ZILVERTAX Tel. 23131 DEVENTER KOEK Simon de Jrieó Maandagenda van hei Agendabureau „Leeuwarden" BULTSMA cJ-oh. de eer Secretariaat: Runiastraat 12 - Telefoon 29437 v. Swietenstraat 14 <Uenema In Leeuwarden luidt HET DEVIES: Voor Fotowerk naar 1 januari: Dansschool Epema, matiné, zaal Schaaf, aanvang 3 uur. „Nije Moed", dansavond in zaal Schaaf, aanv. 8 u. Jongeren-centrum „Ruimte", nieuwjaarsbijeenkomst „Sinne- ljocht", aanvang 1 uur 's nachts. 2 januari: Anneke Elro, sprookjestoneel in de Harmonie, aan vang 3 uur. Kon. Rederijkerskamer Ten Kate, toneel avond, Harmonie, aanvang 8 uur. T.O.G., toneelavond met bal in zaal Schaaf, aanvang 8 uur. Jongeren-centrum „Ruimte", bijz. bijeenkomst „Sinneljocht", aanvang 8 uur. 3 januari: Voetbalver. M.K.V., dansavond, zaal Schaaf, aanvang 8 uur. Human. Verbond, nieuwjaarsbijeenkomst, Oranje Hotel, aanvang 3.30 uur. 4 januari: R.K. Jongerenweek in de Groene Weide, aanv. 8 uur. 5 januari: R.K. Jongerenweek in de Groene Weide, aanv. 8 uur. 6 januari: R.K. Jongerenweek in de Groene Weide, aanv. 8 uur. M-brigadier'tjes, feestmiddag, zaal Schaaf, aanvang 1 uur. 7 januari: R.K. Jongerenweek in de Groene Weide, aanv. 8 uur. Kunst aan Allen, jeugdconcert, Harmonie, aanv. 3.30 u. Kunst aan Allen, G.O.V., solist Hans Henkemans, piano, Harmonie, aanvang 8 uur. 8 januari: Ned. Chr. Reisvereniging, lezing door Alfred van Sprang, Harmonie, aanvang 8 uur. Openbare generale van Leeuwarder Gymnasium Club, zaal Schaaf, aanvang 3 uur. Vrouwengroep P.v.d.A., bijeenkomst in de Groene Weide, aanvang 8 uur. Kon. Schaakclub „Philidor", win tercompetitie, Klanderij, aanvang 7.30 uur. 9 januari: Schoolclub „Eloquentia", jaarlijkse uitvoering, Har monie, aanvang 8 uur. Leeuwarder Gymnasium Club, uitvoering in zaal Schaaf, aanv. 8 uur. Jongeren-centrum „Ruimte", volksdansen in „Sinneljocht", aanvang 8 uur. 10 januari: Thé dansant en soirée dansant in de Harmonie, aan vang 3 en 8 uur. Dansschool Epema, soirée dansant in zaal Schaaf, aanv. 8 uur. Human. Verbond, „De plaats van de mens in de natuur", Oranje Hotel, aanv. 3.30 uur. 11 januari: Ver. „De Harmonie", ledenavond m.m.v. H.Z.T.- en semble, Harmonie, aanvang 8 uur. 13 januari: „Forum", opera in de Harmonie, aanvang 8 uur. Slagerssportver., feestavond, Groene Weide, aanv. 8 uur. 15 januari: Pers.ver. Frico, feestavond in de Harmonie, aanvang 8 uur. Kon. Schaakclub „Philidor", wintercompetitie, Klanderij, aanvang 7.30 uur. 16 januari: Fryske Krite, toneelavond, zaal Schaaf, aanv. 8 uur. „De Blaauwe Spelers", toneelavond, Gr. Weide, aanv. 8 uur. 17 januari: Dansschool Adema, matiné in zaal Schaaf, aanvang 3 uur. Danssch. Adema, soirée, zaal Schaaf, aanv. 8 uur. 18 januari: N.H. Kerk (wijkgem. west), toneelavond in de Har monie, aanvang 8 uur. 19 januari: R.K. Vrouwengem., bijeenkomst in de Groene Weide, aanvang 8 uur. 20 januari: R.K. Jonge Boeren en Boerinnen Bond, vergadering, toneel en dansen in zaal Schaaf, gehele dag. Speeltuin vereniging „De Vluchtheuvel", feestavond, Groene Weide, aanvang 8 uur. Chr. Film Actie, „Moeder Kruistocht", Harmonie, aanvang 8 uur. Prot. Kunstkring, muziek in de eredienst door Piet Post, Klanderij, aanvang 8 uur. 21 januari: Frysk Orkest, concert in de Harmonie, aanv. 8 u. I.v.A.O., dr. Fop. I. Brouwer over Finland, Klanderij, 8 uur. 22 januari: Kunst aan Allen, jeugdconcert, Harmonie, 3.30 uur. 23 januari: A.N.A.B., vergadering, Harmonie, aanvang 8 uur. L.T.V. {Schoolcl.), toneeluitvoering, zaal Schaaf, aanv. 8 u. Ned. Journ. Kring, bijeenkomst, Gr. Weide, aanv. 8 uur. 24 januari: Voetbalver. M.K.V., dansavond, zaal Schaaf, aanv. 8 uur. Kon. Schaakclub „Philidor", Philidor IV.V.G.A., Klanderij, aanvang 1 uur. 26 januari: Schoolcl. „Vesta", toneelavond, Harmonie, aanv. 8 u. 27 januari: Kunst aan Allen, toneelavond m.m.v. gezelschap „Puck", Harmonie, 8 uur. Huishoudschool, feestavond in zaal Schaaf, aanvang 8 uur. Coöp. Vrouwen Bond, bij eenkomst, geb. Doopsgez. Gem., aanvang 8 uur. 28 januari: Bond v. Harm.- en Fanfare korpsen, zaalconcours, gehele dag. Schoolclub „Rohda", feestavond, Groene - Weide, aanvang 8 uur. Ned. Klassiek Verbond, lezing „Laat Romeinse kunst de Kroon", aanvang 8 uur. 29 januari: Kon. Schaakclub „Philidor", wintercompetitie, Klan derij, aanvang 8 uur. 30 januari: Jeugd Filmkring, film in de Harmonie, aanv. 2 u. Personeelsver. Koopmans, toneelavond, zaal Schaaf, aanv. 8 uur. Speeltuinver. „Het Westen", toneelavond, Groene Weide, aanvang 8 uur. 31 januari: Dansschool Epema, soirée, zaal Schaaf, aanv. 8 uur. LOODGIETERS- en ELECTR. TECHNISCH BEDRIJF VOORSTREEK 93 - TELEF. 27287 Aanleg, onderhoud en levering van loodgieterswerken, sanitaire installaties, electr. installaties, electr. toestellen en apparaten (bij het Station) De SPECIAALZAAK op het gebied van complete woninginrichting WONING-INTERIEUR Schrans 83-85 - Telef. 27870 Leeuwarden Onze Specialiteit 30 cent per stuk Brood- Koek- en Banketbakkerij Zuidvliet 2 - Tel. 26261 VOORSTREEK 96 LEEUWARDEN TELEFOON 23650 23

Leeuwarder Gemeenschap | 1959 | | pagina 23