Automatiek BRONGER 19 MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40 (Onder voorbehoud van onjuiste opgaven en wijzigingen) Telefoon 3613 1 februari: Ver. De Harmonie, le Europese CinemaScope- film „Oasis", Harmonie 1 februari: Rijkspolitie, dagvergadering, P. de Jong 1 februari: Gymn.ver. Leeuwarden, ledenverg., P. de Jong 1 februari: Technische Dienst Philips, televisie, Gr. Weide 1 februari: Leeuw. Athletiekclub Frisia, juniores-vergade- ring, Groene Weide 1 februari: Leeuw. Watersportver., feestavond, Schaaf 2 februari: Ver. v. Vrijz. Hervormden, toneelavond Prot. toneelver., Harmonie 2 februari: Korfbalver. L'warden, ledenverg., P. de Jong 2 februari: Zelfst. melkhandelaren, bijeenkomst, Gr.Weide 2 februari: Steun Wettig Gezag, voorl.avond, Schaaf 3 februari: Kunst aan Allen, Holl. Strijkkwartet, Harmonie 3 februari: Pers.ver. Hartelust, feestavond, Groene Weide 3 februari: Pers.ver. Benninga, feestavond, Schaaf 4 februari: „Door Eendr. Sterk", toneelavond, P. de Jong 4 februari: Zeilver. De Meeuwen, feestavond, Schaaf 5 februari: A.J.C., Rode Wachten, jaarverg., Sinneljocht 6 februari: Ver. Verwanten van Emigranten, filmavond, Langemarktstraat 32 6 februari: Pers.ver. Frico, toneelavond, Harmonie 6 februari: Chr. Jeugdver. Triomfator, bijeenk., P. de Jong 7 februari: Partij van de Arbeid Huizum, ledenverg., Pniël 7 februari: Ned. Reisvereniging, revue, Harmonie 7 februari: Fed. van Jeugdzangkoren, bijeenk., P. de Jong 7 februari: Ver. Het Vliet, jeugdwerken, Groene Weide 7 februari: L.S.K., variété-avond, Schaaf 8 februari: Coöp. Vrouwenb., ledenverg., Ruiterskw. 163 8 februari: Humanitas, jaarvergadering, Bagijnestraat 40 8 februari: Buurtver. Achter de Hoven, feestavond, Schaaf 8 februari: Alg. Ned. Hengelaarsb., toneelavond, Harmonie 8 februari: Fed. bedrijfstoneel, toneelavond, P. de Jong 8 februari: Buurtver. Onze Jeugd, feestavond, Gr. Weide 9 februari: „Demosthenes", bijeenkomst, Spoorzicht 9 februari: Chr. muziekver. Euphonia, uitv., Harmonie 9 februari: Radio „Luxemburg", muziek- en voordracht wedstrijd, Schaaf 10 februari: „Het Baken", peulvruchtenavond, O.gr.w. 129 10 februari: Pers.ver. Condens, feestavond, Harmonie 10 februari: Pers.ver. Phoenix, feestavond, P. de Jong 10 februari: Pers.ver. Raad v. Arb., feestavond, Gr. Weide 10 februari: Pers.ver. Waterleiding, feestavond, Schaaf 11 februari: Danscl. Hub. Adema, leerlingen-avond, Schaaf 11 februari: Speeltuinver. Het Westen, feestavond, Gr. W. 11 februari: Pers.ver. Casolith, feestavond, P. de Jong 11 februari: Padvinders, feestavond, P. de Jong 11 februari: Filmkring, jeugdfilm, des middags, Harmonie 13 februari: Vriva, toneelavond, Harmonie 14 februari: Buurtver. Om de Klokslag, feestavond, Gr. W. 15 februari: Ver. De Harmonie, toneel, Harmonie 15 februari: V.O.L.A., filmavond, P. de Jong 15 februari: Fryske Krite, toneelavond, Schaaf 16 februari: Bescherming Bevolking, propag.-avond, Schaaf 16 februari: Chr. Landarb.bond, feestavond, Harmonie 17 februari: Pers.ver. Condens, feestavond, Harmonie 17 februari: Pers.ver. Van Slooten, feestavond, P. de Jong 17 februari: Ned. Ver. v. Sexuele Hervorming, bijeenkomst, Groene Weide 17 februari: Mejuffrouw Grilk, leerlingen-avond, Schaaf 18 februari: Chr. Historische Unie, dagvergadering, Schaaf 18 februari: Muziekver. De Lijempf, feestavond, Schaaf 18 februari: Pers.ver. Spoor en Tram, feestavond, Gr. W. 18 februari: Ned. Reisver., jongerengroepen, Groene Weide 18 februari: Alg. Bond Voedings- en Genotmiddelenbedr., feestavond, P. de Jong 18 februari: Zwemvereniging L.O.Z., feestavond, P. de Jong 18 februari: Bedrijfsvoetbalbond, feestavond, Harmonie 19 februari: Humanistisch Verb., bijeenkomst, Weerd 18 20 februari: Kunst aan Allen, Georgette Hagedoorn, voor de jeugd, Harmonie 20 februari: V.A.R.A., feestavond, Harmonie 20 februari: Ned. Accordeon-associatie, uitvoering, Schaaf 21 februari: Bescherming Bevolking, propag.-avond, Schaaf 21 februari: Muziekver. Looft den Heer, uitv., Harmonie 22 februari: Chr. Bond v. Overheidspersoneel, feestavond, Harmonie 22 februari: K.N.M.V., verkeersexamen, P. de Jong 22 februari: Welzijnsz. Luchtdoel-art., feestavond, Schaaf 23 februari: Kunst aan Allen, concert G.O.V., Harmonie 23 februari: „Demosthenes", bijeenkomst, Spoorzicht 23 februari: Humanitas, jubileum-feestavond, Bagijnestr. 40 24 februari: N.C.R.V., radio-ster-avond, Harmonie 24 februari: U.L.O.-school, feestavond, Schaaf 25 februari: I.v.A.O., L.B.B., P.v.d.A., kadervergadering, "s middags, Langemarktstraat 32 25 februari: Buurtver. Insulinde, feestavond, Schaaf 25 februari: N.H.R.V., feestavond, Groene Weide 25 februari: „Beter Wonen", feestavond, P. de Jong 25 februari: Hoofdstad-operette, uitvoering, Harmonie 26 februari: I.v.A.O.-V.A.R.A., filmochtend, Tivoli 26 februari: Hoofdstad-operette, uitvoering, Harmonie 26 februari: F.P.C., ochtendvergadering, Harmonie 27 februari: Kunst aan Allen, Nederl. Comedie, Harmonie 29 februari: Chr. Filmactie, filmavond, Harmonie 29 februari: Rijkskw.school M.O.N.O., feestavond, Schaaf SCHDANS 21 9 NIEUWESTAD 55 Tuinen 1, telefoon 7377 Leeuwarden Specialiteit CROQUETTEN NIERBROODJES NASI - GORENG BITTERBALLEN ENZ.

Leeuwarder Gemeenschap | 1956 | | pagina 19