8 Leeuwarden). Het kan ook een groepje korf ballende dames zijn waar de Friesche Sport bond van rept in 1910. In de archieven van beide verenigingen heb ik geen aanknopings punten kunnen vinden. De oudste gemengde korfbalclub in Leeuwarden, Friso, is van 1914. Mogelijk is hier sprake van de oudste korfbal foto van Friesland en dus ook van Leeuwar den. Ik hoop uiteraard van harte, dat er lezers zijn die enige opheldering kunnen verschaffen. Mocht dat het geval zijn, neem dan contact op met ondergetekende, telefoon 06 22198454 of e-mail geert.annet.keuning@hetnet.nl. Geert KeuningLeeuwarden Deze foto is gemaakt voor het voormalige hotel De Doelen aan de Voorstreek. De heren zijn leden van de Friese afdeling van Algemene Ver eniging van Nederlandse Reserveofficieren (AVNRO). Het zijn dus geen beroepsmilitairen, maar burgers die na hun diensttijd nog mili taire verplichtingen hadden. De foto moet in de jaren vijftig van de vorige eeuw genomen zijn. De afdeling Friesland van de inmiddels Ko ninklijke Vereniging van Nederlandse Reserve officieren bestaat nog steeds. Wij hebben in ons archief wel de foto aangetroffen, maar he laas is onbekend wie erop staan. Wij zijn erg geïnteresseerd in de namen en achtergrond van deze reservisten. Mocht u iemand herken nen, wilt u dan contact opnemen met tel. 058 2881180, of e-mail vanmeegdenburg@planet.nl. Gert van Meegdenburg, Bestuurslid KVNRO afd. Friesland Onbekende reserveofficieren voor hotel De Nieuwe Doelen

Leovardia, 2000-2018 | 2018 | | pagina 40