Op voordracht van Ontvangers Loterij en bericht van Directeur van Politie,
worden toegelaten als gedelegeerden 2e klasse voor de 205e, 206e en 207e Loterij:
Leip Salomons Turksma.
Aron Abraham Troostwijk.
Jacob Nathan Velleman. 17-5-1848, 16.
Op voordracht van Ontvangers Loterij worden door B. en W. toegelaten als ge
delegeerden 2e klasse der 206e, 207e en 208e Loterij:
Meyer Gabriel Meyers
Salomon Mozes Le Grand.
Abraham Mozes de Beer.
Izak de Bruin.
Coenraad Eilers.
Salomon Calmer Arends.
Petrus de Vries Petrus Zoon.
David Arons van Gelder.
Aron Heymans van Dijk.
Martinus van Gelderen.
Wordt medegedeeld aan Gouverneur.
Levy Salomons Turksma.
Mariana Abrahams Can.
Berend Jacobs de Lange.
Meyer Joseph Bendix.
Jacob Rozenberg.
Samuel Abraham Markus.
Eleazer Izak de Groot.
Hartog Meyer Cohen.
Samuel Leefman Leefmans.
20-9-1848, 15.
Op voordracht van Ontvangers Loterij wordt toegelaten als gedelegeerde 2e
klasse voor de 206e, 207e en 208e Loterij:
Elkan Leip Turksma. 27-9-1848, 10.
Op voordracht der Collecteurs der Staatsloterijna ingewonnen bericht van
Commissaris van Politie, zijn door B. en W. toegelaten als debitanten 2e klasse voor
de 207e, 208e en 209e Loterij:
Emanuel Jozeph Coster.
Aron Calmer Arends
Levy Meyer Ekstein.
Sikke Weyer.
Jozeph de Bruin.
Elkan Mozes Can.
Jonas Jozephs de Bruin.
Abraham Berends de Lange,
Joel Abrahams Rozenberg.
Heiman Arons van Dijk.
Jacob Izak de Jong.
Jacob David Vriesman.
Benjamin Jacob Bierschenk.
Marcus Meyer de Groot.
Benjamin Gabriëls Meyer.
Roelof Post.
Aron Tobias van Gelder.
17-1-1849, 22.
Op voordracht der Collecteurs Staatsloterij worden door B. en W. toegelaten
als debitanten 2e klasse voor de 208e, 209e en 210e Loterij:
Leip Salomons Turksma.
Jacob Nathans Velleman.
Izak Gomperts de Lange. 19-5-1849, 5.
Op voordracht van Collecteurs Staatsloterij worden door B. en W. toegelaten
als debitanten 2e klasse der 209e, 210e en 211e Loterij:
Meyer Gabriel Meyer.
Salomon Mozes Le Grand.
Abraham Mozes de Beer.
Izak de Bruin.
Coenraad Eilers
Petrus de Vries Pzn.
David Arons van Gelder.
Aron Heimans van Dijk.
Martinus van Gelderen.
Levy Salomons Turksma.
Berend Jacobs de Lange.
Medegedeeld aan Gouverneur.
Meyer Joseph Bendix.
Jacob Rozenberg.
Eliazar Izak de Groot.
Hartog Meyer Cohen.
Salomon Calmer Arends
Salomon Leefman Leefmans.
Elkan Leip Turksma.
Aron Abraham Dwingersma.
Philip Meyer Cohen.
Sibbeltj'e Drielsma, Wed. D.E. Visser.
19-9-1849, 19.
Op voordracht van Collecteurs Staatsloterij, na ingewonnen bericht van Commis
saris van Politie zijn door B. en W. toegelaten als debitanten 2e klasse der 210e,
211e en 212e Loterij:
Joel Abraham Rozenberg.
Jacob Izak de Jong.
Jacob David Vriesman.
Benjamin Jacob Bierschenk.
Markus Meyer de Groot
Benjamin Gabriel Meyers.
Roelof Post.
Aron Tobias van Gelder.
Emanuel Joseph Coster.
Aron Calmer Arends
Levy Meyer Ekstein.
Sikke Weyer.
Joseph de Bruin.
Elkan Mozes Can.
Joh anne s Wijma
Gerrit van Gelderen.
16-1-1850, 7.
Op voordracht van Collecteurs Staatsloterij worden door B. en W. toegelaten
als debitanten 2e klasse voor de 211e, 212e en 213e Loterij:
Leip Salomon Turksma
Jacob Nathan Velleman.
Abraham Barend de Lange.
Folkert Abis Posthuma. 15-5-1850, 13.