NIEUWE KOERS VAN STADSDIENST 7 Routes en tijden stadsdienst Het Euroilat op het Europaplein in een ongewoon perspectief. De stadsdienst van de N.T.M. zal op 6 april een belangrijke reorganisatie en uitbreiding ondergaan. Wat de uitbreiding betreft: nieuwe wegverbindingen (het Stephensonviaduct en de Aldlansdyk, met de Aldlansbrêge) maken het mogelijk verbeteringen in te voeren, waardoor in het bijzonder 't Nijian en de Huizumerlaan, met het dorp Huizum, worden geriefd. Volgens de oude nummering zou er een nieuwe lijn 5 bijkomen, maar van deze gelegen heid is tevens gebruik gemaakt het gehele nummer-systeem der lijnen te veranderen en met de werkelijkheid in overeenstemming te brengen. De bussen rijden namelijk niet meer door met hetzelfde nummer van het Wilhelminaplein af, maar krijgen daar een ander lijnnummer. Hiermee wordt het bezwaar ondervangen, dat dit nummer twee rich tingen aangeeft. Routebeschrijving en tijdschema, zoals deze hierbij met een kaartje zijn afgedrukt, kunnen U goede diensten bewijzen om de nieuwe koers van de Stadsdienst in details te leren kennen. Mocht U niet gewend zijn dit blad te bewaren, dan doet U zichzelf er nu stellig een plezier mee! Lijn 1 Boerhavestraat Wilhelminaplein, Zaailand, Nieuweweg, Blok huisplein, Druifstreek, Tweebaksmarkt, Turfmarkt, Tuinen, Voorstreek, Hoeksterend, Groninger straatweg, Vrijheidsplein, Archipelweg, Linnaeus- straat, Mathijsenstraat, Boerhavestaat, v. Leeu wenhoekstraat, Groningerstraatweg, Noorder- weg, Voorstreek, Korfmakersstraat, Tweebaks markt, Druifstreek, Blokhuisplein, Nieuweweg, Zaailand, Wilhelminaplein. Vertrek Wilhelminaplein: .10, .30, .50 uur na 20.30 uur 's avonds: 21.10, 21.50, 22.30 uur. Lijn 2 Leeuwerikstraat Wilhelminaplein, Zaailand, Wirdumerdijk, Nieu- westad, Harlingersingel, Noordersingel, Singel straat, Spanjaardslaan, Spanjaardsplein, Leeu werikstraat, Leeuwerikplein, Leeuwerikstraat, Beethovenstraat, Sweelinckstraat, Mozartstraat, C. Frankstraat, Sperwerstraat, Kwartelstraat, Har- lingerstraatweg, Harlingersingel, Westerplan tage, Ruiterskwartier, Zaailand, Wilhelminaplein. Vertrek Wilhelminaplein: .10, .30, .50 uur na 20.30 uur 's avonds: 21.10, 21.50, 22.30 uur Lijn 3 Europaplein Wilhelminaplein, Zaailand, Wirdumerdijk, Nieu- westad, Harlingersingel, Spanjaardslaan, Mr. P. J. Troelstraweg, Valeriusplein, Valeriusstraat, Europaplein, Heliconweg, P. C. Hooftstraat, En- gelsche Plein, Engelschestraat, Harlingerstraat- weg, Harlingersingel, Westerplantage, Ruiters kwartier, Zaailand, Wilhelminaplein. Vertrek Wilhelminaplein: .00, .20, .40 uur na 20.20 uur 's avonds: 21.00, 21.40, 22.20 uur Lijn 4 Archipelweg Wilhelminaplein, Zaailand, Nieuweweg, Blok huisplein, Druifstreek, Tweebaksmarkt, Turfmarkt, Tuinen, Voorstreek, Hoeksterend, Bleeklaan, Cambuursterpad, Linnaeusstraat, Archipelweg, Vrijheidsplein, Groningerstraatweg, Noorder- weg, Voorstreek, Korfmakersstraat, Tweebaks markt, Druifstreek, Blokhuisplein, Nieuweweg, Zaailand, Wilhelminaplein. Vertrek Wilhelminaplein: .00, .20, .40 uur na 20.20 uur 's avonds: 21.00, 21.40, 22.20 uur Lijn 5 Essenstraat Wilhelminaplein, Zaailand, Nieuweweg, Blok huisplein, Druifstreek, Tweebaksmarkt, Turfmarkt, Tuinen, Voorstreek, Hoeksterend, Willem Spren- gerstraat, Pioenstraat, Bijenhofstraat, Gouds bloemstraat, Groningerstraatweg, Vrijheidsplein, Archipelweg, Plataanstraat, Dennenstraat, Wil genstraat, Magnoliastraat, Beukenstraat, Acacia straat, Kastanjestraat, Essenstraat, Eikenstraat, Archipelweg, Vrijheidsplein, Groningerstraat weg, Goudsbloemstraat, Bijenhofstraat, Pioen straat, Willem Sprengerstraat, Noorderweg, Voorstreek, Korfmakersstraat, Tweebaksmarkt, Druifstreek, Blokhuisplein, Nieuweweg, Zaai land, Wilhelminaplein. Vertrek Wilhelminaplein: .20, .50 uur 's avonds gelijk, laatste rit 22.20 uur Lijn 6 Breitnerstraat Wilhelminaplein, Ruiterskwartier, Prins Hendrik straat, Sophialaan, Station N.S., Stationsweg, Schrans, Raadhuisstraat, Gymnasiumstraat, Mes dagstraat, Ruysdaelstraat, d'Hondecoeterstraat,

Leeuwarder Gemeenschap | 1964 | | pagina 16