'at voorspellen de sterren voor juni? pcooft, loco-! Stim FNP List 8 r. VAN DER HOOG SCHAAF Schoenen met pasvorm NIEUWESTAD 86 GASverwarming voor alle drukwerk drukkerij bos en co. PARFUMERIE H. DE BOER Ifexwen uw voelen! Geef ze Schoenen van Steeman Bent u al abonnee op 't Kleine Krantsje? f 2,90 per halfjaar 'T KLEINE KRANTSJE Schoonheidsproducten aangepast aan het Nederlandse klimaat gasconvectors bleeklaan 29 Wirdumerdijk 22 - Telefoon 26260 - Leeuwarden TWEELING 22 mei—21 juni 'ooral een goede maand voor (i die tussen 28 mei en 6 juni ig zijn. Reeds in de eerste iek van juni zullen zij de .jtdge berichten waarderen. Rjoor allen een periode van „op- pg" en succes. Er is opnieuw intact met relaties die u in lang niet zag. Ook zult u nieu we vriendschap tegemoet kun- ien zien. Uw stemming is be ter. Uw omgeving steunt u door ies en medewerking. KREEFT 22 juni—22 juli Zo we reeds vorige maand voor- plden, is uw tijd meer dan :et. Alles gaat u beter af dan rheen. Ook deze maand is :n voortzetting van hetgeen in ^nei is gestart. Vakantieplannen en vaste vormen aan. Uw ituïtie en scherp oordeel geven L eer goede kijk op de zaken. fToch moet u de details niet waarlozen. Er is kans om iets te vergeten, daardoor iets kwijt te raken. Veel energie kan ver loren gaan door te knutselen in hopeloze gevallen. Voorkom ;ernis door „af te kappen". LEEUW 23 juli—22 aug. De onrustperiode waarin de ileeuwen" zich bevonden is nu :en einde. Reeds eind mei was de verbetering al merkbaar. In uw werk zal er vaak een be- oep op uw kennis van zaken rorden gedaan. In verenigings- even maar ook in het gezin zult u advies en steun moeten ver men. De maand is goed voor len die in zaken zitten en zij die iets gaan organiseren. Ver beteringen van huis en interi eur staan op het programma. MAAGD 23 aug.—22 sept. Velen onder u die na lange stu die examen moeten doen, zien dit met succes bekroond. Ande ren boeken succes met handel en zaken die reeds maanden terug werden voorbereid. Wie tussen 15 en 22 sept. jarig is zal de gunstige invloeden aan het einde van de maand het sterkst ondervinden. Het is voor allen een gelukkige periode waar het liefde en geluk betreft. WEEGSCHAAL 23 sept.—22 okt. Wie tussen 23 en eind sept. ja rig is, moet vooral geen financi ële verplichtingen op zich ne men die niet realiseerbaar zijn. Er is hier en daar nogal wat vertraging, wat ergernis mee brengt. Men heeft nogal wat kritiek te doorstaan. Wie echter na 3 okt. is geboren zal begin juni veel te verzetten krijgen. De laatste weken van de maand is er kans op gehaastheid. Kijk uit in het verkeer. Maak aante keningen waardoor u afspraken niet vergeet. SCHORPIOEN 24 okt.—22 nov. Een zeer goede periode, waarin u veel medewerking kunt ver wachten. Vooral het midden van de maand is succesvol. Mo gelijk kans op reizen en ontmoe tingen die van waarde zullen blijken. Gunstig voor geldzaken en transacties. Een gunstige tijd om u zelf eens een pleziertje te gunnen. U zult er de tijd voor vinden. Er zal een aanleiding zijn om vrienden of familie te bezoeken. SCHUTTER 23 nov.—21 dec. Na een neergang volgt een op gang. Dit zult u deze maand er varen. De moeilijke periode die door velen onder u werd door gemaakt is ten einde. Een ster kere verbetering is voor velen al merkbaar en in de eerste week van juni worden de omstandig heden gunstiger dan ooit te vo ren. Ook in de liefde en gezin gaat men een prettige tijd tege moet. Kans op een merkwaardi ge ervaring. Wie antiek verza melt moet goed om zich heen kijken. Hij of zij kan ergens tegen aan lopen. STEENBOK 22 dec.—20 jan. Over het geheel moet u moge- gelijke teleurstellingen voorbe reid zijn. Vandaar dat we u raden bij transacties en derge lijke alles goed op papier te we ten. Doe dus geen ondoordachte dingen. Wees kritisch niet te goed van vertrouwen. In de liefde en in de hulp van naaste medewerkers wordt u zeker niet teleurgesteld. Laat u echter door hen raden en sla waarschuwin gen niet in de wind. Het is van belang om zaken af te doen en niet uit te stellen. Zoek con tact met hogergeplaatsten. Het wordt tijd om aan ontspanning te denken. Over enige tijd gaat u drukke maanden tegemoet. Houdt rekening met plannen in de toekomst, die hoger gericht zijn. WATERMAN 21 jan—18 febr. Wie tussen 21 jan. en 1 febr. jarig is zal ontdekken dat de goede sterreninvloed voortduurt. Ook de anderen onder dit teken geboren zullen de eerste juni- week een zeer goede tijd incas seren. Zie hier zoveel mogelijk profijt van te trekken. In de loop van de maand kan dit van belang blijken. Uw intuïtie en kennis zullen u manen tot han delen. Handel voor u achter het net vist. Bent u tussen 10 en 18 febr. jarig, dan moet u echter in alles wat uitkijken. Vooral er op letten wat u zegt. Zich dis- tanciëren van situaties die moei lijkheden kunnen opleveren. VISSEN 19 febr.—20 mart. Dit is een zeer goede maand, waarin u veel kansen tot succes moet benutten. Voor enkelen onder u belangrijke aanbiedin gen, die van belang zijn op lan gere termijn. Het voltooien van werk - het doen van examens - in juni gaat de „Vissen" gemak kelijk af. Ga niet ondoordacht te werk maar overweeg altijd wat u van plan bent. Er is nei ging tot overhaast handelen. Wanneer u veel met publiek in aanraking komt (uiteraard door uw werk) dan komt uw inspira tie en opgewektheid u goed te pas. RAM 21 maart—21 april Begin juni is een voortzetting van de prettige en goede tijd die eind mei inzette. Over het algemeen is een Ram wat be dachtzaam. In het midden van juni 4^ er dan ook reden om voorzichtig te zijn. Vooral waar het aankopen en transacties be treft. Koop niet ondoordacht en verplicht u niet tot dingen die u niet kunt nakomen. Aan het einde van de maand zult u door deze waarschuwing er profijt van kunnen trekken. De laatste juniweek is goed voor liefde en huiselijk geluk. STIER 22 april—21 mei Begin van de maand kan geluk opleveren in zaken en loterij. Evenals de vorige maand heeft u in juli alles mee wat geluk en gezondheid betreft. Eind juni moet u oppassen voor uw ge zondheid. Kleine storingen in maag en darmen kunnen zich voordoen. Voor velen onder u is de liefde van bijzonder be lang. Daarin is geluk te ver wachten. In het midden van de maand, zo omstreeks de 12e is de invloed van Venus het sterkst. Bent u echter tussen 14 en 20 mei jarig dan moet u in liefdeszaken uiterst kritisch zijn, eveneens voorzichtig en uitkij ken op de weg. Schoenen Tuinen 35 Wadragas^tcai/u. INLICHTINGEN BLEEKLAAN 27 BEN. Woensdag 1 juni gaat Leeuwarden naar de stembus voor de gemeente raadsverkiezingen. Rekent loco-burgemeester, wethouder Tiekstra al op een goede afloop 1 Mear baes yn eigen hüs J. B. SINGELSMA

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1966 | | pagina 9