Al -W Hup, daar komt de bruid Leeuwarden: 85.000 Zij hielden het hoofd boven water Brug in aanbouw i begii deze maand een tocht door Neder- soek beuwarden gold. De schepen kwamen Hermtsbrug, waar ze veel bekijks trokken, jesguiilandes de fraaie lijnen markeerden, hier sin en op 11 juli vertrokken ze naar De stoidde Matrozenkapel uit Den Helder l meele werken, 's Avonds gaf dit muziek- Met dit agrarische voertuig kwa men op 5 juli mejuffrouw H. Visser en de heer N. C. v. d. Werff naar het Leeuwarder stadhuis om in de echt verbonden te worden. Al meteen bewees de bruidegom de bruid op handen te dragen Mevrouw Van der Linde, kort ge leden in Leeuwarden komen wo nen en uit Den Haag afkomstig, kreeg op 22 juni een taart van loco-burgemeester J. Tiekstra, ter ere van het feit, dat haar komst hier het bevolkingscijfer op 85.000 heeft gebracht. Overigens kwam mevrouw Van der Linde niet alleen. Het gezin bestaat uit man (de heer H. v. d. Linde), vrouw en drie kinderen. Van het kroost was de jongste het minst verheugd over het officiële bezoek Een curieus plaatje van de lange- baan-zwemwedstrijden in het Van Harinxmakanaal op 23 juni. De oude Verlaatsbrug (op de ach tergrond) gaat zijn roemloos einde tegemoet. Enige tijd geleden is be gonnen met de bouw van de nieuwe Verlaatsbrug, die tegen over de Lange Marktstraat komt te liggen en straks aan de andere kant van het water wordt verbon den met de Tesselschadestraat, die over de Wilhelminabaan wordt doorgetrokken. - I Jf. - I «SM

Leeuwarder Gemeenschap | 1962 | | pagina 13