderwereld der atomen. J. van Baal: Het Nieuw-Guinea vraag stuk; een opgave voor de natie. M. C. Blöte-Obbes: Vlechten en binden. Boe- kengerucht; 125 jaar Nieuwsblad voor de Boekhandel. H. A. de Boer: Onderweg genoteerd. (Het rassenvraagstuk in de hele wereld). H. A. Bruna e.a.: Gonio metrie. G. Büchner: Dantons dood; een drama. R. Bulthuis: Zelf een poppen spel schrijven. P. Charpentier: Foto finesses. G. Denecke e.a.: Autorijden zonder vrees voor uw gezondheid. P. Dietz: Verdere mogelijkheden op het kleine weefgetouw. D. Faber: Praktijk der kinderbescherming. C. Fry: Het donker is licht genoeg; een winterspel. D. J. de Groot: Verweer en verant woording; het bestaansrecht der gerefor meerde kerken. H. S. Haasse: Een kom water, een test vuur. (Taak en plaats van de vrouw in de maatschappij). P. Kemp: Emeritaat; gedichten. Kinderen van ons eigen volk; nationale uitgave over de repatriëring uit Indonesië. G. H. Knap: Mens en bedrijf. A. Lasschuyt Jr.: Spontane handenarbeid. A. van Mar ken: Echo en visioen; de Zweedse letter kunde der twintigste eeuw. Moderne economie; wat bepaalt het nationale in komen, de welvaart en de werkgelegen heid. J. P. Moody e.a.: Dokter aan de Pool. C. Nooteboom: De zwanen van de Theems; toneelstuk. Oud-pupillen antwoorden; een onderzoek naar de le vensloop van 160 oud-pupillen van de voogdijver. „Tot steun". C. L. Patijn: Politieke aspecten van het atoomtijd perk. D. van der Ploeg: Lok op each- lingte; fersen. H. Schaafsma: Juliana; een biografie in foto's. W. J. Schuyt: Gids voor Parijs, Versailles enz. M. L. Snijders: Joden van Amsterdam. P. Stof fels: Blinddoek, zwaard en weegschaal; onze rechtspraak uiteengezet voor ieder een. E. B. Strauss: De psychiatrie in de wereld van heden. H. Suèr: Goden van de engelenbak; van Gijsbrecht tot Bu- ziau. Tuinbouwgids 1959. E. M. Va- leton: Nederlandse klederdrachten. R. Vedder: Kinderen met leer- en gedrags moeilijkheden. Vrijheren van het woud. R. Weiszacker: Photo-Motive richtig er- fasst. Welkome en ongewenste vreem delingen; de invloed van vreemde talen op het Nederlands. Wij bieden U een rijke keuze in vele soorten Bezoekt onze Kwekerijen ACHTER DE HOVEN 131 TELEFOON 24252 VOORSTREEK 9 6 LEEUWARDEN TELEFOON 23650 Cederstraat 1 4 Telefoon 21554 Werkplaats Nieuwekade 62 Levering van alle merken komforen en fornuizen Deelname r toonzaal Energie Bedrijven WONINO- KN VERHUISINRICHTINt Schrans 27 - Leeuwarden - Tel. 24824 Emmastraat 19 - Sneek - Tel. 2429

Leeuwarder Gemeenschap | 1959 | | pagina 20