Cl0inter6elzeen De Prinsentuin is op een mooie zomeravond een ideaal oord voor een opentuctit-urtvoenng. jammer f er tegenwoordig te weinig gebruik gemaakt van deze gelegenheid - zal dit veranderen, normeer centrum met het Pier Pandermuseum daar verrezen is. HET AGENDABUREAU drijfsorganisaties is het van belang te weten wat op bepaalde avonden is te doen, dit in verband met de ledenvergaderingen. Aan alle verenigingsbesturen, op elk terrein van het maatschappelijke en culturele leven, vragen wij dus: Sluit u aan bij het Leeuwarder Agenda bureau! De kosten zijn gering en de ordenende werking van het bureau is zeer groot. Omtrent de werkwijze van het bureau en de voorwaarden, verbonden aan het lid maatschap, geeft onze secretaris-penning meester gaarne alle gewenste inlichtingen. £ijn adres is: Mesdagstraat 40, Leeuwarden, tel. 3613. HET BESTUUR. vraagt aandacht voor het Het bestuur van het Agendabureau schenkt al weer aandacht aan het komende seizoen. De eerste „winterbode" is binnen, in de vorm van het winterprogramma van de Vriva, waarin vier abonnements-toneel- voorstellingen worden aangekondigd. Wij menen er goed aan te doen deze data alvast via „De Leeuwarder Gemeen schap" bekend te maken. Het zijn: Maandag 2 November, Maandag 23 November, Dinsdag 26 Januari, Maandag 1 Maart. Op een van deze avonden zal het „Ballet der Lage Landen" optreden. Wij vertrouwen, dat andere organisaties deze data zoveel mogelijk zullen respecteren. Inmiddels vragen wij de verenigingen in Leeuwarden, die een winterprogramma samenstellen, dit zo spoedig mogelijk aan het Agendabureau te doen toekomen. Dit geldt ook voor niet-leden van het Agenda bureau. Misschien kunnen wij met hun belangen en zij met die van onze leden rekening houden. Ook voor vak- en he-

Leeuwarder Gemeenschap | 1953 | | pagina 15