"i Gemakkelijk betalen met de Privé-rekening van de Friesland Bank Friesland Bank Ik wil meer weten over de Privé-rekening van de Friesland Bank. Stuur mij vrijblijvend meer informatie. Stuur deze bon per omgaande in een envelop zonder postzegel naar: Friesland Bank Klantenservice, Antwoordnummer 6300, 8900 VC Leeuwarden. PC plaats: Telefoon: Friesland Bank S! Gratis saldolezer bij openen Privé-rekening Gemak dient de mens. Daarom biedt de Friesland Bank u de Privé-rekening: een moderne betaalrekening voor uw in- 'h komsten en uitgaven. De Privé-rekening zorgt voor probleemloos geld verkeer en biedt u uitge breide betaalfaciliteiten. U beschikt namelijk over onze allernieuwste Euro pas met PIN en Chipknip. Uw grote aankopen kunt u betalen door te pinnen, de kleinere aankopen door te chippen. Betaalt u met uw Chipknip, dan hoeft u geen PINcode in te toetsen. Chippen gaat gemakkelijk en snel. Bovendien is de chip op uw Friesland Bank Europas nu al voorbereid op toekomstige toepassingen zoals spaarsystemen, lidmaatschappen, toegangscontroles en openbaar vervoer. Met zoveel betaalgemak is het natuurlijk handig om op de hoogte te blijven van het saldo op uw Chipknip. Daarom ontvangt u bij het openen van de Privé-rekening met Euro pas gratis een saldolezer om het saldo van uw Chipknip op eik moment te kunnen aflezen. U kunt hiermee ook uw laatste 5 transacties met data en bedragen opvragen. Wilt u meer weten over het gemak van de Friesland Bank Privé- rekening? Stuur dan de bon op. U kunt ook bel len met (058) 299 44 99 of binnenstappen bij een van onze kantoren. Het gemak van uw Privé-rekening: Europas geschikt voor chippen en pinnen Geld opnemen en betalen in binnen- en buitenland Thuis elektronisch bankieren met HomeCash Automatisch afschrijven of overboeken Friesland Bank Salariskrediet Friesland Bank Credit Card of Eurocard met PINcode P Hoofdkantoor: Zuiderstraat 1Leeuwarden Internet: www.frieslandbank.nl

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1997 | | pagina 16