PROGRAMMA FRIESE ZIEKENOMROEP TER HORST - SPEELGOED De heer ir. E. van den Haak vond achter het behang van zijn in 1923 gebouwde woning Tjerk SHiddesstraat IA een aantal met advertenties bedrukte tijd schriftomslagen van de leesin- richting van tijdschriften R. van der Velde. De annonces waar mee toenmalige neringdoenden hun waren en diensten aan de man trachtten te brengen, zijn na zoveel jaren interessante 3 lektuur geworden en daarom bieden wij u, als een selectie daaruit, deze verlate adverten tiepagina aan. Of de „Gray"- bootmotor, de Monta „Stap In"- schoen en de „K.W.O." gebreide damesflanellen nog verkrijgbaar zijn, durven wij niet te garan deren. De ,,Friso"-bioscoop van weleer is nu „Tivoli". Het voorbeeld van ir. Van den Haak leert al weer hoe nuttig het is het behang eens van de muur te trekken. Laatst nog hoorden wij van iemand, die daarbij bankpapier tot een waarde van 150 miljard Duitse marken had aangetroffen, helaas uit de inflatietijd, toen men voor dit bedrag nauwelijks een pond Sauerkraut kon kopen, maar men kan nooit weten. Mocht u bij deze nuttige bezig heid iets leesbaars tegenkomen, dan houden wij ons aanbevolen. Steeds meer sporten zoeken een goed onderkomen in de Frieslandhal. Ook de hockey ers hebben deze mogelijkheid ontdekt om hun sport te beoefenen zonder gekweld te worden door grilligheden van ons klimaat. januari 2. St. Bonifatius Hosp. 3. Beatrixoord Appelscha 4. Beatrixoord Haren 7. Diaconessenhuis 8. St. Bonifatius Hosp. 9. Stadsziekenhuis 10. Beatrixoord Appelscha 11. Beatrixoord Haren Mozaïek 1. Nieuws 2. Tien minuten Toege meten Tijd. Vraaggesprek met de stedebouwkundige van Leeuwarden, de archi tect H. Achterhof. 3. De kapel van de Kon. Luchtmacht in de Frieslandhal. 4. De persoonlijke noot. Groeten aan patiënten. 5. Het Archo Trio. Kokomo Van dit, van dat, van alles wat. Nieuws, sport, muziek, humor, en „de consument". Uitzendingen: Parkherstellingsoord: maandag 11.00 uur Diaconessenhuis: dinsdag 16.30 uur St. Bonifatius Hospitaal: woensdag 16.00 uur Stadsziekenhuis: donderdag 19.15 uur 14. Diaconessenhuis 15. St. Bonifatius Hosp. 16. Stadsziekenhuis 17. Beatrixoord Appelscha 18. Beatrixoord Haren 20. Parkherstellingsoord 21. Diaconessenhuis 22. St. Bonifatius Hosp. 23. Stadsziekenhuis 24. Beatrixoord Appelscha 25. Beatrixoord Haren 28. Diaconessenhuis 29. St. Bonifatius Hosp. 30. Stadsziekenhuis 31. Beatrixoord Appelscha Tussen 8 en 11 Verjaardagen Grabbelton Theaterbezoek. Opnames van revues, cabarets en shows. Felicitaties en muziek voor de patiënten die in januari jarig zijn. E.e.a. verzameld door het verplegend personeel. Twintig minuten voor kinderen. a. Bezoek aan vogels in het bos. b. Accordeonspelertjes van „Studio Piet de Vries". Twintig minuten voor tieners. Plaatjes met praatjes. Beatrixoord: volgens intern programma. Uw grootouders kochten reeds speelgoed bij de speciaalzaak Sinds 1793 o/d Kelders 4 - Telefoon 23701 - LEEUWARDEN 23

Leeuwarder Gemeenschap | 1968 | | pagina 23