Het staat in de sterren geschreven Spectaculaire ontvluchtingen 'T KLEINE KRANTSJE 10 TWEELING 22 mei—21 juni Een goede maand voor liefde en vriendschap. U voelt zich in een veel betere lichamelijke conditie dan voorheen. Voor sommigen zal het midden van deze maand belangrijk kunnen zijn waar het veranderingen ten goede betreft. Wie tussen 14 en 21 juni jarig is, heeft het gevoel zich niet te kunnen ontplooien. Zoek daarom contact met iemand die u begrijpt of u kan raden. Er is kans dat u oude kennissen opnieuw ontmoet. Wellicht komt er familie op be zoek. KREEFT 22 juni—22 juli Voor allen een uitstekende mei maand. Er gaan wensen in ver vulling en u komt wat vaster in het zadel te zitten. Zakenlieden kunnen rekenen op voordeel. Gunstig voor beleggingen en maatregelen ,voor langere duur'. Een en ander waait u echter niet aan. Integendeel: u moet veel energie ontplooien en uw plannen vergen doorzettingsver mogen. Vooral zij, die de laat ste week de zon in cancer heb ben (15—22 juli) moeten volgens een schema handelen. Een gun stige maand om examen te doen. LEEUW 23 juli—22 aug. Velen onder u hebben last van voorjaarsmoeheid. Voelen zich down. U moet uw voldoening in uw werk zoeken. Denk eraan dat u zich niet onnodig ergert en ontga verschillen van me ning. Het is een goede tijd om te studeren en zich voor te be reiden op een examen. Van verschillende kanten kunt u op medewerking rekenen. Wie tus sen 14 en 22 aug. jarig is moet op uitgeleende voorwerpen en boeken passen. Deze maand is voor hen een periode waarin ze veel te gemakkelijk geld uitge ven. MAAGD 23 aug.—22 sept. Een goede maand voor u allen. Bij al uw ondernemingen gaat het meestal „gesmeerd" en het zit u mee. Net als in april, zal ook in mei het lot u gunstig zijn. Wie eind aug. - begin sept. jarig is, heeft een onrustige en onzekere instelling. U verwaar loosde zeer goede relaties met beste vriend(en). Dit doet hen verdriet: Is u tussen 15 en 22 sept. jarig, dan zal meer ver trouwen in de toekomst de bes te raad zijn. WEEGSCHAAL 23 sept.—23 okt. Er is kans op conflikten en u is over het geheel wat ongeduldig van aard. In uw omgeving me ningsverschillen en botsingen met familieleden. Wie eind sept. jarig is (tot 10 okt.) voelt zich gebonden, doordat er „beslag op u wordt gelegd". Bovendien moet u zich voorbereiden op een somber bericht, dat een re latie betreft. Verschillenden on der u worden op een huwelijk gevraagd en gaan naar recepties. SCHORPIOEN 24 okt.—22 nov. Het wordt een betere maand dan de vorige. Het schijnt dat u uw invloed meer kan laten gelden. U heeft goede ideeën en plannen waarvoor uw omgeving zich zal interesseren. Over het algemeen gaat u wat overhaast te werk. Bewaar dus uw geduld een beetje. Deze maand moet u niet teveel van de „liefde" ver wachten. Het is mogelijk dat u naar familiefeestjes gaat. SCHUTTER 23 nov.—21 dec. Een onzekere en jachtige maand. U voelt zich wat gedrukt en in nerlijke conflikten komen voor. Anderen kunnen zich wat ver ongelijkt voelen. Mei is echter wel goed voor zakenlieden. Ook kleine reizen staan er op het programma. Wees echter opmerkzaam als u langs de weg bent. Het is een goede periode om het huis op te knappen. Enkelen onder u moeten wen nen in een nieuwe omgeving. Het duurt enige tijd voor u daar goede vrienden krijgt. STEENBOK 22 dec.—20 jan. Wie begin januari geboren is (1-7 januari) gaat in een andere omgeving werken. Voor allen geldt dat ze op hun gezondheid moeten passen en zich niet moeten overwerken. Het is een goede maand waarin de liefde niet zo belangrijk schijnt en op het tweede plan komt. Er is de neiging om een en ander wat somber te zien, wat echter alle grond mist. Een waarschuwing is echter op z'n plaats: „Zorg voorzichtig te zijn. Er is name lijk kans op verlies van bezit of geld. Wanneer u andermans be zit beheert, moet u daar extra op letten. Vooral als u geboren bent tussen 14 en 20 jan. WATERMAN 21 jan.—18 febr. De meimaand is de start van een goede tijd. Het zal u blijken dat u in zaken zowel in de liefde een voorspoedige periode tegemoet gaat. Ga echter niet experimenteren. Wanneer u iets onderneemt dan moet u wel goed bezien en overwegen wat u doet, en hoe u het doet. Het is af te raden om risico's te ne men. Laat u door ergernissen niet van de wijs brengen. Suc ces in uw ondernemingen kunt u verwachten wanneer u zich eigen maakt om niet zoveel te spreken. Wees voorkomend en luister naar onverwachte „tips". VISSEN 19 febr.—20 maart Voor wie aan sport doet, zal in mei een goede trainingsperiode hebben. Er is kans op narigheid bij vrienden en men zal uw hulp vragen. Degenen onder u die niet tegen werk opzien, zul len daarin veel succes hebben. Wensen kunnen in vervulling gaan. Verpleegsters doen goede ervaringen op. Voor winkeliers een goede verkoopmaand. RAM 21 maart—21 april Het is voor allen een maand met veel mogelijkheden en goede perspektieven. Voor hen die tussen 26 maart en 2 april jarig zijn een maand die zeer goed is voor liefde en uitgaan met vrienden. Van de ramgebo- renen - 21 tot 27 maart - zullen er velen zijn, die op belangrijke correspondentie moeten reke nen. Bent u tussen 14 en 21 april jarig dan zal dit een goede tijd zijn voor studie en littera tuur. Zij die handwerk beoefe nen hebben een drukke, voor spoedige tijd. Fotografen, teke naars en schilders voorspellen we eveneens een drukke maand. STIER 22 april—21 mei Voor u allen is mei een top- maand in dit jaar. U kunt veel bezoek verwachten. In geld en zaken succes. Vooral blijkt uw succes samen te hangen met correspondentie en ontwerpen op papier. Schijnbaar is hier en daar wat weerstand, maar deze is te overwinnen. Na de veer tiende mei moet u voorzorgen nemen. U kunt b.v. gelden re serveren. Iets uitstallen zodat u midden juni van deze voorzorg kunt profiteren. Juni is voor en kelen een spannende tijd. Haal uit deze maand wat er uit te halen valt, nu de sterren gunstig zijn. Antwoord op vraag van de heer T. K. te K.,: Het begin van de meimaand kan winderig en koud zijn. De middelste veertien dagen over het algemeen goed; slechts enkele regenbuien. De laatste week is weer kouder. (Copyright 't Kleine Krantsje) (Vervolg van pag. 7) kloppen, toen z'n oor enkele nachten later opnieuw een ver dacht gerucht opving. „Werda schreeuwde de schildwacht. „Werda en hij richtte het geweer op de plek waar hij onraad vermoedde. Maar een antwoord bleef uit, ook na een derde waarschuwing: „Werda Toen kraakte het schot door de nacht en een zware bons bewees, dat de man raak had geschoten Op het geluid van het schot kwamen alle beschikbare wachten naar buiten stuiven, maar wat zagen ze nu tot hun verbazing bij het licht van hun primitieve lamp jes De schildwacht had geen vluchteling geraakt, maar de ezel van hun commandant; de trouwe speelkameraad van diens kinderen Nog was hiermee niet een eind gekomen aan deze spectaculaire ontvluchtingen en aan de zo tastbare vrees voor nieuwe ont vluchtingen: terwijl de drie slachtoffers werden begraven, de gevluchte gevangene, het ver dronken jongetje en het tragisch gesneuvelde ezeltje, was Wil helm Spelleken alweer bezig met het uitdenken van een nieuw en beter ontvluchtings plan - de Leeuwarders zouden er heel spoedig van horen. En wij ook: over het sensationele vervolg van deze reeks ontsnap pingen schrijft 't Kleine Krantsie een volgende maal.

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1966 | | pagina 10