Leeuwarden, hèt winkelhart van Friesland, is verrijkt. De gezellige Peperstraat heeft z'n luifelsDit betekent voor U altijd droog en beschut winkelen in deze straat met z'n rijke assortiment. De winkeliers van de Peperstraat willen U graag laten delen in hun vreugdedaarom deze feest-prijsvraag U kunt er geheel gratis en zonder verplichtingen aan deelnemen en één van de schitterende prijzen winnen. Wat moet U doen Hieronder vindt U 11 foto's waarop de 11 deelnemende Peperstraat-winkeliers. Het verwarrende is dat zij niet in eigen winkel staan, maar in die van een andere Peperstraat-ondernemer. Aan U nu de opgaaf om de eigennaam of firma naam van de winkelier op te schrijven, alsmede in welke winkel zij/hij is gefotografeerd. Bedenk tot slot een originele naam of bondige slagzin voor de beluifelde Peperstraat. Stuur Uw oplossing vóór 31 oktober 1984 naar"Peperstraat-Prijsvraag", Peperstraat 6, 8911 JA Leeuwarden. Veel succes gewenst en graag tot ziens in de Peperstraat Spelregels: Deze 15 schitterende prijzen zijn te winnen: Mode-waardecheque tw.v. f 200- herenjack tw.v. f 198,- barometer tw.v. f 198,- Puma herenhorioge tw.v. f 195,- 12 theelepels Keltum-pleet tw.v. f 193,- Konica kamera met ingebouwde flitser tw.v. f 189,- de Grote Spectrum Wereld Atlas tw.v. f 175- Waardebon voor dameshoed tw.v. f 150,- Dekbed voor kinderiedikant tw.v. f 80- 2x een reuze-stopfles gevuld met drop tw.v. f 60- 4x een cosmetica D.A.-kadocheque tw.v. f 50- AME - FORMULIER naam winkelier naam winkel slagzin of originele naam voor de Naam Adres Postcode/Plaats PEPERSTRAAT FEEST-PHJSVRAAG 1de prijsvraag duurt tot 31 oktober 1984. 2. alle prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht. 3. de uitspraak van de jury is bindend. 4. over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. 5. de gewonnen prijzen kunnen niet geruild worden, noch ingewisseld tegen kontant geld. 6. Peperstraat-winkeliers, het reklameburo alsmede hun familieleden en medewerkers zijn uitgesloten van deelname. 7. alle inzendingen worden eigendom van de vereniging "de Peperstraat".

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1984 | | pagina 16