19 Illlllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllltllllllHIIMIIIIIHIHIIIHIHIIIHIIIIiniHIinilllinilllllllMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIUIIIIIIIIIIIinillllHIIIIIIIIIIHHUtlllllllHIIIIIIUIIIinilltllUinHIIIIIIIIIIIII^ MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40 - Telefoon 3613 (Onder voorbehoud van onjuiste opgaven en wijzigingen) 1 oktober: 1 oktober: 1 oktober: 2 oktober: 2 oktober: 2 oktober: 3 oktober: 3 oktober: 3 oktober: 4 oktober: 4 oktober: 4 oktober: 4 oktober: 5 oktober: 5 oktober 5 oktober 5 oktober 5 oktober 6 oktober 6 oktober 6 oktober 6 oktober 6 oktober 6 oktober 6 oktober 6 oktober 6 oktober 6 oktober: 7 oktober: 7 oktober: 8 oktober: 8 oktober: 8 oktober: 9 oktober: 9 oktober: 9 oktober: 9 oktober: 9 oktober: 10 oktober: 10 oktober: 10 oktober: 10 oktober: 10 oktober: 10 oktober: 10 oktober: 10 oktober: 11 oktober: 11 oktober: 11 oktober: 11 oktober: 11 oktober: 12 oktober: Gep. N.S. „Oude Garde", ledenverg., P. de Jong C. A. Brenninkmeijer, modeshow, middag en avond, Harmonie Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie Scheepjeswol, show van gebreide goederen, Schaaf Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie C. A. Brenninkmeijer, modeshow, middag en avond, Harmonie Baptisten gemeente, gem.-avond, spr. W. Mod derman, kerk, M. H. Trompstraat 4a C. A. Brenninkmeijer, modeshow, middag en avond, Harmonie Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie Kunst aan Allen, concert G.O.V., M. Cl. Theu- ving, viool, Harmonie Kunst aan Allen, jeugdconcert G.O.V., middag, Harmonie Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie L.S.K., toneelavond, Schaaf Selskip '44/Fryske Krite, ton. Tetman de Vries, Schaat Ver. M.O.N.O., clubavond, Groene Weide Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie Corps Luchtm. Dienst, tentoonst., Harmonie A.R. Kiesvereniging, bijeenkomst, Harmonie Selskip '44/Fryske Krite, Fryske dei, Harmonie Fryske Rie, bijeenkomst, Harmonie Instituut v. Arb. Ontwikkeling, paddenstoelen weekend, Kortehemmen. V.O.L.A., filmmiddag, P. de Jong Door Eendracht Sterk, feestavond, P. de Jong Ver. L.G.C., junioresbijeenkomst, Gr. Weide Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie Corps Luchtm. Dienst, tentoonst., Harmonie Turnkr. Friesland, bijeenkomst, aanv. 16 uur, Harmonie Friese Onderwijzersb., dagvergadering, Schaaf Anneke Elro, kindermiddag, Harmonie Dansclub Epema, soirée, Schaaf Fa. v. d. Werf, Groningen, expositie, Gr. Weide Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie Corps Luchtm. Dienst, tentoonst., Harmonie Fa. v. d. Werf, Groningen, expositie, Gr. Weide N V. Sex. Hervorming, filmavond, Harmonie Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie Corps Luchtm. Dienst, tentoonst., Harmonie Ned. Ver. v. Huisvr., dagvergadering, 10-17 u., Schaaf Coöp. „Excelsior", personeelsbijeenk., Schaaf Kunst aan Allen, Haagse Comedie, Harmonie Soc. Bejaarden, voordrachtmidd., B. v. d. Veen, Jac. Kerkhof 1 Fa. v. d. Werf, Groningen, expositie, Gr. Weide Ger. Meisjes Ver., verg. v. 10-13 u., Gr. Weide Ned. Middenstandsb., vergadering, Gr. Weide Corps Luchtm. Dienst, tentoonst., Harmonie Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie Alg. Em. Centrale, voorlichtingsavond (Austra lië), Zuiderstraat 1 Fa. v. d. Werf, Groningen, expositie, Gr. Weide Stefan Askenase, piano-recital, Harmonie Corps Luchtm. Dienst, tentoonst., Harmonie Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie A.N.A.B. (zuivel), prop.-feestavond, Schaaf 12 oktober 12 oktober 13 oktober 13 oktober 13 oktober 13 oktober 14 oktober 14 oktober 15 oktober 16 oktober: 16 oktober: 17 oktober: 17 oktober: 17 oktober: 17 oktober: 17 oktober: 18 oktober: 18 oktober: 18 oktober: 19 oktober: 19 oktober: 19 oktober: 20 oktober: 20 oktober: 21 oktober: 21 oktober: 21 oktober: 22 oktober: 22 oktober: 22 oktober 22 oktober 23 oktober 23 oktober 24 oktober 24 oktober 24 oktober: 24 oktober 24 oktober 25 oktober 25 oktober 25 oktober 26 oktober: 27 oktober: 27 oktober: 27 oktober: 27 oktober: 28 oktober: 28 oktober: 28 oktober: 29 oktober: 30 oktober: 30 oktober: 31 oktober: Pers.ver. B.A.B.O.F., Friese feestavond, Gr. W. Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie Toneelver. „Apollo", feestavond, P. de Jong Philips fabr., televisievoorlichting, Harmonie Johan Kaart, „Sabijnse Maagdenroof", Harm. Volksonderwijs, feestavond, Schaaf Inst. v. Arb. Ontw., filmochtend, Tivoli R.K. ver. „De Instuif", toneelavond, Schaaf Fa. Monasch, Adam, expositie woning-inr., Groene Weide Fa. Monasch, Adam, expositie woning-inr., Groene Weide Ned. Coöp. Vrouwenbond, gew. landdag vanaf 14 uur, Harmonie Ned. Coöp. Vrouwenbond, vervolg gew. land dag, Harmonie Blauwe N.V., ledenvergadering, Weerd 18 Soc. v. Bejaarden, filmmiddag, Jac. Kerkhof 1 V.O.L.A., filmavond, P. de Jong Fa. Monasch, A'dam, expositie woning-inr., Groene Weide Kunst aan Allen/F.O., concert, Stevan Berg man, piano, Harmonie Fa. Monasch, A'dam, expositie woning-inr., Groene Weide R.K. Vrouwengemeensch., bijeenk., Gr. Weide Drentse ver. „De Brink", cult, avond, P. de Jong Fa. Monasch, A'dam, expositie woning-inr., Groene Weide Ned. Chr. Bouwbedr. Bond, feestavond, Harm. Leesgezelschap, feestavond, P. de Jong Volksonderwijs, feestavond, Schaaf Hoofdstad-Operette, uitvoering, Harmonie Open-deur-actie, filmochtend, Harmonie Dansclub Epema, soirée, Schaaf Inst. v. Arb. Ontw., filmavond, Amicitia Baptisten-gemeente, openb. bijeenkomst, spr. dr. Van der Werf, M. H. Trompstraat 4a V.A.R.A., werkersvergadering, P. de Jong Techn. Unie, lezing, Harmonie R.K. Frysk Boun, toneelavond, Harmonie Ned. Chr. Vrouwenb., ledenverg., Harmonie Kunst aan Allen, jeugdconcert, Harmonie Ned. Coöp. Vrouwenbond, ledenvergadering, Ruiterskwartier 163 Baptisten-gemeente, openbare avond, spr. dr. Lindeman, M H. Trompstraat 4a Bond Staatspension., vergadering, Harmonie Ned. Reisvereniging, cabaretavond, Schaaf Schoolclub sch. 22, leerl.-feestavond, P. de Jong Vrouwengr. P.v.d.A., ledenverg. (Lw.), Gr. W. Fed. Herv. Vrouwenver. Fr., verg, middag en avond, Harmonie V.R.I.V.A., Abonn.-toneelavond, Harmonie Kon. Red. Kamer „Ten Kate", toneelav., Schaaf Ned. Bakkersb., receptie en feestav., P. de Jong Alg. Bedr.gr. Centrale, feestavond, Gr. Weide Bedrijfs Voetbalbond, feestavond, Harmonie Bapt.-gem., Evang.-avond, M. H. Trompstr. 4a R.K. ver. „De Instuif", dansavond, Gr. Weide Toneelver. „T.O.G.", toneelavond, Schaaf Ver. „De Harmonie", leden-toneelavond, Harm. Kunst aan Allen, concert G.O.V., Nan Merri- man alt, Lode de Vos, tenor, Harmonie L.S.K., toneelavond, Schaaf Prov. Electriciteits Bedr., feestavond, Harmonie

Leeuwarder Gemeenschap | 1956 | | pagina 19