24
vacature J. Schaafsma
Commissie voor de Volksgezondheid
Commissie voor de Dienst voor de Gezondheidszorg
vacature G. Buising
Commissie voor de Straatnaamgeving
vacature mevr. E. Brandenburg-Sjoerdsma
Raad van de Regio Leeuwarden
Benoemd worden de aanbevolenen met 34 stemmen (1 stem ongeldig).
Benoemen van vertegenwoordigers in diverse besturen:
Naam organisatie:
Algemeen bestuur van de Stichting Schooltandverzorging
Friesland-Noord
Aandeelhoudersvergadering N.V. Waterleiding Friesland
(plv. vertegenwoordiger)
Aandeelhoudersvergadering N.V. Frigas
Overlegorgaan geluidshinder vliegbasis
Leeuwarden (lid en plv. lid)
Vergadering van gemeenten van het Gemeenschappelijk Centrum voor
Onderwijsbegeleidingsdiensten in Friesland (lid en plv. lid)
Benoemd worden de aanbevolenen met 34 stemmen (1 stem ongeldig).
Punt 23d (bijlage no. 323).
Sub 1.
Voordracht:
1 de heer P.J. Sijbesma;
2. de heer S.P. Fokkema.
Benoemd wordt de heer P.J. Sijbesma met 34 stemmen (1 stem ongeldig).
Sub 2.
Aanbevel ing:
de heer J.R. Kuperus te Grouw.
Benoemd wordt de aanbevolene met 34 stemmen (1 stem ongeldig).
Punt 24.
Benoemd worden met algemene stemmen:
in afdeling I: de dames E. Brandenburg-Sjoerdsma en A. Willemsma-de Jong en de heren H. ten
Hoeve, J. de Jong en J.B. Singelsma;
in afdeling II: mevrouw G. Visscher-Bouwer en de heren J.R. Bijkersma, C.G.H. Geerts, O. Hei-
dinga, J.F. Janssen en W. Miedema;
te benoemen:
A. Groenewoud
W.A. de Pree
te benoemen:
A. Groenewoud
te benoemen:
G. Buising
Aanbeveling b. en w.:
J. Schaafsma
J. Schaafsma
J. Schaafsma
J. Schaafsma (lid)
G.F. Eijgelaar (plv. lid)
J. Schaafsma (lid)
G. de Vries (plv. lid)
25
in afdeling III: de heren A. Groenewoud, C. de Jong, JKnolKSpoelstra en P.D. van der Wal;
in afdeling IV: de dames M.M.Th. Visser-van den Bos en A.J. de Vos en de heren J. de Beer, H.
Jansma en A. Pronk;
in afdeling V: de heren S. Bouma, G. Buising, D.E. Heere, A. Klomp en P. van der Veen;
in afdeling VI: mevrouw E.N.J. Smit en de heren M.H.G. de Greef, H. Meijerhof, W.A. de Pree,
N. Sterk en L. Visser.
Benoemd worden in de Commissie van Rapporteurs voor de behandeling van de ontwerp-begrotin-
gen 1977 en het ontwerp-beleidsplan 1977-1981 mejuffrouw A.J. de Vos en de heren J. de Beer, A.
Klomp, J.B. Singelsma en P.D. van der Wal, allen met algemene stemmen.
De heren C. de Jong en P. van der Veen vormden met de voorzitter het stembureau.
De Voorzitter sluit, om 22.25 uur, de vergadering.