MAANDAGENDA van het Agendabureau Leeuwarden - Mesdagstraat 40 - Telefoon 3613 Jong- 39 1 Mei: Bach-ver./Frysk Orkest, concert. De Rode Zangers, uitvoering, Schaaf. Kard. De Jong-Kenners, dagvergadering, Groene Weide. De Rozenkruisers, bijeenkomst, Groene Weide. Max van Praag/Jan Gorissen, variété, Harmonie. 2 Mei: Partij v.d. Arbeid/N.V.V., arbeiders-feest dag, Harmonie. Bachver., concert, Doopsgez. Kerk. Ned. Zuivelbureau, voorlichtingsbijeenk. middag/avond, Groene Weide. 3 Mei: L.S.K., feestavond, Schaaf. Ned. Zuivelbureau, vervolg bijeenkomst, Groene Weide. Doopsgez. Zusterkring, dagvergadering, Harmonie. 4 Mei: doden-herdenking. 5 Mei: nationale feestdag. 6 Mei: Pers. Gevangeniswezen, feestavond, Groene Weide. 6 t.m. 8 Mei: tentoonst. kampeermateriaal, Schaaf. 7 Mei: Pers. Ver. Stokvis, feestavond, P. de Jong. 8 Mei: Humanistisch Verbond, herdenkingsbijeen komst, Zuiderstraat 1. 10 Mei: Amateur-Fotogr. Ver., bijeenkomst, Oranje hotel. Kunst aan Allen, concert G.O.V., Harmonie Coöp. Vrouwenbond, landdag, Harmonie. 11 Mei: Coöp. Vrouwenbond, vervolg landdag, Harmonie. V.O.L.A., film-avond, P. de Jong. 13 t.m. 15 Mei: autoshow, Harmonie. 14/15 Mei: „Jonge Strijd", feestdagen, P. de Jong. 14 Mei: Pers. Ver. Koopmans, feestavond, Schaaf. Amsterdamse Kininefabriek, feestavond, Groene Weide. 15 Mei: De Rozenkruisers, bijeenkomst, Groene Weide. 17 Mei: Vrouwelijke Hulpverlening, dagvergade ring, Schaaf. L.S.K., feestavond, Schaaf. 20 Mei: Frysk Orkest, concert, Harmonie. 21 Mei: Leeuwarder Accordeon Ensemble, uitvoe ring, Harmonie. A.N.M.B., feestavond, Groene Weide. T.O.G., jubileum-feestavond, Schaaf. 22 Mei: Leeuwarder Accordeon Ensemble, con cours, Harmonie. R.K. Ver. „De Instuif", dansavond, Schaaf. 24 Mei: Amateur-Fotogr. Ver., bijeenkomst, Oranje hotel. 24 Mei: Elfstedentocht, start wandeltocht bij P. de Jong. Ned. Zuivelbureau, voorlichtingsbijeen komst, Groene Weide. 28 Mei: Elfstedentocht, finish wandeltocht bij P. de V.V.V., congres, Groene Weide. E.V.C., jubileum-bijeenkomst, Schaaf. 30 Mei: Elfstedentocht Friese Motor Club, start bij de Beurs. Voor een gering bedrag kunnen verenigingsbesturen lid worden van het Agendabureau. Zij kunnen hun bijeenkom sten daardoor in deze agenda vermeld krijgen en voort durend Inlichtingen ontvangen over vrije data.

Leeuwarder Gemeenschap | 1955 | | pagina 41