Maandagenda van hei Agendabureau „Leeuwarden" LEREN ZOLEN SIJPER ONTVANGERS TELEVISIE Secretariaat: Arendstraat 12 - Telefoon 29437 Gemsbedrijl Weerd 14 Radio Braams ^-vonne ^J-raió Mej. L. v. d. Wei 23 1 maart: Wegenbouw-centrum, cursus, v/h P. de Jong, 7 uur. Maranatha conferentie, zaal Schaaf, 8 uur. Kunst aan Allen, Scapino Ballet, Harmonie, 8 uur. N.C.R.V., tour- nee-avond, Harmonie, 8 uur. Cebuto, filmavond, Har monie, 8 uur. 2 maart: N.V.S.H., bijeenkomst, De Adelaar, 8 uur. Hengsten- keuring (expl. buffetten Van Dellen), nieuwe veemarkt, 9 uur. Wegenbouwcursus, v/h P. de Jong, 7 uur. Mara- natha-conferentie, zaal Schaaf, 3 uur. Kunst aan Allen, Scapino Ballet, Harmonie, 8 uur. N.C.R.V., tournee-avond, Harmonie, 8 uur. N.S., filmochtend, Harmonie, 11 uur. 3 maart: Chr. Film Actie, „Palace Hotel", Harmonie, 8 uur. Personeelsver. Rosier, feestavond, v/h P. de Jong, 8 uur. Wegenbouwcentrum, cursus, v/h P. de Jong, 7 uur. Ma- ranatha-conferentie, zaal Schaaf, 3 uur. Frysk Orkest, concert, Harmonie, 8 uur. 4 maart: Tetman en Jarich, Harmonie, 8 uur. 5 maart: Eloquentia, dansavond, v/h P. de Jong, 8 uur. Leeu warder Gemeenschap, dansen in de Beurs, 8 uur. Chr. Onderw. Bond, vergadering, zaal Schaaf, 3 uur. T.O.G., De Spinnekop met „Merkegasten", zaal Schaaf, 8 uur. Gez. Tom Manders, „Saint Germain des Prés", Harmonie, 8 uur. 6 maart: Gez. Tom Manders, „Saint Germain des Prés", Harmo nie, 8 uur. Leger des Heils, bijeenkomst, v/h P. de Jong, 10 uur. Dansschool Epema, soirée, zaal Schaaf, 8 uur. 7 maart: Ver. v. Vrijz. Herv., lezing door dr. De Wilde, V.V.H.- gebouw, 8 uur. Kunstsintrum Prinsentün, Otto Sterman, kunstcentrum, 8 uur. Blauwe N.V., huish. vergadering, Borniaspeeltuin, 8 uur. Ver. v. Slechthorenden, bijeen komst, v/h P .de Jong, 7 uur. 8 maart: VOLA, lezing, v/h P. de Jong, 8 uur. 9 maart: N.V.S.H., bijeenkomst, De Adelaar, 8 uur. 10 maart: L.S.K., feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. Gymnastiek- ver. V. en K., uitvoering, Harmonie, 8 uur. Ver. De Har monie, dames-bridgedrive, Harmonie, 8 uur. 11 maart: P.v.d.A. Leeuwarden, forumavond, Gr. Weide, 8 uur. Foto Duiker, lezing door Henk du Mée, Harmonie, 8 u. Tetman en Jarich, Harmonie, 8 uur. 12 maart: Buurtver. Govert Flinckstraat, feestavond, v/h P. de Jong, 8 uur. Kon. Rederijkerskamer Ten Kate, toneel avond, zaal Schaaf, 8 uur. Leeuwarder Gemeenschap, dansen in de Beurs, 8 uur. Hondententoonstelling, zaal Schaaf, 2 uur. Ned. Onderw. Ver., vergadering, Harmo nie, 2 uur en 8 uur. 13 maart: Dansschool Epema, soirée, zaal Schaaf, 8 uur. Dansschool Adema, matiné, zaal Schaaf, 3 uur. Anneke Elro, kindertoneel, Harmonie, 2.30 uur. 14 maart: Prot. Kunstkring, Fedde Schurer, Klanderij, 8 uur. F.M.C., looprit, v/h P. de Jong, 7.30 uur. Kapperscon cours, Harmonie, 2 uur. 15 maart: Kunst aan Allen, Ned. Comedie, Harmonie, 8 uur. Buurtver. Govert Flinckstraat, v/h P. de Jong, 8 uur. Chr. schaakclub O.D.I., schaakavond, Oosterkerk, 8 uur. 16 maart: N.V.S.H., bijeenkomst, De Adelaar, 8 uur. Blauwe N.V., jaarvergadering, Schoolclub L.T.S., feest avond, zaal Schaaf, 8 uur. N.V.V., bijeenkomst, Harmo nie, 2 en 8 uur. Leeuwarder Aquariumver., bijeenkomst, Harmonie, 8 uur. 17 maart: Kunst aan Allen, Frysk Orkest, Harmonie, 8 uur. 18 maart: Euphonia, concert, Harmonie, 8 uur. 19 maart: Fryske Krite, bijeenkomst, zaal Schaaf, 8 uur. Leeuwarder Gemeenschap, slotavond „Doe Open", Beurs, 8 uur. M.O.N.O., jaarlijkse feestavond, Harmonie, 8 uur. Ver. De Harmonie, leden-kaartavond, Harmonie, 8 uur. 20 maart: Hum. Verbond, Levensangst en Levensmoed, Dansschool Epema, soirée, zaal Schaaf, 8 uur. 21 maart: Israël-avond. 22 maart: Mij. tot Nut van 't Alg„ dr. Portielje, Harmonie, 8 uur. Gez. Forum, opera, Harmonie, 8 uur. 23 maart: N.V.S.H., bijeenkomst, De Adelaar, 8 uur. Mij. tot Nut van 't Alg., dr. Portielje (kinderen), Harmonie, 2 uur. Personeelsver. Coöp. Excelsior, feestavond, zaal Schaaf, 4 uur. Ned. Ver. v. Huisvrouwen, bridge-avond, Harmo nie, 8 uur. Ned. Reisver., dia-avond, Harmonie, 8 uur. 24 maart: Vrouwenbond N.V.V., vergadering, Bej. Soc., 7.45 u. Gez. Forum, opera, Harmonie, 8 uur. 25 maart: Alg. Bond Mercurius, modeshow, Harmonie, 8 uur. 26 maart: DOVO, feestavond, v/h P. de Jong, 8 uur. Leeuwar der Gemeenschap, dansfestival, Beurs, 8 uur. Ver. Grön- ningen, feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. N.V.V., bijeen komst, Harmonie, 8 uur. 27 maart: Dansschool Epema, soirée, zaal Schaaf, 8 uur. 28 maart: F.M.C., jaarvergadering, v/h P. de Jong, 8 uur. Ver. De Harmonie, Haagse Comedie, Harmonie, 8 uur. 29 maart: Chr. Film Actie, „De inspecteur slaat toe", Harmonie, 8 uur. Kunst aan Allen, kamermuziekavond, Harmonie, 8 uur. Ned. Herv. Vrouwengroepen, bijeenkomst, Har monie, 10 uur. 30 maart: N.V.S.H., bijeenkomst, De Adelaar, 8 uur. Coöp. Vrouwenbond, vergadering, Geb. Doopsgez. Gem., 8 uur. Weekbl. Libelle, modeshow, zaal Schaaf, 2.30, 7 en 9.15 uur. Automobielbedr. Rosier, autoshow, Harmonie, hele dag. 31 maart: Automobielbedr. Rosier, autoshow, Harmonie, hele dag. Mij. tot Bevord. der Toonkunst, Matthaus Passion door Toonkunstkoor Concordia, Grote Kerk, 18.45 uur. van Het Echt iets voor jongens Telefoon 27894 Leeuwarden Wij verhuren voor slechts f 6.50 per week zonder vooruitbetaling Inlichtingen Voorstreek 66 - Leeuwarden Telefoon 26435 Voor de betere huid verzorging schoon heidspreparaten van Biologische samenstelling Alleen verkoop voor Leeuwarden Franekerstr. 42, Leeuwarden SPCCItm HPRIS voor RADlO-TtllVISIE BUlKltKtNU3-U5 Telefoon 24030

Leeuwarder Gemeenschap | 1960 | | pagina 23