DE WIRDUMERDIJK BIJ AVOND Fa. P. Wijbenga Beeldende kunsten; J. van Ammers-Küller: Diana; de levens geschiedenis van de beroemde beeld houwster Elizabeth Ney, de geliefde van Lodewijk van Beieren. Ark; 10 jaar kerkbouw. De Bijbel in de kunst; mi niaturen tekeningen, schilderijen en beeldhouwwerken geïnspireerd door het Oude Testament. C. Doelman: Kleine geschiedenis van de Europese kunst, van Lascaux tot Picasso. R. Kuin: Maak uw woning nog gezelliger; geen hand boek, wel een handig boek, soms een los bandig boek over wonen voor u. Spre kend verleden; wegwijzer voor de ver zamelaar van oude kunst en antiek. Monnikemuurstraat 72 Leeuwarden Telef. 25334, b.g.g. 26315 LOOD-, ZINK-, LEI- en MASTIEKWERKEN Aanleg en herstellen van Gas- en Waterleiding Electrische Installaties Complete Closet-inrichtingen Sanitaire-artikelen Douche-installaties Gaskooktoestellen Opvoeding en onderwijs: M. Brandenburg: Uit het leven van baby en kleuter. H. J. Jordan: Geniet meer van uw kinderen. Th. Hart de Ruyter: Inleiding tot de kinderpsychologie; ont wikkelingsbeeld van het normale en van het afwijkende kind. W. P. Mosirnann: Zo is de jeugd. Problemen om en in de middelbare school. M. L. W. Schoch: Even parkeren; toespraken voor jonge mensen. Letterkunde: R. Bulthuis: Johan Fabricius. T. S. Eliot: Een staatsman van verdienste; een to neelspel. G. Germain: Homeros. G. Greene: The complaisant lover; a come dy. M. NijhoffLees maar, er staat niet wat er staat keuze uit de oorspronkelijke gedichten, voorafgegaan door een be- ischouwincj .Over eigen werk". M. Sik- kema: Seinen; fersen. Diversen: J. Andersen: Lagune van het geluk. Bib eb: Bibeb in Londen. D. Boer: Het tweede fotoboek. L. Cottrell: De baker mat van onze cultuur; een archeologische beschrijving van het oude Egypte, het Hittische rijk, Soemer, Assyrië, Babylo- nië, Griekenland, Israël en Jordanië. Th. M. J. Donkersloot: Goede voeding, gezonde mensen; eenvoudige voedings leer. W. C. van Dijk: Kosmos foto zakboek. L. van Egeraat: Costa Brava en Mallorca. Th. J. H. Franken: Neder landse periodieke overheidspublicaties.

Leeuwarder Gemeenschap | 1960 | | pagina 19