Maak een rondrit door Leeuwarden in uw luie stoel. Pak het nieuwe 't eerste helemaal in kleur! Vanaf zaterdag aanstaande volop te koop in alle Leeuwarder boekwinkels! Het Fotoboek Het mooiste kijkboek over Leeuwarden na 1945 In niet minder dan 100 schitterende kleurenfoto's heeft fotograaf Frans Popken bekend en onbekend, oud en nieuw Leeuwarden in beeld gebracht Lekker onderuit in uw luie stoel reist u kriskras door Leeuwarden. Van Groene Ster naar Froskepölle, van Westerpark naar Rengerspark, van Frieslandhal naar het Provinciehuis, met bezoekjes aan de musea met hun prachtige' kollekties, even naar de Kinderboerderij, dan via de karakteristieke plekjes in de binnenstad naar de nieuwbouwwijken Een rondrit die u nooit zal vervelen, hoe vaak u het boek ook inkijkt. Kostelijk kado voor een lage prijs. Maak uzelf of een ander er blij mee! Fotoboek Leeuwarden is niet alleen als kijkboek een kostelijk kado. 't Is ook een interessant dokument Een tijdopname van Leeuwarden anno eind zeventiger/ begin tachtiger jaren. Boekenhart van Friesland Ruiterskwartier 173, Leeuwarden TeL 05100 - 51135 maakt Fotoboek Leeuwarden des te begeerlijker. Voor uzelf, voor familieleden, relaties, kennissen en voor Leeuwarders-om-ütens die kunnen zien hoe "hun stad" zich heeft ontwikkeld. De prijs is verrassend laag42.50 Fotoboek Leeuwarden Gebonden in luxe, linnen band, voorzien van stofomslag waarop een full-colour afbeelding van de Oldehove. 108 pagina's; 100 prachtige kleurenfoto's op groot formaat. FotograafFrans Popken, Leeuwarden. TekstWiebren H. Kuipers, hoofd van de afdeling Voorlichting van de Gemeente Leeuwarden. In het Nederlands, Fries, Engels, Duits en Frans. Boekformaat: 22,5 X 24 cm. is een uitgave van Uitgeverij De Tille/Leeuwarden en is tot stand gekomen in samenwerking met het Gemeentebestuur van Leeuwarden.

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1979 | | pagina 20