V W T ADVERTEERDERS IN'T KLEINE KRANTSJE Q R y NJ 19 »r?i» /ervolg van pag. 17 De Poelier Café-eethuisje't Ponkje Loodgietersbedrjjf Popma Makelaardij F- Popma Lzn. Opticiens Post en Everaarts Postma's Oliehandel Haarverzorger Appie Postma Expeditiebedrijf S. Postma en Zn. Hout- en Bouwmaterialen B. Postma Postmus Ijzerhandel Verfwinkel "De Potmolen" Museum Het Princessehof D.A. Drogisterij Prinsen Stomerij Quickynette Sint Jacobsstraat Woudsend Corellistraat Harlingersingel Nieuwestad Tietjerk Van Beverwyckstraat Verlengde Schrans Troelstraweg Ruiterskwartier Goutum Grote Kerkstraat Tuinen Nieuwestad Tillema Perzen Zalen Tivoli Schilderwerken Tjepkema De Totempaal Damesmode Trinova Herberge "De Trochreed" Juwelier Troika Tromp 's Automatiek Technisch Bedrijf Tromp Otto van der Veen Henk Veenstra Assurantiën Boekhandel Van der Velde Venema Vakoptiek Kor Venema Schoenreparaties IJssalon "La Venezia" Coöperatief Vervoerscentrum Over de Kelders Huizumerlaan Zuidvliet Appelscha Sint Jacobsstraat Roodkerk Bilgaardpassage Ruiterskwartier Carel van Manderstraat Voorstreek Bildtsestraat Nieuwestad Nieuwestad Grote Hoogstraat Voorstreek T esselschadest raat Rabobank Westersingel Van Vliets Variété Telefoon 64640 Technisch Buro Recoma Celsiusweg Reklameburo Vos Weerd Rijwielbedrljf Regeling Azaleastraat Bart Vossenberg Verfwaren Nieuwestad Reitsma Matrassen Dekens Berlikumermarkt Vribo Gereedschappen James Wattstraat Ate Reitsma Boten Motoren Bleeklaan Assur.- en Fin.-kantoor De Vries Jan van Scorelstraat 't Rennershuis Voorstreek Bouwbedrijf De Vries Spanjaardslaan Garage Riedstra Lek kum Drogisterij De Vries Peperstraat Radio Riemersma By de Put Postzegelhandel B. de Vries Minnemastraat Rieten Wereld Nieuwestad Zuivelhuis G. de Vries Tjerk Hiddesstraat Roeda's Speciaalzaak Franklinstraat HiFi Centre De Vries Heerenveen Juwelier Rolf Nieuwestad Slagerij J. S. de Vries Grote Hoogstraat De Rondweg Autoschade Verlengde Schrans Reklame-artikelen Juijen de Vries Van Swietenstraat Technisch Bureau J. Roorda Marowjjnestraat Rijwielen Lammert de Vries Voorstreek Speciaalzaak Roosenstein Beyerstraat Transportbedrijf M. de Vries Reindersbuurt Rosier Renault Spanjaardslaan Fotobedrjjf Simon de Vries Voorstreek Het Rotanhuis Sint Jacobsstraat Bandenservice Ruha Zuidvliet De Ruiter's Oliehandel Mariahof Herberg De Waag Nieuwestad O Petit Restaurant "Waagzicht" Nieuwestad Restaurant Bistro "De Waegh" Workum Kaashuis Van Scherpenseel Grote Hoogstraat Radio Van der Wal Berlikumermarkt Schweigmann Woontextiel Nieuwestad Autoshop Wassenaar Verlengde Schrans De Friesche Schrijnwerker Lekkum Banketbakkerij Weda Voorstreek Bakkerij Schuil Uiterdjjksterweg Reklame-Adviesburo Weda/Design Oostersingel Schuurmans Luxe Bakkerij Wiardastraat Atelier "In 't Oude Weeshuljs" Workum Schuurmans Vuurwerkfabriek Harlingertrekweg Assurantiën J. Weitenberg Willemskade Corsettery Select Naauw Jacht- en Sporthuis Wever Oude Doelesteeg Het Sigarenhuis Nieuwe Oosterstraat Drukkerij Wielsma Ossekop Singer Naaimachines Nieuwestad Boekhandel Willem van Wieren Peperstraat Bistro De Vjjf Sinnen Weidum Verhuizingen Wiersma Snekertrekweg Slaapkomfort Oosterkade Gasterije De Wilgenhoeve Drachten Drukkerij Sneldruk Zuiderplein Installatiebedrijf L. Winters James Wattstraat Antiquairs Juweliers De Slag Olterterp Schildersbedrijf Wits Kanaalstraat Radio Soepboer Weerd De Wrede's Meubelhandel Joure Handboekbinderij H. A. Spekman Bilgaardpassage Bouwbedrijf R. Wjjbenga Willem Loréstraat 't Spinnewiel Nieuwestad Hotel Restaurant De Wijnberg Sneek Restaurant De Stadthouder Nieuwestad II Stoffels Rookartikelen Naauw Reclamebureau Studio Heerenwaltje Van Ijs Dakbedekkingsbedrjjf Lorentzkade In de Soete Suikerbol o.a. Tweebaksmarkt Reisbureau Sypersma Sneek, Heerenveen Juwelier Van der Zee Schrans Autobedrijf Talsma Warga Automobielbedrijf De Zeeuw Valeriusstraat Fryske Boekhannel De Terp Van Swietenstijitte Zilwo Over de Kelders Stoffeermagazijn Terpstra Kelders Sake Zittema Marshallweg Terpstra Stoffering Slotmakersstraat Bouwstoffenhandel Van Zuilen Oostersingel Boekhandel De Tille Ruiterskwartier Z wettemeu beien o.a. James Wattstraat

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1979 | | pagina 19