S Maandagenda van hei Agendabureau „Leeuwarden jersnid VOLKSTUINDERS! DE GRAAF's Secretariaat: Runiastraat 12 - Telefoon 29437 denk aan het vroegtijdig aankopen van Uw P OOTAARDAPPELEN en TUINBOUWZADEN Coöp. Noordkant 23 1 februari: Huishoudschool, toneelavond, zaal Schaaf, 8 uur. 2 februari: Looft den Heer, concert, Harmonie, 8 uur. Chr. schaakclub O.D.I., schaakavond, geb. Oosterkerk, 8 uur. 3 februari: Comm. Voetbal en TBC-bestrijding, bijeenkomst, Gr. Weide, 8 uur. 4 februari: ULO Wissesdwinger, feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. Frysk Orkest, concert, Harmonie, 8 uur. 5 februari: Pers.ver. Rijkswaterstaat, feestavond, Groene Weide, 8 uur. N.R.V., lezing, Harmonie, 8 uur. Frysk Orkest, concert, Harmonie, 8 uur. Kon. Schaakclub Philidor, wintercompetitie, Klanderij, 7.30 uur. 6 februari: AVRA, feestavond, Groene Weide, 8 uur. Zeil vereniging De Meeuwen, bijeenkomst, zaal Schaaf, 8 uur. Fonogram, variété met dansen, Beurs, 8 uur. U.D., jaar lijkse uitvoering, Harmonie, 8 uur. 7 februari: R.K. Boun, feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. Dans school Adema, matiné, zaal Schaaf, 3 uur. Bond van Harmonie- en Fanfarekorpsen, zaalconcours, Harmonie, hele dag. 8 februari: Kunst aan Allen, jeugdtoneel m.m.v. Nel Oosthout, Harmonie, 11.30 en 15.30 uur. 9 februari: L.S.K., cabaretavond, zaal Schaaf, 8 uur. Hengel sportvereniging Leeuwarden, feestavond, Harmonie, 8 uur. Chr. schaakclub O.D.I., schaakavond, geb. Oosterkerk, 8 uur. 10 februari: Buurtver. Groningerstraatweg, feestavond, Groene Weide, 8 uur. Buurtver. Achter de Hoven, feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. Forum, opera, Harmonie, 8 uur. 11 febuari: Chr. Film Actie, „Telefoon Spion", Harmonie, 8 uur. Pers.vereniging G.E.B.O., feestavond, Groene Weide, 8 uur. 12 februari: Ver. De Harmonie, Ned. Comedie, Harmonie, 8 uur. Kon. Schaakclub Philidor, wintercompetitie, Klanderij, 7.30 uur. Politiek Jongerencontact, forumavond met Ka merleden, 8 uur. 13 februari: A.B.V.G., feestavond, Groene Weide, 8 uur. Leeu warder Gemeenschap, dansen in de Beurs, 8 uur. Perso- neelsver. Lijempf, feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. Ver. v. Plattelandsjongeren, bijeenk., Harmonie, 14 en 19.30 u. 14 februari: Dansschool Epema, soireé, zaal Schaaf, 8 uur. Anneke Elro, kindertoneel, Harmonie, 14.30 uur. 15 februari: Animato, uitvoering, zaal Schaaf, 8 uur. Studen tentoneel, Harmonie, 8 uur. 16 februari: Prot. Kunstkring, prof. Van Peursen, lezing, Klan derij, 8 uur. R.K. Vrouwengem., toneel, zaal Schaaf, 8 uur. Chr. Landarb. Bond, bijeenkomst, Harmonie, 8 uur. Chr. schaakclub O.D.I., schaakavond, geb. Oosterkerk, 8 uur. 17 februari: N.V.S.H., bijeenkomst, hotel De Adelaar, 8 uur. N.V. tot afsch. v. Alcoholh. Dranken, vergadering, Excel sior, 8 uur. Groenteveiling, cabaret, zaal Schaaf, 8 uur, Pniël Jeugdcentrale, bijeenkomst, Harmonie, 19.30 uur. 18 februari: N.V.S.H., openbare vergadering, Amicitia, 8 uur. St. Martinus, cult, avond, zaal Schaaf, 8 uur. Kunst aan Allen, concert Frysk Orkest, Harmonie, 8 uur. A.V.R.O., bridge-drive, Harmonie, 8 uur. 19 februari: Pers.vereniging L.P.F., feestavond, zaal Schaaf, 8 u. Personeelsver. Condens, feestavond, Harmonie, 8 uur. Kon. Schaakclub Philidor, wintercomp., Klanderij, 7.30 uur. 20 februari: Speeltuinver. Onze Jeugd, feestavond, Gr. Weide, 8 uur. Leeuwarder Gemeenschap, dansen in de Beurs, 8 uur. Dansschool Adema, leerl.-avond, zaal Schaaf, 8 u. Hoofdstad Operette, Harmonie, 8 uur. 21 februari: Hoofdstad Operette, Harmonie, 8 uur. Dansschool .Adema, leerl.-avond, zaal Schaaf, 8 uur. 22 februari: N.H. Kerk, wijkgem. Centrum, toneelavond zaal Schaaf, 8 uur. K.R.O.-revue, Harmonie, 8 uur. 23 februari: K.R.O.-revue, Harmonie, 8 uur. Buurtver, Om de Klokslag, feestavond, Gr. Weide, 8 uur. Chr. schaak club O.D.I., schaakavond, geb. Oosterkerk, 8 uur. 24 februari: N.V.S.H., bijeenkomst, hotel De Adelaar, 8 uur. Kamerkr. C.H.U., toneel en spreker, zaal Schaaf, 8 uur. Kunst aan Allen, Rotterdams Toneel, Harmonie, 8 uur. 25 februari: Kunst aan Allen, kamerconcert, Harmonie, 8 uur. Alg. Bond Mercurius, filmavond, Harmonie, 8 uur. 26 februari: Pers.ver. Phoenix, feestavond, Gr. Weide, 8 uur. Hogere Landb .school, toneel, zaal Schaaf, 8 uur. Perso neelsver. Condens, feestavond, Harmonie, 8 uur. Kon. Schaakclub Philidor, wintercomp., Klanderij, 7.30 uur. 27 februari: Pers.ver. P.T.T., feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. Jeugdfilmkring, film, Harmonie, 14.30 uur. Leeuwarder Gemeenschap, dansen in de Beurs, 8 uur. Prot. Chr. Be roepsvervoer, bijeenkomst, Harmonie, 8 uur. Ver. De Harmonie, kaartavond voor leden, 8 uur. Friese Prop Comm., bijeenkomst, Harmonie, 14 uur. 28 februari: Voetbalver. M.K.V., carnavalsavond, zaal Schaaf, 8 uur. 29 februari: Fr. Mij. v. Landbouw, afd. Marssum, bijeenkomst, zaal Schaaf, 8 uur. Weekblad Margriet,- modeshow, Har monie, 14 en 20 uur. „De Macht van het Kleine", Har monie, 8 uur. N.R.V., lezing, Harmonie, 8 uur. P. Panderstraat 1 2 - Telefoon 26941 DE GRAAF'S VIS IS KWALITEIT OP DE DIS Wij beschikken thans over de allermodernste Bak-ap- paratuur. VISHANDEL Nieuwe Oosterstraat 1 4 Telefoon 26889 Voor een moderne Creatie, naar de modernste kapsalon ter plaatse DAMESKAPPER d'Hondecoeterstraat 41 Telefoon 23480 Goede busverbinding lijn 1 HUIZUM - LEEUWARDEN

Leeuwarder Gemeenschap | 1960 | | pagina 23