ELFSTEDENTOCHT GAA T DOOR! Festijn of fiasco? Een onthutsend verhaal over wat er allemaal goed en fout kan gaan bij een komende tocht 64 pagina's - geïllustreerd FENNO SCHOUSTRA'S PUBLICITEITSKANTOOR Het is natuurlijk door de Leeuwarder Courant afgekraakt, maar verder door alles en iedereen met warme waardering begroet. 64 pagina's geïllustreerd In de boekhandel verkrijgbaar: 17,50 Per giro besteld (giro 981062): 19,80 Drs. J. R. Kuperus, voorzitter Elfstedenvereniging: "Een bijzonder lezenswaardig boekje, mijn complimenten ermee. Echt knap journalistiek werk. Het leest gemakkelijk en je leest het in één adem uit." Het Friesch Dagblad: "Met dezelfde vastberadenheid, die de deelnemers eigen is, heeft Fenno Schoustra, de Elfstedenkenner bij uitstek, in 64 boeiende pagina's de waarheid boven water (ijs) willen halen." De Schaatskroniek, officieel orgaan van de KNSB: "Een boek van Fenno L. Schoustra, Elfstedenauteur^ bij uitstek, dat tot nadenken stemt. Iedere tochtrijder en vooral ie dere toeschouwer zou dit relaas eigenlijk van tevoren gelezen moeten hebben. Een boeiend boek over een even boeiend onderwerp." De Telegraaf: "Fenno Schoustra, die algemeen wordt gezien als een Elfstedenkenner bij uitstek (dit is zijn vijfde boek over het schaatsevenement) heeft 64 pagina's nodig, waarin hij op boeiende wijze de voorbereiding en eventuele gevolgen van de 13e Elfstedentocht beschrijft." De Leeuwarder Courant: "De zich zelf Elfstedenauteur noemende Leeuwar der publicist Fenno L. Schoustra schreef een boekje een opgeklopt en geforceerd relaas van de voorbereidingen van een evenement, dat door de ongunstige natuurlijke omstandigheden een steeds exclusiever gebeuren is geworden. In feite is het weinig meer dan een overdreven opge smukt verhaal, waarin op een al te gewilde ma nier van schrijven veel oud nieuws met een nieuw verf laagje wordt gepresenteerd. De Typhoon: "Sombere geluiden van een kenner bij uit stek, die zonder meer als "De Paus van de Elfstedentocht kan worden beschouwd. Wat Fenno Schoustra niet van de Elfste dentocht weet is het weten ook helemaal niet waard." Jan Roelof Kruithof, achtmaal win naar alternatieve Elfstedentocht: "Dit verhaal van Fenno Schoustra heeft mij de ogen geopend. Ik wil iedereen aanbeve len dit boekje te lezen. Er staan zoveel gegevens in, dat men veel meer waardering krijgt voor het Elfstedenbe- stuur. Ik ben blij, dat ik het gelezen heb." Stichting Nederlandse Bibliotheekdienst: "Een zeer degelijk en spannend relaas." Een uitgave van: Vredeman de Vriesstraat 1 8921 BP Leeuwarden

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1985 | | pagina 2