V F 6 H A ADVERTEERDERS IN 'T KLEINE KRANTSJE D 15 Bloemenhuis Agave AGO Verzekeringen Van den Akker Grammofoonplaten Radio Van den Akker Makelaardij Almata Bloemenhuis Anton De Friesche Architectenwinkel Steenhouwerij D. Arends Coiffure Artistique Assembla Neon Pottenbakkerij "Aurora" Autobanden Centrum Autolok Autorent A.V.S.M. Oude Oosterstraat Nieuwestad Nieuwestad Beyerstraat Klein Schavernek Leeuwerikstraat Eewal Voorstreek Esdoornstraat Zuidvliet Workum Nieuwekade Klanderjjstraat Schrans Marshallweg Juwelier Jac. Copini Juwelier Joh. Copini en Zn. Dam-Hokatex Aannemersbedrijf J. Das en Co. Diepenmaat Sportprjjzen Leo Doodkorte Juwelier Autobedrijf Bouwe Douma Dronrjjp Schoenen Dunnink Schoenen Radio Van Djjk en Keizer Bemiddelingskantoor Djjkstra Offsetdrukkery "Fedde Dykstra" Luxe Bakkery Fa. P. Dijkstra Assurantiekantoor Th. Joh. Dykstra Makelaardij W. Dykstra en Zonen Prins Hendrikstraat Voorstreek Tjjnjedjjk Telefoon 25883 Wortelhaven Nieuwestad Vincent van Goghstraat Voorstreek Voorstreek Leeuwerikstraat Emmakade Eewal Wirdumerdyk Larixstraat Harlingerstraatweg Babynette Cash and Carry Groningerstraatweg Drogisterij De Eenhoorn Jan van Scorelstraat De hr. en mevr. H. J. Bakker Amsterdam De Laatste Eer Grote Kerkstraat Slagerij Bakker Sint Jacobsstraat Douwe Egberts Joure Special Sport Shop Jac. van Balen Nieuwestad Eisma Autoschade Willem Loréstraat Verzekeringen Bank Engelsestraat Automobielbedrijf Bats Schoenmakeryen Leeuwarden - Heerenveen Engelsma en Wynia Leo Twjjnstrastraat Loodgietersbedryf Gebr. Van der Beek Nieuweburen Fa. Van Erp Nieuwestad Installatiebureau Gebr. Bekker Reyndersbuurt Babyhuis Everaarts Peperstraat Huize Bemey Kelders Van den Berg Textiel-Postagentschap Tjerk Hiddesstraat Textielspeciaalzaak De Faam Voorstreek Van den Berg en Kop Faber Haarden Tjjiyedjjk Kantoorefficiency Archimedesweg F.A.K. Autobanden Fahrenheitweg Bergsma Doe het Zelfcentrum Kleine Kerkstraat Wyb Feddema Haarverzorging Alma Tademastraat 't Binnenhuys Interieuradviseur Bagynestraat Gebr. Ferwerda Harlingersingel Optiek Bleeker Peperstraat Floreyn Juwelier Oude Doelesteeg Boekema Textiel Nieuwestad Flottow Herenkleding Waagplein Boelens Glas Best Glas Leeuwarden - Dokkum - Drachten Archipelweg Fram Cebuto Wirdumerdyk De Boer's Garagebedrijf Frederiks Mannenmode Bilgaardpassage Salon de Boer Wirdumerdyk Frico Snekertrekweg W. de Boer Transport Adriaan Brouwerstraat Friese Banden Service Snekertrekweg Juwelier Bolman Nieuwestad Friese Pers Voorstreck Bondsspaarbank Zaailand De Friese Architectenwinkel Eewal Herenmodes Van der Boom Stationsweg Friesch Dagblad Voltastraat Antiekhandel F. Boomsma Drachten De Friesche Koe Kwartelstraat Electrotechn. bedrjjf Boomsma Grote Kerkstraat Friese Banden Service Snekertrekweg Makelaardij Boomsma Spaqjaardslaan Frieslandbank Zuiderstraat Autospuitinr. Bootsma Van Loonstraat Bouwbedrijf Friesland Emmakade Bouwbedrijf S- Boringa en Zn. Sixmastraat Makelaardij Friesland Stationsweg Restaurant Vogelpark Boslust Beetsterzwaag Fries Museum Turfmarkt Bosnia Mode voor Mannen Wirdumerdyk Keukentoonzaal Fries Timmer Sint Jacobsstraat Automaterialen J. Bosma en Zn. Zuidvliet Restaurant Frouckje State Ryperkerk Botal Motoren Neptunusweg Radio Fryslan Prinsetün Radio Bouwman Brillencenter Best Schildersbedrijf P. Brinkman Bruinsma's Bakkery Bruinsma TV koelkasten Slagery Jan de Bruin Machinefabriek Van Brummelen Woninginrichting Burg Campingshop Ten Cate Textiel Flowershop Cees Brillen Copini Alex Copini Juwelier Voorstreek Nieuwestad Lijsterstraat Frans van Mierisstraat Oostersingel Noorderweg Ampèrestraat Nieuwestad Bleeklaan Molenstraat Goudenregenstraat Nieuwestad - Schrans Peperstraat Ta. Ganzevoort Muziek Bootcentrum Geertsma Slagery Gerritzen Schildersbedrijf H. Giesing Tassenhuis De Gladde Gevel Kruidenboetiek De Goudsbloem Tea Room "De Goudster" Banketbakkerij Groenewoudt Tapijten Haag De Haas en De Boer Kapsalon Egbert Haan Nieuwestad Tyiyedyk Sint Jacobsstraat Troelstraweg Ossekop Oude Oosterstraat Voorstreek Sint Jacobsstraat By de Put - Breedstraat Groentemarkt Lijsterstraat vervolg op pag. 17

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1979 | | pagina 15