Maandagenda van hei Agendabureau „Leeuwarden SR ONTVANGERS Secretariaat: Arendstraat 12 - Telefoon 29437 Fa. P. Wijbenga Fa.A.SIEGERSMAZn. HUIS- en INDUSTRIEKOLEN HANDEL TELEVISIE Radio Braams 23 1 april: Mij. tot Bevord. der Toonk.: Matthaus Passion door Toonk.koor Concordia, Grote Kerk, 6.45 uur Garage Rosier: autoshow in de Harmonie, hele dag. Susan en José in de Harmonie, 8 uur. Autotechn. Club: film Groene' Weide, 8 uur. Pers.ver. Benninga: feestavond, Gr. Weide, 8 uur. Kon. Schaakcl. Philidor: wintercomp., Klanderij, 7.30 uur. 2 april: Garage Rosier: autoshow in de Harmonie, hele dag. Pers.ver. F.R.S.: feestavond, Gr. Weide, 8 uur. Chr. Korf- balbond: vergadering, Gr. Weide, 8 uur. Ton.ver. T.O.G.: toneel met bal, zaal Schaaf, 8 uur. 3 april: Dansschool Epema: soirée, zaal Schaaf, 8 uur. 4 april: Kon. Shell: voorlichting, Gr. Weide, 3 uur. Burger dag in de Beurs, 8 uur. KAB: vergadering, Gr. Weide, 8 uur. Ned. Rijnvaart Ver.: voorlichtingsfilm, Gr. Weide, 8 uur. ULO School 22: toneelavond, zaal Schaaf, 8 uur. 5 april: P.v.d.A.: forumavond, V.V.H.-gebouw, 8 uur. Chr. Schaakcl. ODI: scliaakavond, Oosterkerk, 8 uur. Insp. L.O.: vergadering, Harmonie, 9 uur. Brouwer s Accordeon School, leerlingenuitv., Gr. Weide, 8 uur. LSK: feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. 6 april: NVSH: Bijeenkomst, hotel de Adelaar, 8 uur. Con gres Bond v. Bierhandelaren, Harmonie, hele dag. Dieren- besch. en Vogelwacht: film, Gr. Weide, 8 uur. *NEVOBO: vergadering, Gr. Weide, 8 uur. Chr. Fr. Bond v. Groente hand.: vergadering, zaal Schaaf, 8 uur. 7 april: Congres Bond v. Bierhandelaren, Harmonie, hele dag. K.A.A.: jeugdconcert, Harmonie, 5.30 uur. K.A.A.: Con cert door de G.O.V., Harmonie, 8 uur. V. D.: modeshow, zaal Schaaf, 8 uur. 8 april: V. D.: modeshow, zaal Schaaf, 3 en 8.30 uur. Insp. L.O. Dokkum: vergadering, Harmonie, 9 uur. Pers. ver. B.V.A.B.: feestavond, Groene Weide, 8 uur. P.v.d.A.: vergadering, Gr. Weide, 8 uur. Kon. Schaakclub Philidor: wintercompetitie, Klanderij, 7.30 uur. 9 april: Boun fan Fryske Toanielselskippen: bijeenkomst, Har monie, 8 u. A.V.R.O.-kindertoernee: Anneke Elro, sprook- jeston'eel, 2.30 uur. Ver. De Harmonie: ledenkaartavond, Harmonie, 8 uur. Buurtver. Insulinde: feestavond, Groene Weide, 8 uur. Alg. Ned. Bouwbedr. Bond: vergadering, Gr. Weide, 8 uur. 10 april: Dansschool Epema: soirée, zaal Schaaf, 8 uur. 11 april: I.v.A.O.: bijeenkomst, Harmonie, 8 uur. U.L.O.- school 22: ouderavond met toneel, zaal Schaaf, 8 uur. 12 april: Snip en Snap revue, Harmonie, 8 uur. Chr. Schaak club O.D.I.: schaakavond, Oosterkerk, 8 uur. Pers.ver. Frico, feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. 13 april: Snip en Snap revue, Harmonie, 8 uur. Congres Ver. Bijzondere Scholen, Harmonie, hele dag. Ballet Corrie Dijk: uitvoering, zaal Schaaf, 8 uur. 14 april: Snip en Snap revue, Harmonie, 8 uur. Fries Accor deon Ensemble: uitvoering, zaal Schaaf, 8 uur. 15 april: Kon. Schaakcl. Philidor: wintercomp., Klanderij, 7.30 u. 16 april: Hotsika: soirée, Harmonie, 8 uur. Dansschool Epema: soirée, zaal Schaaf, 8 uur. 17 april: T.O.G.: toneel met bal, zaal Schaaf, 8 uur. 18 april: Ver. v. Vrijz. Herv.: bijeenkomst, Harmonie, 2 uur. Geref. Meisjesver.: bijeenkomst, Harmonie, 8 uur. Voet balver. M.K.V.: dansavond, zaal Schaaf, 8 uur. 19 april: Alg. Bond MercuriOs: jaarvergadering, Nieuwekade 84, aanvang 8 uur. Chr. Schaakclub O.D.I.: schaakavond, Oos terkerk, 8 uur. 20 april: Troelstra-herdenking, Harmonie, 8 uur. Persver. V. D.: feestavond, zaal Schaaf, 8 uur. 22 april: Persver. G.A.K.: feestavond, Groene Weide, 8 uur. Kon. Schaakclub Philidor: wintercomp., Klanderij, 7.30 uur. 23 april: Anneke Elro: kindertoneel, Harmonie, 2.30 uur. Blaauwe Spelers: uitvoering, zaal Schaaf, 8 uur. Varende Citroën-tentoonstelling, ligplaats Westersingel. 24 april: Varende Citroën-tentoonst., ligplaats Westersingel. 25 april: Varende Citroën-tentoonst., ligplaats Westersingel. St. Friesland 1940-1945: bijeenkomst, Harmonie, hele dag. 26 april: A.N.G.B., vergadering, Harmonie, 8 uur. R.K. Vrou wengilde: lezing, Gr. Weide, 8 uur. Bond v. Plattelands vrouwen: bijeenkomst, zaal Schaaf, hele dag. Varende Citroën-tentoonstelling, ligplaats Westersingel. Expositie Meubelfabriek, Groene Weide, hele dag. 27 april: Expositie Meubelfabriek, Groene Weide, hele dag. Coöp. Vrouwenbond: bijeenkomst, geb. Doopsgez. Gem., 8 uur. Jaarvergadering Ver. v. Zelfst. Melkhandelaren, Harmonie, 9 uur. 28 april: Bond v. Chr. Zangkoren: concours, Harmonie, 2 uur. Persver. Rijkswaterstaat: feestavond, Gr. Weide, 8 uur. 29 april: Chr. Film Actie: „Zielen in Conflict", Harmonie, 8 uur. Pers.ver. Strafgevangenis: feestavond, Gr. weide, 8 uur. Kon. Schaakclub Philidor: wintercomp., Klanderij, 7.30 uur. 30 april: Oranje Nationaal: bijeenkomst, Harmonie, 8 uur. Voetbalver. Friesland: viering 55-jarig bestaan, Gr. Weide, 8 uur. -Dansschool Epema: soirée, zaal Schaaf, 8 uur. Monnikemuurstraat 72 Leeuwarden Telefoon 25334 LOOD-, ZINK-, LEI en MASTIEKWERKEN Aanleg en herstellen van: Gas- en Waterleiding Electrische installaties Complete Closet-inrichtingen Sanitaire-artikelen Douche-installaties Gaskooktoestellen steam tPRts voor BAD10-TEUV1SIE BLltKlMNUS-nS Telefoon 24030 ZUIDVL1ET 286 - 290 TELEFOON 26795 Wij verhuren voor slechts f 6.50 per week zonder vooruitbetaling Inlichtingen Voorstreek 66 - Leeuwarden Telefoon 26435

Leeuwarder Gemeenschap | 1960 | | pagina 23