Maandagenda I febr. L.F.O. „Volharding", uitvoering, Tivoli, Huizum, 8 uur. il febr. Vriva, ton.avond Nieuw Ned. Toneel, Harmonie 1 febr. Alg. Ned. Meubelm. Bond, Cabaret-avond, Groe ne Weide 1 febr. Filmikring, Filmmiddag, 15 uur, Harmonie I febr. Zeilver. „De Meeuwen", feestavond, Schaaf 1 febr. Pers. Ver. Zuivelfabriek Emmakade, feestavond, P. de Jong 1 febr. Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs. 2 febr. Lw. Bach Ver., Bach-kantate m. m. F. O., Kerk Wirdumerdijk 2 febr. Humanistisch Verbond, Bijeenkomst 2 febr. Johnny Jordaan en Tante Leen, optreden in de Harmonie. 3 febr. Ver. v. Vrijz. Hervormden, Prof. dr. J. v. Seven- ster, over „Zendingswerk in Transvaal" Weerd 18 3 febr. Gymn. Ver. „Wilskracht", uitvoering, Schaaf 4 febr. Partij v. d. Arbeid, cursus, Gymnasium Arends tuin 4 febr. Anglo American Society. Ds. Gilbert T. Bremi- oker, Amicitia 4 febr. Ontspanningsdienst, Tetman en J. de Vries voor bejaarden, Harmonie, 14 uur. 4 febr. Sportver. „De Zwaluwen", feestavond, Groene Weide 5 febr. Alg. Ned. Hengelaarsbond, feestavond, Harmonie 5 febr. Gymn. Ver. C.J.O. Gymn.uitvoering, Schaaf 5 febr. Buurtver. „Om de Klokslag", feestavond, Groe ne Weide 6 febr. Frysk Orkest, Concert, Thomas Magaijer, viool, Khatchaturian, vioolconcert, Harmonie 6 febr. R.K. Vrouwengemeenschap, Toneelavond Groe ne Weide 6 febr. Alg. Bedr. Gr. Centrale, toneelavond, P. de Jong 7 febr. Huishoudschool Ver. „De Schakel", uitvoering, Schaaf 7 febr. Lw. Hockey Club, feestavond, Groene Weide 8 febr. Inst. v. Arb. Ontwikkeling, dansavond o.l.v. J. Klootsma, Amicitia 8 febr. U.D. feestavond, Harmonie 8 febr. Muz. Ver. Lijempf, uitvoering, Schaaf 8 febr. Acc. Solisten Friesland, N. A. A. Acc. Solisten Concours, aanvang 12 uur, Groene Weide 8 febr. Chr. Ver. Wegtransport, vergadering, aanv. 15 uur, Beurs 8 febr. Toneelver. „Door Eendracht Sterk", feestavond, P. de Jong 8 febr. Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs 9 febr. Anneke Elro, kindertoneelmiddag, 15 uur, Har monie 9 febr. Dansschool „Epema", soiree, Schaaf 10 febr. Inst. v. Arb. Ontw., A. B. Singelsma over Zweden, Keizerskroon 10 febr. K.R.O., propaganda-feestavond, Harmonie 10 febr. Amat. Fotover. A'dam, toneelavond, Schaaf II febr. Partij v. d. Arbeid, cursus, Gymnasium Arends tuin 11 febr. Kunst aan Allen, Zuidelijk toneel, Harmonie 11 febr. L.S.K., toneelavond, Schaaf 11 febr. Kunstcentrum, tent. Perzische miniaturen, Prin sentuin II febr. Alg. Bond Plattelandsvr., afd. Leeuwarden, in leiding over muziek, Prinsentuin 11 febr, Alg. Emigratie Centrale, Australië en Nw. Zee land, Zuiderstraat 1 12 febr. Chr. Jonge Vrouwen Fed., dagbijeenkomst, 10-17 uur, Harmonie 12 febr. Pers.ver. Lw. Courant, feestavond, P. de Jong 12 febr. Kunstcentrum, tent. Perzische miniaturen, Prin sentuin 13 febr. Drentse ver. „De Brink", jaarvergadering, P. de Jong 13 febr. A.N.A.B., vergadering, 14 uur, P. de Jong 13 febr. Kunstcentrum, tent. Perzische miniaturen, Prin sentuin 13 febr. Pers. ver. Prov.huis, feestavond, Groene Weide 14 febr. Mij. tot Nut v. 't Algemeen, A. Salten, dir. F.O. over het volgende concert, foyer Harmonie febr. A.N.A.B., variétéavond, Harmonie febr. L.T.V., uitvoering, Schaaf febr. Geref. Gymn. feestelijke bijeenkomst, Groene Weide febr. Kunstcentrum, tent. Perzische miniaturen, Prin sentuin febr. Schoolver. M.O.N.O., feestavond, Harmonie febr. F.P.C., dagvergadering, aanv. 14.30 uur, Harmonie febr. P.T.T., ton.- en muz. uitv., bal na, Schaaf febr. Buurtver. „Het Westen", feestavond, Groene Weide febr. Buurtver. „Achter de Hoven", feestavond P. de Jong febr. Kunstcentrum, tent. Perzische miniaturen, Prin sentuin febr. Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs febr. R.K. Bond Transport, feestavond, P. de Jong febr. Inst. v. Arb. Ontw./VARA, film „Het Zout der Aarde", v.m. 9.45 uur, Tivoli febr. Hum. jeugdbeweging, lezing m. lichtb. over Italië, bij P. de Haan, Mozartstraat 16 febr. R.K. Ver. „De Instuif", carnaval, Harmonie febr. Voetbalver. „Friesland", feestavond, Schaaf febr. Chr. Bedr.gr. Centrale, toneelavond, Harmonie febr. Lager onderwijs, dagvergadering, aanvang 10 uur, Schaaf febr. R.K. vrouwengemeenschap, bijeenkomst, Groene Weide febr. Partij v. d. Arbeid, cursus, Gymnasium Arends tuin febr. Vrouwengr. Partij v. d. Arbeid Lw., ledenverga dering, Ruiterskwartier 163 febr. Jeugdeentrale „Pniël", bijeenkomst, Harmonie febr. Bond Plattelandsvr., lezing over muziek, Prinsen tuin febr. Nieuwe Koers, Ton Langebeek over Oostenrijk, Jac. Kerkhof 1 febr. N.V. Geheel. Onth. Lw., ledenvergadering, Gro ningerstraat la febr. Lw. Aquariumver., bijeenkomst, Spoorzicht febr. Chr. korfbalver., uitvoering Schaaf febr. V.O.L.A., filmavond, P. de Jong febr. Kunst aan Allen, Fr. Orkest, concert, Willem Andriessen, piano, Harmonie febr. „Menko", Enschede, modeshow, middag en avond, Schaaf febr. Fr. Mij v. Landbouw, vergadering, Groene Weide febr. „Het Baken", „Veilig Verkeer voor kleuters", Oos- tergrachtswal 29 febr. Weekbl. „Margriet", voorjaars-show, middag en avond, Harmonie febr. Hoofdstad-operette, uitvoering, Harmonie febr. Dansschool H. Adema, slotbal, Schaaf febr. Volleybalver. „Dio", feestavond, Groene Weide febr. Rode Kruis, feestavond, P. de Jong febr. Leeuwarder Gemeenschap, dansavond, Beurs febr. Hoofdstad-Operette, uitvoering, Harmonie febr. Dansschool H. Adema, slotbal, Schaaf febr. Anglo American Society, prof. Bullocke: „Live at sea in Nelson's Time", Amicitia febr. N.V. Geh. Onth. Hz., ledenvergadering, Clubge bouw Bornia febr. Bond v. Landpachters, toneelavond, Harmonie febr. Ned. Kappersbond, Kappers-concours, aan,v. 13 u., Groene Weide febr. Ver. v. Slechthorenden, vergadering, P. de Jong febr. Vrouwengr. P. v. d. A., Lw., vergadering, P. de Jong febr. Partij v. d. Arbeid, cursus, Gymnasium Arendstuin febr. Prot. Kunstkring, concert, Fr. Jeugd-Orkest, Har monie febr. Tetman en J. de Vries, „Fryslan Oerein", uitv. Harmonie febr. Ned. Chr. Reisver., propaganda-avond, Schaaf febr. Bond Plattelandsvr., inleiding over muziek Prin sentuin febr. N.Z.M., jaarvergadering, Groene Weide febr. Ned. Chr. Reisver., propaganda-avond, Harmonie febr. Alg. Bedr.gr. Centrale, toneelavond, P. de Jong febr. Prot. Kunstkring, B. H. Snijder over muziekge schiedenis febr. Ned. Chr. Reisver., progaganda-avond, Harmonie 14 14 14 14 15 15 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 17 17 17 18 18 18 18 18 19 19 19 19 20 20 20 21 21 22 22 22 22 22 23 23 24 24 24 24 24 24 25 25 25 25 25 26 26 26 27 27

Leeuwarder Gemeenschap | 1958 | | pagina 19