MAANDAGENDA VAN HET AGENDABUREAU - Mesdagstraat 40 - Telefoon 3613 19 inmi,inminimin,mmminmmminimumiunnnnnnnunnnnnnnniunuunnnunnniunnunnninuiuniinniniuuniunnnniuniuniniiiiniiiiinni| 1 (Onder voorbehoud van onjuiste opgaven en wijzigingen) 1 maart: Personeel Rijkswaterstaat, feestavond, Schaaf 1 maart: Herv. Kweekschool, feestavond, Harmonie 1 maart: Reisbur. „Cebuta", filmavond, nieuwe zaal Harm. 1 maart: Ned. Spoorwegen, filmavond, P. de Jong 1 maart: Politie-personeelsver., feestavond, P. de Jong 2 maart: Chr. Onderwijzersver., dagvergadering, Schaaf I 2 maart: Fryske Krite, toneelavond, Schaaf I 2 maart: Alg. Ned. Bouwarb. Bond, rayonverg., P. de Jong 2 maart: Ver. „Beter Wonen", feestavond, P. de Jong I 3 maart: Dansclub Epema, soirée, Schaaf 1 3 maart: Carnavalsbal, Harmonie 1 4 maart: Ulo-school, feestavond, Schaaf 1 4 maart: Weekblad „Margriet", modeshow, Harmonie I 5 maart: Pers.ver. Condensfabriek, feestavond, Schaaf I 5 maart: Bedrijfsver. „Horeca", toneelavond, Gr. Weide 5 maart: Friese Motor Club, filmavond, P. de Jong 6 maart: Leeuw. Bestuurdersb., kadercursus, Oranje Hotel 6 maart: Jeugdfilm, „Dik Trom", filmmiddag, Schaaf 6 maart: Theater, toneelavond, Harmonie 1 6 maart: Ver. Bedrijfstoneel, toneelavond, P. de Jong 7 maart: L.S.K., toneelavond, Schaaf 8 maart: A.V.R.O., feestavond, Harmonie 1 8 maart: Fr. Mij v. Landb., filmavond, 19.30 uur, Gr. Weide i 9 maart: Leeuwarder Jazz Club, jazz-avond, Amicitia 9 maart: Fryske Krite, toneelavond, Schaaf 9 maart: V.P.R.O., feestavond, Harmonie 9 maart: Toneelver. „D.O.V.O.", feestavond, P. de Jong 9 maart: Coöp. „Excelsior", dagverg, 14.30 uur, P. de Jong 10 maart: Dansclub Epema, soirée, Schaaf 10 maart: Gymn.ver. „Quick", jeugduitvoering, Harmonie 11 maart: Foto-Kino-groothandel, dagvergadering, Harm. I 12 maart: Buurtver. „Govert Flinck", feestavond, P. de Jong 12 maart: Friese Motor Club, technische avond, P. de Jong 13 maart: Weekblad „Libelle", modeshow, Schaaf 13 maart: Leerl. ambachtsschool, feestavond, Gr. Weide 1 13 maart: Pers.ver. „Excelsior", feestavond, Groene Weide 14 maart: „Kunst aan Allen", jeugdconcert Fr. Ork., Harm. 1 14 maart: Muziekver. „Euphonia", uitvoering, Schaaf I 14 maart: Bakkersver. „De Korenbloem", feestav., P. de Jong 15 maart: Schoolclub-cabaret, Schaaf 15 maart: Pers.ver. „Phoenix"-fabr., feestavond, P. de Jong 16 maart: Rederijkerskamer „Ten Kate", toneel „Drie man nen in de sneeuw", Schaaf 1 16 maart: Gymn.ver. „De Oldehove", feestavond, Gr. Weide 16 maart: Drentse ver. „De Brink", feestavond, P. de Jong 17 maart: Dansclub Epema, soirée, Schaaf 1 17 maart: Anneke Elro, kindertoneelmiddag, Harmonie 1 18 maart: Federatie P. v. d. A./Human. W.G., bijeenkomst, foyer Harmonie 18 maart: Alg. Ned. Bouwbedr. Bond, filmmiddag voor kinderen, Schaaf 18 maart: Alg. Ned. Bouwbedr. Bond, filmavond voor leden, Schaaf 19 maart: Maranatha-conferentie, Schaaf 19 maart: Tetman de Vries, toneelavond, Harmonie 19 maart: Friese Motor Club, vergadering, P. de Jong 20 maart: Fries Dagblad, abonné-avond, Harmonie 20 maart: Vervolg Maranatha-conferentie, Schaaf 21 maart: Leeuwarder Bach-vereniging, Matthaus Passion, 18.45 uur, Grote Kerk 21 maart: „Cebuto" Reisbureau, filmavond, Harmonie 22 maart: Leeuwarder Bach-vereniging, Matthaus-Passion, 18.45 uur, Grote Kerk 22 maart: Leeuwarder Papierwarenfabriek, jubileum-feest avond, Schaaf 23 maart: Buurtver. „fnsulinde", uitvoering, Schaaf 23 maart: Leeuwarder Jazz Club, dansavond, Amicitia 23 maart: Bond Staatspensionn., toneelavond, Gr. Weide 23 maart: Nederl. Reisvereniging, jongerengroep toneel avond, Groene Weide 23 maart: Leesgezelschap, feestavond, P. de Jong 23 maart: Techn. Automobielclub, feestavond, P. de Jong 24 maart: Dansclub Epema, soirée, Schaaf 25 maart: Electro Technische Dienst, vergadering en feest avond, Schaaf 25 maart: C. A., modeshow, Harmonie 26-maart: C. A„ modeshow, Harmonie 26 maart: „Kunst aan Allen", concert G.O.V., Harmonie 26 maart: Humanistisch Verb., bijeenkomst, Weerd 18 26 maart: L.S.K., opera-avond, Schaaf 26 maart: Fr. Motor Cl., wandel-oriëntatietocht, P. de Jong 27 maart: Ned. Coöp. Vrouwenbond, vergadering, Ruiters- kwartier 163 27 maart: Friese Bond Melkhandel, dagvergadering, Schaaf 27 maart: C. A., modeshow, Harmonie 27 maart: „V.O.L.A.", filmavond, P. de Jong 28 maart: „Kunst aan Allen", jeugdconcert G.O.V., Harm. 28 maart: N.V.V. Vrouwenb., jaarvergadering, sociëteit, Jacob ijnerkerkhof 1 28 maart: V. en D., modeshow, Schaaf 29 maart: V. en D., modeshow, Schaaf 29 maart: V.A.R.A., feestavond, Harmonie 29 maart: Rijks Landb. Wintersch., feestavond, P. de Jong 30 maart: Vereniging „Grönnegen", uitvoering, Schaaf 30 maart: Leeuwarder Jazz Club, dansavond, Amicitia 30 maart: Italiaanse Opera Ver., opera-avond, Harmonie 30 maart: Buurtver. „Cambuur en Omstr.", feestavond, P. de Jong 31 maart: Dansclub Epema, soirée, Schaaf 31 maart: Tennisclub „Effect", feestavond, Groene Weide 31 maart: V.A.R.A., prov.-dagvergadering, P. de Jong in,».., mi„uiimiiiiimiliummmmmmmmmimi

Leeuwarder Gemeenschap | 1957 | | pagina 19