JL 9 K fWV ADVERTEERDERS IN 'T KLEINE KRANTSJE n I wt W 0 17 v volg van pag. 15 De Haan Juwelier Heerenveen Banketbakkerij Halbesma Groentemarkt Woninginrichting Hamersma Schrans Laagland Verlichting Voorstreek Handelsdrukkerij Celsiusweg De Lampenkoning Slotmakersstraat Hotel Hanenburg Sneek Banketbakkerij Langendjjk Zuiderplein Verwarming Van der Heide Zuidvliet Langhout Schilderwerken Ferdinand Bolstraat Hekstra Slaaptextiel Tuinen Financieringsadviseurs "Leemass" Valeriusstraat Makelaardij Hellema Nieuweweg Leeuwarder Onderlinge Eewal Transportdesign Hennie Celsiusweg Leeuwarder Schoonmaakbedrijf Westerplantage i Hermans Speelgoed Sint Jacobsstraat Kleding Elly van Leeuwen Wagnerstraat Joke van Herwaarden Pieter Langendjjkstraat Reklame Atelier Philip Leonhardt Oosterwolde Hettema Bontmodes 1 Voorstreek Ijzerhandel "De Lep" Schrans Bouwbedrijf P. Hettema Bleeklaan Restaurant Blue Lotus Piet Kramerplein Reklame Dickvanderheyde Jr. Jozef Israëlstraat Stoffen Boetiek Ludiek Voorstreek Assurantiën Hiemstra D. Kalmaleane Restaurant "Onder de Luifel" Stationsweg Hobby- en Modelbouw Klokkenmaker Jac. ten Hoeve "De Open Hof" Woninginrichting Hofman Electro Technisch bedryf Holtrop Honda Servicecenter F. H. de Hoop Muziekinstrumenten Houtprodukten Wim Houwen Multi Men Store Woninginrichting Huis en Haard Autobedryf Huizenga Kunsthandel Van Hulsen Hulshoff Pelterijen Hultink Watersport Schildersbedrijf Idzerda Dijkstra Bloemen Iris F. Jagersma Naaimachines Jellema Kantoorinstallaties Jody Jeans Pup Jan de Jong Stoffen Tapijten Janco de Jong Kunst- en Siersmid Kapsalon P. de Jong Jop Jeans Vrijetjjdskleding Dameskapsalon Jordan Luxe artikelen Joustra Kaller Men Shop Herenkleding Van der Kam Foto Harmen D. Kasma Keuken- en Bouwhandelscentrum Ket Schoenen Kim P.M. Het Kinderparadijs Klokkenbouwer Chr. v. d. Klaauw Schildersbedrijf G. Klugkist Koelmans en Van der Lep Loodgietersbedrjjf Koetstra Taxatie- en Expertiseburo Kooi Koopmans Meelfabrieken Modehuis Ans Kort Juwelier Koster Restaurant Kota Radja Bakkerij Kroese Fa. Kronabel Kruize's Kledinghuis Drukkerij Kuiper Fa. Kwint Drachten Joure Goudenregenstraat Voorstreek Harmen Sytstrawei Ruiterskwartier Sneek Zwettestraat o.a. Leeuwarden, Heerenveen Voorstreek Julianalaan Nieuwestad Nieuwestad Beyerstraat Schrans Nieuwestad Voorstreek Wortelhaven Kelders Schrans Oldeberkoop Nieuwestad Nieuwestad Gerard Doustraat Naauw Nieuwestad Wirdumerdyk Nieuweburen Scharnegoutum Nieuwestad Voorstreek Zaailand Joure Willem Lodewijkstraat Nieuwestad Duifplein Voorstreek De Merodestraat Prins Hendrikstraat Nieuwe Oosterstraat Groot Schavernek Ruysdaelstraat Nieuwestad Schrans Eewal Zuidergrachtswal Makelaardij Van der Made c.s. Vishandel Manshande Salon Margé Tapijtcentrum Van der Meer Meindersma Schoenen Gordijnen Speciaalzaak Meinema Technisch Install.bur. D. Mellema Passage- en Reisbur. J. W. v. d. Meulen Meyer Polyether Edelstomerjj Miedema Miedema Optiek Miedema Sanitair Arjen Miedema Meubels van toen Nederlandse Middenstands Bank Hobbyshop De Modelbouwer Schoenen "Modern" BV v/h Fa. B. Mohrmann en Co. Automobielbedrijf Molenaar Morrema Lederwaren Filmverhuurkantoor "Movie Star" Muziekcentrum Nain Oosterse Tapijten Niemendal Transport Niermeyer N.O.B. Wegtransport Ingenieursbureau Het Noorden Makelaardij Noord Nederland Noord Nederlands Accu bedryf Noord Nederlandse Boekhandel Meubels O.C.M. Woninginrichting G. Oost 't Wapen van Ooststellingwerf Openhaardencentrum Hutting Oranjehotel J. Otma Gereedschappen O.T.O.S. verzekeringen Hotel Restaurant De Oude Schouw Atelier "In 't Oude Weeshuys" 't Pannekoekhuysje Damesmantels Parkins Biljartfabriek Pasma Groningerstraatweg - Schrans Nieuwe Oosterstraat Heechterp Heerenveen Kelders Sint Jacobsstraat Kwartelstraat Wirdumerdyk Kleine Kerkstraat o.a. Schrans Kleine Kerkstraat Uniabuurt Kleine Hoogstraat Willemskade Nieuwestad Voorstreek Jachthavenlaan Keidam Nieuwestad Zuidvliet Groot Schavernek Heerenveen Einsteinweg Kelders Spaiyaardslaan Julianalaan Wybrand de Geeststraat Schrans Voorstreek Voltastraat Bleeklaan Oldeberkoop Archimedesweg Stationsweg Wirdumerdyk Langemarktstraat Akkrum Workum Grote Hoogstraat Peperstraat Willemskade vervolg op pag. 19

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1979 | | pagina 17