744 Mededeling door Voogden R.K. Weesbuis, dat per 31-12-1847 aftreden als Voogd en Voogdes: J. Heuveldop, en Mevr. C.M. Feyens, geb. van Lon. De eerste is herkozen en beeft de benoeming aangenomen. De tweede is berkozen en heeft bedankt; inplaats daarvan is ge kozen: Mej. Anna Tulleners, geb. Nauta. Goedkeuring wordt verzocht. De herkiezing van J. Heuveldop wordt goedgekeurd. Mevr. C.M. Feyens, geb. van Lon, wordt eervol ontslagen onder dankbetuiging voor bewezen diensten. De benoeming van Mej. Anna Tulleners-Nauta wordt goedgekeurd. 22-12-1847 20 Mededeling door Voogden R.K. Weeshuis, dat per 1—1—1851 aftreedt als Voogdes: Mej. Tulleners, geb. Nauta, en dat in haar plaats is benoemd: Me,-j Sauveur, geb. Zelle. Goedkeuring etc. wordt verzocht. Aan MejTulleners, geb. Nauta wordt eervol ontslag verleend, en Mej. Sauveur, geb. Zelle wordt benoemd. 28-12-1850 19 COLLECTERENDE VOOGDEN. Mededeling door Voogden R.K. Weeshuis, dat zij samen met R.K. Armvoogdij hebben goedgevonden, dat de R.K. Kerkcol- lecterende Voogden, die daartoe genegen zijn, 's-morgens col lecteren voor het R.K. Weesbuis, en 's-namiddags voor de R.K. Armvoogdij, met verzoek deze daartoe provisioneel aan te stel len. B. en W. gaan biermede accoord; betrokkenen worden pro visioneel aangesteld voor 1830. 22-12-1829 11 Inzending door Voogden R.K. Weesbuis van een mededeling van Collecterende Voogden van bet R.K. Weesbuis, dat: S.T. de Boer en D.W. Hoekstra, bun plichten verzuimd hebben, en met hun mede-voogd B.G. ten Brink hebben besloten om zich voortaan van de collecten te ont trekken. Verzocht wordt voorziening. In advies gehouden. 15-12-1832 11 De beide eersten (de laatste was ongesteld) zijn be reid de collecten weer uit te voeren. B. en W. adviseren om enkele veranderingen in bet Reglement van orde aan te brengen. 18-12-1832 5 Missive van R.K. Weesvoogdij aangaande de benoeming van 3 Collecterende Voogden wegens aftreding van: B.G. Ten Brink, WHuurmans R.R. Posthumus. 15 T 1 183^+ 13 Mededeling door Voogden R.K. Weesbuis, dat de Collec terende Voogden der R.K. Armvoogdij, die thans de collecten voor het R.K. Weesbuis in de kerken vrijwillig verzorgden, hier toe niet langer bereid zijn. Hierom wordt een voordracht toegezonden van 18 personen, om daaruit Collecterende Voogden voor het R.K. Weesbuis te benoemen Daaruit zijn benoemd: Carel Joseph Siero, Lodewikus Johannes de Haan, Wouter Johannes Huurmans, Petrus Nachtheim, Bernard Gorgan ten Brink, Douwe Willems Hoekstra, Sidonius Thomas de Boer, Sijbrandus Fransen, Simon Ruurds Posthumus. 24-3—1832 l4

Besluiten Leeuwarden 1811-1850 (Repertorium de Roos) | 1811 | | pagina 6