PROGRAMMA FRIESE ZIEKENOMROEP december In de gracht bij de Westersingel was eertijds de Zwem- en Badinrichtingdie in de volksmond „De Inktpot werd genoemd. 1. Diakonessenhuis „Grabbelton' 2. St. Bonifatiushospitaal 3. Stadsziekenhuis 4. Beatrixoord, Appelscha 5. Beatrixoord, Haren 1. Parkherstellingsoord 2. Diakonessenhuis 3. St. Bonifatiushospitaal 4. Stadsziekenhuis 5. Beatrixoord, Appelscha 6. Beatrixoord, Haren „Mozaïek" Twintig minuten voor kinderen; twintig minu ten voor tieners. 1. Nieuws uit de zieken huizen. 2. Vraaggesprek met St. Nicolaas en zwarte Piet over hun intocht in Leeuwarden. 3. Mannenkoor Patrimo nium o.l.v. G. van Vliet: Jagerchor uit „Der Freischutz", De twaalf rovers en We shall overcome. 4. Persoonlijke noot. 5. Brassband Hosannah o.l.v. F. Fennema: Alphamars, March in Canon, Trio, The Huntsmans Dream. 9. 10. 11. 12. 13. 16. 17. 18. 19. 20. 22. 23. 22. 23. 24. 29. 30. 31. Parkherstellingsoord „Lichte Muze" Opgewekte klanken van Diakonessenhuis grote meesters in drie st. Bonifatiushospitaal kwarts- en andere maten. Stadsziekenhuis Beatrixoord, Appelscha Beatrixoord, Haren Diakonessenhuis „4 x M" St. Bonifatiushospitaal Stadsziekenhuis Beatrixoord, Appelscha Beatrixoord, Haren Muziek Menu voor Mo derne Mensen. St. Bonifatiushospitaal Diakonessenhuis Stadsziekenhuis Parkherstellingsoord „Extra Editie" Kerstmis 1969. Opnamen o.m. van de volkskerst zang in de Beurs. Parkherstellingsoord „Verjaardagen" Felicitaties en muziek Diakonessenhuis voor de luisteraars die St. Bonifatiushospitaal in december jarig zijn. Stadsziekenhuis E.e.a. verzameld door het Beatrixoord, Appelscha verplegend personeel. Beatrixoord, Haren

Leeuwarder Gemeenschap | 1969 | | pagina 19