Q ENAULT RECREANA II OSIER Volgend jaar nog meer standhouders 5 'T KLEINE KRANTSJE VOOR NAAR Recreana werd groot socces De eerste Recreanatentoonstelling in de Frieslandhal te Leeuwarden is fantastisch ge slaagd - daar zullen organisatoren, standhouders en bezoekers het unaniem over eens moeten zijn. De organisatoren hebben hun verwachtingen overtroffen gezien, de stand houders hebben uitstekende zaken gedaan, de bezoekers hebben tot hun vreugde gemerkt, dat wat in Amsterdam en Zuidlaren kan, ook in Leeuwarden best mogelijk is. „Als de voor tekenen niet bedriegen zien wij hier een traditie groeien", heeft de Stichtingsvoorzitter bij de opening gezegd; welnu, Recreana wordt bet volgend jaar herhaald en het staat nu al vast, dat deze tweede recreatietentoonstelling in onze Frieslandhal groter zal zijn dan deze eerste - er staan nu al tientallen namen van standhouders voor Recreana 1967 op de deel nemerslijst Vier en twintig uur voor het einde van deze Recreatieten toonstelling hebben wij een aantal standhouders hun in drukken gevraagd en het is wel tekenend voor het grote succes, dat zij zonder een enkele uit zondering op dat moment al vol lof over Recreana konden spreken. Een bloemlezing uit hun meningen hebben wij voor de lezers van 't Kleine Krantsje genoteerd. De heer Van der Pol van de Amficar: „De Amficar is voor deze ten toonstelling een buitengewone trekpleister geweest. Wij zijn bijzonder tevreden. Op deze Re creana hebben wij belangrijke contacten gelegd voor het leve ren van Amficars in het gehele noorden". De heer Damstra van jacht werf Damstra (Oceaanjacht): „Het is ons ontzettend meege vallen. We hadden niet ver- recreatie-show FRIESLANPHAL leeuwarden wacht iets te zullen verkopen, maar we hebben goed verkocht" De heer H. de Vries van de N.V. L. de Vries (Hondamo- toren): „Buitengewoon tevreden. Ik hoop, dat dit een traditie wordt. Alleen de naam Recreana vind ik al zeer geslaagd". De heer W. H. A. Cramm (bootmotoren): „Fantastisch. Wij hebben goeie zaken gedaan - ons hele jaar belooft hierdoor goed te wor den". De heer M. Boersma van het Nrd. Ned. Accubedrijf: „Goeie zaken gedaan, veel con tacten gelegd, maar bar koud in deze hal. De heren Meijer van Meijer is Leder (bootkussens etc.): „Een geweldig succes, boven verwachting, volgend jaar weer, maar dan met 'n grotere stand". Coca Cola: „Tevreden Meneer, we heb ben (gratis] meer dan vierhon derd grote gezinsflessen Sprite uitgeschonken - wat een be langstelling De heer Brenninkmeyer van de Friesche Jacht Centrale (o.a. scheepsantiek): „We komen absoluut terug het volgend jaar, we hebben best verkocht. Maar in Sneek is er te weinig reclame voor ge maakt". De heer Wagenaar (tenten, kampeeruitrusting): „Heel best tevreden, best be vallen, goeie zaken gedaan, vast volgend jaar weer, maar dan mag het wel wat warmer zijn. Kunnen ze die achterwand niet afdekken met dekkleden van Wagenaar De heer Van Valen van Po- lydor: „We hebben hier een enorm stuk propaganda gemaakt en zijn voor 200 °/o tevreden. Hoe veel balonnetjes we hebben uit gegeven Wel 7 gros en 3000 papieren zakken en we hebben wel 200 meter behang verplakt". De heer Wouda van de Friesche Motor Club: „Ach, we hebben niets te bie den, alleen maar een circulaire over onze Elfstedentocht. Maar daar bestaat wel een flinke be langstelling voor". De heer Boersma van Boer sma en Osinga (Wip Wap, schommelstoel) „Reuze tevreden, ik heb voor die Wip Wap bestellingen ge had van zes tegelijk". Ina van Ringen en Bert Amesz van de Hydronauten (kanovereniging) „Volkomen tevreden, veel ani mo, ledenwinst De heer G. Stobbe (Fr. Na tuurhistorisch Museum) en P. Anema (Fryske Gea): „Fantastisch man, er komt een heel andere geest onder de men sen. En wat een belangstelling voor die visotter - en wat een sterke verhalen: hier hoor je nog es wat De heer H. Hokwerda van De Boarnstream (Boornkruiser): „Geweldig, geweldig. Wij heb ben op de Zuidwester in Zuid laren drie van deze Boornkrui- sers verkocht; hier op de Recre ana hadden we maandagavond al zeven verkocht". WVWWVW/VWW\AA/VWX/WVWAA/WWWWM/V\A SPANJAARDSLAAN I» - LEEUWARDEN-TELEF. 0SIOO-2004J

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1966 | | pagina 5