515. Toezending van verzoek van: P. Crans Nauta om toestemming tot het debiteren van loten in de Hollandsche Loterij. Geadviseerd bij Missive N312. Toegestaan: Ingekomen stukken blz. 125. Index M 16-11-1812, N396 Aanschrijving aan Maire om een voordracht te doen van debitanten en splitters der voormalige Hollandsche Loterij. Het verzoek van de eerste kan door de Maire worden toegestaan. Bekend gemaakt. Hieraan voldaan bij Missive 1813, N4 1Index M 26-12-1812, N453 Verzoeken van een aantal Israëlitische kooplieden alhier, om aanstelling als debitanten der Loterij. Toegestaan bij besluit 8-3-1813. Index M 1813 fol. 94, N77 Benoemd als debitanten der Hollandsche Loterij: Noach Joseph de Vries. Isak Samuel Reyser. David Beerends Vriesman. David Hijman Karseboom. Levy Joseph de Jong. Nagman Davids Duitsman. Gumpert Izak Vries. Hijman Arons van Dijk. Benjamin de Markas Emanuel Beit. Mozes Hartog Cohan. Levie Simson Zaks Ephraim Joseph Ruda. Meyer Nathans Neumark. v. Salomon Arons Kolthof. Levy Nagman Cohen. Meyer Joseph Cats. Mozes Joseph Cohen. Philip Hiemans Drukker. Hessel Arons Drilsma. M.S. Le Grand. David Elias Visser. Adam Arons Drilsma. Salomon Izak Vries. Joseph David van Gelder. Aron Adams Drilsma. Teunis Kloosterman. Martinus Andries Levie Meyers. Markus Andries Levie Meyers. Meyer Andries Levie Meyers. Andries Meyer Levie Meyers. Mozes Salomons Turksma. M.J. du Pare. Mozes Levy Ruda. Barend Wolf Leyzon. Elkan IJzak Levy Kan. Meyer Benedictus Adelaar. David Nathans Leeuwensteen. N. Salomons Leeuwensteen. Mozes Jacob Levy de Roos. Jacob Nathans Leeuwensteen. Berend Jacob de Lange. Michiel Coenraad Polak. Benjamin Aron Drielsma. Jacob Joel Levy de Roos. M.P. Coster. 26 Maart d.a.v. zijn toegelaten: Wed. Salomon Benjamins. Hijman Salomon Le Grand 20 mei d.a.v. is toegelaten: Isaac Levy Ruda. M1 —3—1813.

Besluiten Leeuwarden 1811-1850 (Repertorium de Roos) | 1811 | | pagina 191