PROGRAMMA FRIESE ZIEKENOMROEP augustus 1. Stadsziekenhuis 2. Beatrixoord Appelscha 3. Beatrixoord Haren Mozaïek 1. Beatrixoord Appelscha 2. Beatrixoord Haren 6. Diaconessenhuis 7. St. Bonifatius Hosp. 8. Stadsziekenhuis 9. Beatrixoord Appelscha 10. Beatrixoord Haren Grabbelton Lichte muze a. Opgewekte klanken door het jeugdorkest Soli Deo Gloria o.l.v. Sj. Nieuwland. b. Persoonlijke noot. c. De r.k. kerkkoren van Franeker en Huizum. d. Tien minuten toege meten tijd. Gesprek met mej. J. Polder mans, directrice van Het Baken. Twintig minuten voor kinderen. Twintig minuten voor tieners. Lichte klassieke muziek van grote meesters in driekwarts en andere opgewekte maten. 13. Diaconessenhuis 14. St. Bonifatius Hosp. 15. Stadsziekenhuis 16. Beatrixoord Appelscha 17. Beatrixoord Haren 20. Diaconessenhuis 21. St. Bonifatius Hosp. 22. Stadsziekenhuis 23. Beatrixoord Appelscha 24. Beatrixoord Haren 27. Diaconessenhuis 28. St. Bonifatius Hosp. 29. Stadsziekenhuis 30. Beatrixoord Appelscha 31. Beatrixoord Haren Uitzendingen: St. Bonifatius Hospitaal: woensdags 16.00 uur. Diaconessenhuis: dinsdags 16.30 uur. Stadsziekenhuis donderdags 19.15 uur. Beatrixoorden volgens intern programma. 4 x M Verjaardagen Mozaïek Muziek Menu voor Moderne Mensen. Felicitaties en muziek voor de patiënten die in de maand augustus jarig zijn. E.e.a. verzameld door het verplegend personeel. a. Tien minuten toege meten tijd. Gesprek met Sjoerd Andringa over zijn fotowerk. b. Het A.-orkest van het L.A.E., o.l.v. Piet de Vries. c. De persoonlijke noot. d. „Pugh's Place", dans muziek. Een enorm legioen plezierboten zocht in het weekend van zaterdag 13 en zondag 14 juli ligplaats langs de singels en de Prinsentuin. De geweldige vloot vertrok maandagmorgen voor de achtste I riese elfstedentocht te water, die de Leeuwarder watersportvereniging de Meeuwen organiseerde. Drie uren waren nodig voordat de Leeuwarder bruggen de gehele vloot hadden gespuid.

Leeuwarder Gemeenschap | 1968 | | pagina 19