455. Gerrit van der Wees. Machiel Burgh. Pieter Brugmans Christiaan Geurs. H. Habekothé. Jan Taconis. Jozef Smit. Feites Theodorus Zadel. Hein Broersma. Jan Berkhoven. Benedictus Cohen. Hertog van Klein. W. van Deinum. Jurjen Betzou. A. van Tilburg. B. de Jager. Nanne Strekstra. Jozef Bakkeloo. Gerrit de Haan. A. Broseliske. J. Jorna. S..Radel. J.H. Leermeyer. 24-11-1847, 16. Op voordracht van Brandmeesters wordt benoemd tot Korporaal bij brandspuit No. 2: A. van Klinken, in plaats van: A. van Schagen, die is overleden. 25-3-1848, 12. Benoemd als directeur bij brandspuit No. 5: D. Boomsma, in plaats van: T. Dorenbosch, die is overleden. 7-6-1848, 13. Aangesteld als spuitgasten bij de brandspuiten: Platskouw. KBoomsma Jan Jansen. M.J. de Vries. K. Wouters. J.D. Ruitenschild. CBroers PHabekothé G. Swart. K. Weidema. Enklaar. G. Mulder. J. Klokgieter. J. Dirksen. M. Pekelsma. H. Riemersma. H.0. Zei. D. Verkennis. P. Graatsma. Swart J. Westerhof. H. Bakker. IJ. Boomsma. J. Eijgelaar. PSuwijn K. van Otten. J. Lubach. P. Schuurmans. J. de Vries. 12-7-1848, 8. Missive van Brandmeesters aangaande Johannes Heins, directeur van brandspuit No. 4. Door B. en W. wordt geantwoord, dat het indertijd beter was geweest betrokkene ter stond over te brengen naar het Stads Ziekenhuis, en dat dit ev. in het vervolg moet geschieden. Dat verder 6,en vrije geneeskundige behandeling een zeer hoge bedeling is, al thans gedurende zoveel weken, en terwijl daarvan nu eerst kennis is gegeven. Dat B. en W. zich echter hierbij zullen neerleggen, en nog toestaan, dat betrokkene 6 weken 3,per week ontvangt, doch dat hij dan ev. in het Stads Ziekenhuis moet opgenomen. 9-8-1848, 14.

Besluiten Leeuwarden 1811-1850 (Repertorium de Roos) | 1811 | | pagina 130