aanwinsten J SINGER MAATSCHAPPIJ N.V. Openbare Leeszaal <zDrink ietó ander ^öuco 10-12 o/o alcohol Singer is de kwaliteits naaimachine /jemeensdjAH 17 Romans: C. Berg: Verspild weekend? De droom van een eerste liefde. N. Blake: Het gewetenloze contract (Det.). L. Bube- nik: De hemel begint boven Europa. J. Chabannes: De moordenaar komt te laat; politieroman. W. Corsari: De man die er niet was. J. Daisne: Grüss Gott; een idylle uit Carinthië. M. Dermoüt: De kist; en andere verhalen. M. Dic kens: „Man overboord"; het déraillement van een mens. F. Dürrenmatt: Griekse gezocht. E. Ferber: Ijspaleis. J. de Hartog: Een linkerbeen gezocht. S.Kent: Veerboot naar Hongkong. A. Koolhaas: Er zit geen spek in de val; en andere dierenverhalen. R. Mason: De wereld van Suzie Wong; het levensverhaal van een jonge vrouw. M. Mok: Niemands land. M. Mons: Vier dode visjes. A. Neyssel: De onvolmaakte schurk. M. K. Rawlings: Als een vreemdeling op aarde; de merkwaardige levensgang van Asakel Linden. R. van Rossum: De er ven Hasselaar; vervolg op „Koosje van Mansvelt" en „Crinolientje". M. van 't Sant: De vrouwe van de Oldehoeve. S. Vestdijk: De redding van Fré Bolder- hey. S. Vestdijk: De rimpels van Esther Ornstein. (Anton Wachter-romans, deel 7). R. Wagenaar: Heimwee naar de hemel. G. Walschap: De verloren zoon. Land- en volkenkunde: S. Belfrage: Mijn kamer in Moskou. M. Cranaki: Griekenland. L. van Ege- raat: Gids voor Zuid-Duitsland. L. van Egeraat: Sicilië, romantiek en werkelijk heid. B. G. Grauffin: Gids voor Fin land. W. H. Heitling: De Achterhoek; langs Berkel en Slinge. F. den Houten: Perzië zonder sluier. D. van der Meu- len: Verdwijnend Arabië; ontmoetingen en avonturen in een woestijnland. Pa norama der wereld; een geografische verkenning. (I. Europa.). A. Zischka: In Azië dreunt de wereld. Techniek: R. J. Forbes: Mensenwerk; vijfduizend jaar techniek. Hoe leven wij morgen? (De mogelijkheden die de techniek de mens in de toekomst biedt). H. Hooft- man: Alles over straalvliegtuigen. H. Hooftman: Fokker; bekende en onbeken de vliegtuigtypes van A. H. G. Fokker. W. D. Müller: Wij en de wereldruimte. L. Schneider e.a.: Motoren met vleu gels; luchtvaart voor jonge mensen. J. C. P. Stuy: Kom eens in de cockpit. Diversen: C. Anet: Het drama van Mayerling. Architektur. W. H. van Baarle: Recla- mekunde en reclameleer. H. L. T. de Beaufort: Rondom de kroon (Opstellen over het koningsschap). G. Bosteels: Het leven der getallen. L. de Bourbon: Karambool; gedichten. J. H. v.d. Broek: Gids voor Nederlandse architectuur. K. Capek en J. Capek: Adam de skep- per. Dans en ballet. I. A. Diepen horst: Christelijke politiek. H. Dogigli: De wonderwereld der stralen. Th. C. Droogh: De koelie wordt toean. (Verhou ding NederlandIndonesië tussen 1956 en 1958). J. C. A. Fetter: Herinnerin gen. C. M. Franzero: Nero. A. Fraser- Brunner: Alles over uw aquarium. De geschiedenis van mens en wereld. H. G. Göpfërt: Traktat über das Lesen. De Gunnlaugssaga; oers. fan G. Dykstra. Th. Hart de Ruyter: Moeders en kin deren. Heemaf handboek; elektrische machines enz. K. Holzschuh: Ervarin gen van een kinderrechter. C. Kipps: Gevederde vondeling. (De gedragingen van een huismus). A. Lasschuyt Jr.: Spontane handenarbeid. G. Löwenthal e.a.: Atomen voor de vrede. L. R. McColvin: Jeugdbibliotheekwerk. J. Meyer: Het levensverhaal van een ver- getene; Willem Anthony Paap (1856 1923)Zeventiger onder de Tachtigers. J. E. van Praag: Ruimtelijk vormen. (Het vorm geven van kunstvoorwerp-en in klei, gips, hout en metaal). Punch; hon derd jaar humor. (Keuze van de beste cartoons uit „Punch"). G. A. v. Riems dijk: Leidraad bij de ruimtelijke en finan ciële planning voor de O.L.B. H. van Riessen: Op wijsgerige wegen. (Calvinis tische wijsbegeerte). Schoner wohnen; J6CO 1 2 alcohol in flesjes van 185 cc. èn het is lekkerl De d rank voor verlof A zaken Wed. ALLE EISMA - LEEUWARDEN Heerenwaltje 1 - Tel. 0 5100 23419 en 23839 Tijdelijke prijsverlaging van SINGER Zig-zag machines Wij repareren alle soorten naaimachines vakkundig Naaimachines desverlangd op gemakkelijke betalingstermijnen GRATIS stop- en borduurcursus NIEUWESTAD 119 - LEEUWARDEN Telefoon 24182 Onze eigen auto's komen door geheel Friesland ein Sonderheft der Constanze. R. Treep -Schulte Nordholt: Het kind als vervul ling en als teleurstelling. G. Siemer: Gratie en charme. (Voor de vrouw). H. Stam: De programmamuziek. R. Steenbuch: Ook ik wil graag leven; dag boek van een spastisch meisje. J. Thor- wald: Roemloos einde. P. Verberne: Ons terrarium. B. Wallagh: Verfilmd verleden; de camera's op het dagboek van Anne Frank. Dit is de heer P. de Jong die, ondanks zijn 77 jaar, nog elke zaterdagavond achter het bullet van de Beurs staat wanneer de Leeuwarder Gemeen schap daar een dansavond houdt. Maandblad onder auspiciën van de Stichting „Leeuwarder Gemeenschap 8ejaarg.no. 12 december 1959 Redaktie-commissie Mevr. A. J. Bearda Bakker-Stuiveling H. Kingmans' Pater G. T. Oostvogel O.P. J. T. Vellenga Redakteur W. H. Kuipers Tel 28203 Adres Administratie Voorstreek 101-103. Telefoon 22046 en 22047 Redactie Stadhuis Leeuwarden, tel. 21141 Abonnementsprijs f 1.80 per jaar Giro-nummer 809910 ten name N.V. Erven Koumans Smeding. Leeuwarden

Leeuwarder Gemeenschap | 1959 | | pagina 17